Aileme söyleyemiyorum

Sen elbet bir gün evleneceksin..Onların onayladığı biri nerden bulunacak..
Eş dost tavsiyesini almış biriyle izdivacı uygun görüyorlar galiba..

Sen elbet bir gün evleneceksin..Onların onayladığı biri nerden bulunacak..
Eş dost tavsiyesini almış biriyle izdivacı uygun görüyorlar galiba..

canım buraya uygun değil die başka yerde açtım konuyu.onlar a göre benimki ayıp.onlar biri ister sende beğenirsin olur biter düşüncesindeler.işte ele güne ne deriz kızınız buldu geldi derler.memleketten olck falan.biz öle yetiştik size garip gelebilir.bi kızın birini sevip ben bununla evlenmek istiyurm demesinn ayıp olduğu ortamda yetiştik.nasıl yaklaşmalı onları iice kızdırmadan ikna etmeliyim.ayrıca 1 yıldır hiç konuşulnadı bu konu

Diğer taraftaki konunu da yanlış yere açmışsın canım..Mod.lar konunu taşısınlar...Bir görüş mod.larla..

E neden söyleyemiyorsun ki ?

canım daha önce iki kere açtım konuyu 1 -1,5 yıl oluyo.karsılastığım tepkiler resmen yıktı beni.çok duygusalım konuşurken hemen ağlıorum.şimdi bile aklıma geldikçe babamın annemin tavrı ağlıyorum.o kadar etkilendim.çünki ben sıcak karşılarlar die düşünmüştüm.çünki ilk aşkım o benim ve onlara ilk defa birini sundum.tanımak bile istemediler.kesip attılar.onlar daha yuksek konumda tanıdık bildik aile dostlarından birinn oğluyla evlenirim die hayal kuruyolar.ve dedim ya canım bana sanki çok büyük suç işlemişim hissi verdiler.tek başıma mücadele edemedim.ailemden kimse yanımda olmadı..

bence üstelersen hiçbişey olmaz zorla başkasıyla evlendiremezler de

bence bişekilde ikna edersin ama iyilikle amma zorla ama bi şekilde ikna olucaklardır

bu sitede ailesi karşı çıkıp evlenen biçok arkadaş tanıyorum bence sende üstesinden gelirsin yerimseniben

buarada benim babamda çok karşı ama o yaşımı bahane ediyo hep 25 den önce vermiycek beni ama sevgili dedinmi kükrüyo ohaoldumsmile

bence üstelersen hiçbişey olmaz zorla başkasıyla evlendiremezler de

bence bişekilde ikna edersin ama iyilikle amma zorla ama bi şekilde ikna olucaklardır

bu sitede ailesi karşı çıkıp evlenen biçok arkadaş tanıyorum bence sende üstesinden gelirsin yerimseniben

buarada benim babamda çok karşı ama o yaşımı bahane ediyo hep 25 den önce vermiycek beni ama sevgili dedinmi kükrüyo ohaoldumsmile

canım benim durumum biraz farklı,diğer arkadaşların illa ki bi yardım edeni olmuş.ablası annesi ne biliym bi yakını.benm öle değil ailem erkek arkadaş muhabbetine çok ama çok karşı hele akrabalar konuyu açsam iki gün sonra dedikodu nun önüne geçemem.önümü kapatmaktan başka bi işe yaramazlar.tek başımayım yani.aslında benm derdim ikna dan önce 1,5 yıl sonra onlara nasıl açılmam gerektiği.daha önce sölediğimde bi dövmedikleri kalmıştı.ilk ne zaman sölerim.şuan sınava hazrlanıyorum yazın sölemeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı.mektup mu yazsam acaba.

canım benim durumum biraz farklı,diğer arkadaşların illa ki bi yardım edeni olmuş.ablası annesi ne biliym bi yakını.benm öle değil ailem erkek arkadaş muhabbetine çok ama çok karşı hele akrabalar konuyu açsam iki gün sonra dedikodu nun önüne geçemem.önümü kapatmaktan başka bi işe yaramazlar.tek başımayım yani.aslında benm derdim ikna dan önce 1,5 yıl sonra onlara nasıl açılmam gerektiği.daha önce sölediğimde bi dövmedikleri kalmıştı.ilk ne zaman sölerim.şuan sınava hazrlanıyorum yazın sölemeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı.mektup mu yazsam acaba.

mektup saçma olur bence konuş istememeniz için bi neden yok de diret diretebildiğin kadar.. neyapabilriler ki dövücekler mi ? dövsünlerrrr Çok üzgünüm çoook
bence yazı bile bekleme nekadar erken davranırsan okadar iyi diret diretebildiğin kadar
korkunun ecele faydası yok !

X