Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
15. Günün yüzüm ilk güne göre gözle görülür bir fark oldu tabi sivilce çıkıyor ama kuruyor kabuk bağlıyor sonra düşüyor bi de bel ağrısı oluştu ama tüm bunlara değecek gibi

15. Günün yüzüm ilk gübenne göre gözle görülür bir fark oldu tabi sivilce çıkıyor ama kuruyor kabuk bağlıyor sonra düşüyor bi de bel ağrısı oluştu ama tüm bunlara değecek gibi
Bende ilk basta fena sivilce cikmisti simdi saysan iki tanedir onlarda minik minik simdi :) kizarik suratim benim 11.gunum kizarik bi suratim var ama sakin korkmayin eger baslayacak olanlar okuyorsa bende sizin gibiydim okur okur vazgecerdim gunler nasil gecicek derdim ilk bi bes gun sayiyorsun boyle gun sonra hooop bi aciyosun takvimi aa 11.gun olmus bi yan etki yok bel agrisi bende zaten hep vardi ama oyle aman amana bi bel agrisi yok sivilce artisindan sakin korkmayin fondoten yerine imex kullanin ustune en azindan bisey surseniz bile imexx sivilce kremi bisey olmaz gozle gorulur bi etki var annem diyo yuzun aydinlandi yaa ben aynaya hc bakamazken simdi aynanin icine giriyorum dusunun keske daha once baslasaydim peki bisey sorucam bu kizariklk 6 ay boyunc devam edicekmi ? Belki benim 6 ay bile surmez o derece etkili kizlar ve gunde 30 mg kullaniyorum oyle 50 60 mgde degil korkmayin baslayin dudaklarimda sanki soguktan kurumus gibi :) simdi artik aspirinin bile yan etkisi var siz kontrollerinizi yaptirin sonra hic biseyiniz kalmaz ne iz ne bisey :) saclarimda misss gibi keske hep ilaci kullansam diyorum o derece memnun kaldim kullanin fondotenle pudraya veda edin :)

kızlar siz kusma dönemini yaşıyomusunuz? bende hiç çıkmadığı kadar sivilce çıkıyo şikayetci değilim fondotenle hallalur gerekirse ama yani nereye kadar devam edicek bilmiyorum 15. günümdeyim ilaca 4 gün ara vermek zorunda kaldım uykuculuğumdan yani o yüzden 15te kaldım sırtımda hiçbiyerimde sivilce çıkmıyo zaten normalde de çıkmaz ama yüzümde çıktıkça çıkıyo iltihaplı bişekilde bi ben mi böyle oldum anlamadım acaba erken kustu erken mi biticek:KK64:

Bugun 24.gunum ama ben hala bi fark gremiim az bi kuruma disinda bi tane sana gibi bi sviilcw cikti ucsuz sonra buyudu bi hfta oldu gcmedi bende sktım simdi kurudu umarim iz kalmaz acaba ne zaman aydınlanmaya baslicak yuzum :/

Bende bugün Sait Çiftçi'ye Neslihan Hanıma gittim.Çok güzel anlattı durumu.Yüzüm kabarık,kırmızı,pütürlü ve uçlu ya da içeriden sivilcelerle dolu.:KK43:Yüzümdekilerin benden kaynaklanmadığını deri altımın yağlı olduğundan bahsetti.Ve kiloma göre 5 aylık bir aknetrent tedavisne başlalttı.Krem vermeyeceğim krem daha kötü yapar dedi.Sadece biraz olsun durdursun diye Sivex yazdı.Epilasyon,sir ağda benzeri şeylerden kaçın dedi.Dudakların için yanında bir dudak nemlendiricisi taşı dedi ve tahlile yolladı,bayramdan sonra tekara randevu al ilaç yazacağım dedi.İzler tedavi bitene kadar kalır tedavi bitince 2 aya normal cilt rengine döner dedi.Bu akşam başlayacağım.Hadi hayırlısı.Başlayanlara başlayacak olanlara acil şifalar diliyorum.Tez vakitte hayırlısıyla kurtuluruz şifaya kavuşuruz inşallah.:KK39:

arkadaşlar bu arada bir şey farkettim dudaklarınız kuruluğu için vaseline total moisture var saf yulaf özlü vücut kremi müthiş yapıyor dudakları hametandan bile iyi bence hiç kuruluyor dudaklar :)

Nasıl baslarım derken gunler cok hızlı ilerliyor yarin bir ayim doluyor son 20 mg mi alcam dktora gdip tekrar kontrol edildim kan degerlerime bakip ilacim mg ini artrdi 30 a cikardi hep korktugum icin yillardir baslayamadim ama bugun 29 uncu gunum olmasina ragmen yuzumde ne oule asiri bi kusma nede asiri kuruluk kasinti bisi olmasi belki daha yeni oldugu icindir bakalim yarin son 20 den sonra ikinci ayima baslicam umarim ayni bi sekilde devam eder tedavim benim icin daha kolay gecio en azindan deli gbi hastasi oldugum makyaji bile yapmiyoeum bi aydir goze bile asla bisey surmuyorum sadece nemlelndirici ve gunes kremi surup cikiyorum hatta ankaraa yasayan biri olarak bu aylarda gunes kremine bile ihtiyacim olmuyo decubal diye bi krem suruyorum dudagima gece o sabaha kadar sabah ise gserken surdugumde aksama kaar idare edio ole dudagima herkesin anlattigi gbi ne bi kanama ne bi yara kuruluk var bilseydim onceden baslardim :) tabi benim gbi makyajsi dsari cikmayan biri icin insanlar la yuzyuze gelmek zor

Ya Bİr şey soracağım.Cİldin sivilce kusmasi daha iyi bir şey değil mi?Var olan tüm sivilceleri döküyor.Yanlış mi düşünüyorum acaba???

