Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep ve İkizler Nasıldır Sizce ?

Ya bence herkes tamda burcunun özelliğini taşiyacak diye bişey yok.mesela ben tam bir akrebim eşim de ikizler ama sorunsuz sürüyor hatlari burçlara göre çizmek nekadar doğru bilemiyorum

vala bende akrebim sefgilimde ikizler aslında bakıldığında çok yönlü ve çekici bi burç ama akrep bayanı olarak ona uyum sağlamakta bazen zorlanıyorum diyrbilirim hep ben fedakar hiç fedakar ikizler erkeği yokmu ya ?? :'( buarada kasımda 2 sene oluyo :)

akrep burcunu bilmemde ikizler cift karekter onun ne yapmak istedigini ne yapmaya calistigini anlayamazsiniz 6 senelik arkadasim takatim kesildi onunla ayak uyduramaz oldum yoruldum ikizler cok zor bir burc bence.

akrep-ikizler tek kelime ile iğrençtir........

annem akrep babam ikizler ufak tefek şeyler dısında iyi.birbirlerine özellikle anne cok baağlı.

benimde eşimin yükseleni ikizler çıktı ben hiç sevmem ikizleribenneyaptımkieşim bazen patavatsızlaşıyo:sm_confused:burcu yengeç arada beni uyuz ediyorCADIARZU

kızlar ben akrep sevgılım ıkızler burcu ama hıcde cıft karekter deıl sadece cok suphecıler ve kıskanclar ve sınır sıstemlerı cokuk eeeeeeeeeeeee daha ne kaldıkı delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

kızlar ben akrep sevgılım ıkızler burcu ama hıcde cıft karekter deıl sadece cok suphecıler ve kıskanclar ve sınır sıstemlerı cokuk eeeeeeeeeeeee daha ne kaldıkı delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

aynen katılıyorum cnm benimkide öyle kaydirigubbakcemile5

akrep ve ikizler kesinlikle olmaz...

sebebi; ikizler çok hoppa olurlar rahat olur hatta ikizlerin erkeklerine de pek güven olmaz, akrep ise kıskançtır ikizlerin bu davranışlarına hiç gelemezler yani

akrep ve ikizler kesinlikle olmaz...

sebebi; ikizler çok hoppa olurlar rahat olur hatta ikizlerin erkeklerine de pek güven olmaz, akrep ise kıskançtır ikizlerin bu davranışlarına hiç gelemezler yani

kesinlikle doğru seninle aynı fikirdeyima.s.

ben akrep, eşim ikizler. 8 yıldır birlikteyiz, 2,5 yıldır evliyiz, 4,5 aylık bir oğlumuz var. Zorlandığımız çok anlar oluyor, ama birbirimizden de kopamıyoruz. Karakterlerimiz çok zıt. Bugünkü aklım olsa, ikizler olduğunu öğrendiğim an kaçardım :) Ama ben ilk görüşte aşık oldum :))

ikizler tam manasıyla dandik bir burç. sağı solu belli olmaz. ne zaman sevindiğini ne zaman üzüldüğünü anlamazsınız.car car çeneleri de cabası..istikrar hakgetire..
akrep heran her duruma hakim olmaya çalışır. şüpheci olduğu için bir sonraki adımı bilmek ister. ( ikizlerin bir sonraki adımdan kendinin bile haberi yoktur ki, akrep nerden bilsin:)) özgür bırakılmak isteyen ikizlere karşın kıskanç akrep..iğğğğ :))))
tamamen zıt kutuplar aklı olan akrepler ikizlerden uzak durur

vallaha bence ikizler ve akrep birlikteliği başlı başına bir cinayet sebebi...

ben akrebim abim ikizler biz kardeşken iki saatten fazla yanyana duramıyoruz kavga etmeden,bilmem ilişkide nasıl olurlar.

Duygusal birlikteliklerde nasıldır bilmem ama annem(ikizler) ve ben(akrep) arasındaki ilişkiyi ele alırsak arkanıza bile bakmadan kaçın derim. olmuyor olmuyor olmuyor... bir arada kalamıyoruz. çünkü annem bir gün iyi dediği şeye ertesi gün kötü diyor, bir gün bayıldığı şeyi ertesi gün sevmiyor, bir gün bütün benliğiyle inandığı va savunduğu şeyi ertesi gün aynı şiddetle reddediyor..... ne zaman ne yapacağı, neye ne şekilde tepki vereceği hiç bir zaman önceden kestirilemiyor. ve ben sivri dilime hakim olamıyorum, kızdığımda kendimi kaybediyorum, canım yandığında onunkini daha kötü yakıyorum..... inanın öyle anlar geliyor ki resmen nefret ediyoruz birbirimizden, birbirimizi görmek istemiyoruz. ha sonradan üzülmüyor muyuz? üzülüyoruz hem de nasıl ama olmuyor işte haftanın 2 günü iyiyiz, can ciğer en yakın dostlar birbirimizin yaşama sebebi, 5 günü kötüyüz, kanlı bıçaklı düşman kin dolu.... akrep ve ikizlerin bir arada kaldığı her yerde kargaşa, kaos ve huzursuzluk var.

AKREP ıKıZLER ZOR ZIT KUTUPLAR..DıYORUM BEN.......

BıR AKREPE ASLA GÜVENILMEZ.......:nazar:...

Burcu ne olursa olsun bırıne Asla Guvenılmez onyargısına saskınlıkla bakıyorum(Bu bakıs acımın bır AKREP olmamla ılgısı yok sadece ınsanı hısler)ve;
Her ne kadar ıkızler ve akrep anlasamasalar da bu kısılerın kotu ınsan.GUVENILMEZ,kısılık sahıbı olmadıklarından degıl,sadece kısılık ozellıklerındekı farklardan kaynaklanır.Eger bu ıkılı bı arada yasamak zorunda ıse bazı ozellıkler bastırılmalı ve gercekden ıyı nıyetle yaklasılmalıdır.

Burcu ne olursa olsun bırıne Asla Guvenılmez onyargısına saskınlıkla bakıyorum(Bu bakıs acımın bır AKREP olmamla ılgısı yok sadece ınsanı hısler)ve;
Her ne kadar ıkızler ve akrep anlasamasalar da bu kısılerın kotu ınsan.GUVENILMEZ,kısılık sahıbı olmadıklarından degıl,sadece kısılık ozellıklerındekı farklardan kaynaklanır.Eger bu ıkılı bı arada yasamak zorunda ıse bazı ozellıkler bastırılmalı ve gercekden ıyı nıyetle yaklasılmalıdır.

burası tarot köşesi rahatsız oluyosanız. hiç girmeyin burçları tartışıoruz....

önyargılıda sizsiniz ayrıca...iyade.....size.....
..şu yorum asıl sizi önyargılı yapar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm anladım

Son düzenleme:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
Akrep sudan,ikizlerde havadan konuşur.................................

X