A
Ya Bİr şey soracağım.Cİldin sivilce kusmasi daha iyi bir şey değil mi?Var olan tüm sivilceleri döküyor.Yanlış mi düşünüyorum acaba???
Aslina herkes ole sanio ama dgl cunku doktor bana bende kusma olmicagini cildimin zaten temiz olsugunu sitres kaynakli ciktigini soyledi sivilcelerin .ciltte kusma olmasi deri altina yag tabakasinin olmasi orda henuz yuzeye cikmamais ama zamanla cikicak sivilcelerin erkenden cikmasi saglanio ilacla ve cilt icten temizlenio zaten bende sivilce yok denecek kadar az ben bu ilaci sivilcelerim iz biraktigi icin kullaaya karar verdiim cunku sadece cenemde cikiodu son bikac aydir da nişan sitresi sardi beni o yuzden yanaklaruma yayilmaya baslamisti ilaci kullandim kullanali sivilcw cikmio diyebilirim sadece bi tane kocaman goz gbi yanagimda cikti Gecio gibi insallah hep bole devam eeder :KK70:

ilaca 1 hafta ara vermek zorunda kaldım:KK43: 17. günüm bitti şimdi ama maşallah hala kusmalara doyamadı yani yüzüm ben de derdim ki bende sivilce öyle çok yok ama gördüm yani deri altımda olaylar olaylar varmış da haberim yokmuş:KK45:ayrıcaaa önceleri de kullandığım toniği yazdırdım gittim lekelerim de geçsin bi yandan diye valla napim çenemde çok lekelenme olmuştu canımı sıktı hadi yanaklar neyse de ömrümde çenemde sivilce çıkmamıştı şmdi önünü alamıyorum yani bi de ergenliğe dönüş gibi alnımda sivilceler çıktı 4 - 5 tane ama olsun yılmicam böyle günlük ne bilim su içer gibi alıcam bu ilacı hiç de bakmicam devamlı aynalara temizlicem toniklicem takılcam öyle kendi kendime hiç de korkmuyorum çıkarsa çıksın elbet bi gün kuricak çıkanlar da..(fakirin ekmeği umut:-))

ilaca 1 hafta ara vermek zorunda kaldım:KK43: 17. günüm bitti şimdi ama maşallah hala kusmalara doyamadı yani yüzüm ben de derdim ki bende sivilce öyle çok yok ama gördüm yani deri altımda olaylar olaylar varmış da haberim yokmuş:KK45:ayrıcaaa önceleri de kullandığım toniği yazdırdım gittim lekelerim de geçsin bi yandan diye valla napim çenemde çok lekelenme olmuştu canımı sıktı hadi yanaklar neyse de ömrümde çenemde sivilce çıkmamıştı şmdi önünü alamıyorum yani bi de ergenliğe dönüş gibi alnımda sivilceler çıktı 4 - 5 tane ama olsun yılmicam böyle günlük ne bilim su içer gibi alıcam bu ilacı hiç de bakmicam devamlı aynalara temizlicem toniklicem takılcam öyle kendi kendime hiç de korkmuyorum çıkarsa çıksın elbet bi gün kuricak çıkanlar da..(fakirin ekmeği umut:-))
aynen bende de beyaz uçlu uçlu çıkıyor deri altında ne varsa atıyor demek inşallah kısa zamanda biter kusma puzursuz bir cilde kavusur :) :)

Bugun ikinci ayıma girdim ilk 30 mg aldim psikolojikmen yazilanlardan etkileniyorum sanirim ruyamda kendi yuzumu sivilce dolmus goruyorum uyaninca aynaya kosuyorum gece sonra bi ohhh cekiyorum kenfi kendime :)

ya ben yenıyımde 3. gunum oldu gunde 20 mg alıyorum bu kızarmalar felan ne zaman baslar bılgı werebılırmısınız lütfn

Eger bu tarz ilaclara baslamak isteyipte baslamaya korkan arkadaslar varsa onlara tek sozum su hic bi yazilandan etkilenmeyin alakasi yok 36.gunum bitio ama hala ne yuzum nede dudaklarimda bi kuruluk var sadce destekleyici nemlendirici be dudak kreminiziduzenli olarak kullanmaya dkkat edin hic bi etkisini hormuosunuz yizimde duzelme var ama ole herkeain anlaytigi gbi yok psikolojm bozuk yok dudagim kanio yok konusurken agzimi bile acamiyorum laflarina hic inanmayin ben bu donemi cok rahat atlatiyorum :KK70:

Ben 3 yil once kullanmaya baslamistim 5 ay sonra ise baslaynca dudaklardn dolayi millet tuaf tuaf bakinca yarida kestm cok kotu denilecek kadar degil sivilce boyutu ama arada ole bi oluyo ki akilllara zarar gecen hafta doktora gittim ve aknetrente basladim bugun 9. Gnum ama bnde hicbi degisme yok ne dudagim kurudu ne baska bisi sadece kafam kasiniyo ve deri dokuntusu var ilk aknegen kullanmistim ve 3. Gnden itibaren dudk kurulugu burun kanamasi filan baslamisti simdi 9. Gn olmasina rgmen baslamamsi normall mi :KK1:ilacin fayda etmedigini bile dusunmeye basladim gunluk sabah 40 aksam 20 mg kullanıyorum

X