Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep ve İkizler Nasıldır Sizce ?

ya kızlar ben akrep eşim ikizler .......
15 seneyi devirdik 3 de bebemiz var ya valla bazan çekilmiyo ama tukkulu aşıgım ona .:asigim:....ben kendisine 1. e 2. diyorum bazan çünki 2 kişiler ...kaydirigubbakcemile3

ben bu konu hakkında olmaz olmaz ama olussa tam olur diyorum ....:jeyyar:

Ya bence herkes tamda burcunun özelliğini taşiyacak diye bişey yok.mesela ben tam bir akrebim eşim de ikizler ama sorunsuz sürüyor hatlari burçlara göre çizmek nekadar doğru bilemiyorum

çok dogru söyleişsin arkadaşım bende akrebim eşim ikizler çok şükür 10 yıldır bi sorun yaşamadık onu çok seviyorum

kızlar bayan akrep olunca bi nebze ilişkiler yürüyo herhalde ama erkek akrep olunca yürümüyor herhalde.ben ikizlerim ve 3 de 3 denk geldi yürümüyor.ama gene de tuhaf bir çekim oluyo aralarında enteresanCADIARZU

ben akrepim sevgilim ikizler üstelik benim burcumda akrep ve sevgilimin burcuda ikizler:)) hiç hesapta yokken başladı ve çok güsel gidiyo(nazar değmesin) tabi arada sorunlar oluyo ama sivri dilli olan benim can yakanda tabimafoldumben

burda burçlardan konuşulmuş ama sanırım biraz ağır konuşulmuş.her burcun hangisi olursa olsun kötü ve iyi özellikleri vardır.kimi yalan söylemeye meyillidir kimi içten pazarlıklı olmaya kimi dedikoduya kimi sır saklamama özelliği taşır kimi özgürlüğüne düşkündür flan...kimse gökten inmiş melek değildir yorum yparken biraz daha dikkat diyorum!!! :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile5

kızlar vallahi çok alemsiniz çok güldüğüm yorumlar oldu:eek: ben akrep sevgilim ise ikizler ve ilişkmiz sarsıntıda bilemiyorum ama burçla ilgili değil belkide ilgili ama bende ikizler erkeğini artk kötü bir anısı var :bbo:

eeeeeeeee ben ikizlerim oğluşum akrep ne olacak şimdi biz anlaşamayacak mıyız ama bildiğim kadarıyla akrep burçları annelerine çok düşkün olurmuş doğru mu

ben akrep, eşim ikizler 6 yıldır inişli çıkışlı yaşıyoruz ama eminim başka bir burçlada aynı şekilde olurdu çünkü iki ayrı karakter mutlaka zıtlıklar yaşar ayrıca eşimi çoook seviyorum.

Bende ikizler burcuyum eşimde tam bir akrep biraz zor oluyor ama ne yapalım idare ediyoruz :eek:

Ben akrep erkek arkadaşım ikizler. aslında zor bir birliktelik ama farlılıklar zaten çekici kılıyor ilişkiyi haksızmıyım:):):) ama ikizler akrep esnek olmassa sanki birazcık yorar gibime geliyor :)CADIARZU

valla ikizler ve akrep çifti olup da anlaşabilenlere hayretle bakıyorum.aferin valla..demek ki yükselen falan da etkiliyo..bu iki burç birbirini çok çekiyo..ben bir akrep olarak hep kuşatıldım bu ikizler tarafından..ama ikizlerr biriyle yapılan berbat bir evlilik sonrası anladım ki..onlaarla bizim tabiatımız tamamen bambaşka..ve nefret ettim bu ikizler erkeğinden..bayanı da bi tuhaf..anacım bunların içinde kaç kişilik var bilmem.hem melek hem şeytan..dilleri sivri.alıngan akrebi yaralıyor.bi de bunlar sinir hastası falan oluyolar..zaten meyilli olurlarmış sinirsel hastalıklara merkür sebebiyle..bu kadar acımasız bu kadar ukala bi burç yoktur.allahım ikizlerden korusun..hiiiç tavsiye etmiyorum..en iyi sandığınız ikizler bile hiç ummadığınız anda yarı yolda bırakabiliyor.o kadar vefasız ve güvenilmez olabiliyo bunlar..(söz meclisten dışarı)akrep güven sadakat arar bunlara gelemz..

ben akrep bayanıyım, sevgilimse ikizler burcu. 4 yıllık bir ilişkimiz var, Allah nasip ederse bu ilişkiyi evliliğe taşıyacagız.. Öncelikle aramızda inanılmaz bir çekim olduğunu söylemeliyim. kavga ettiğimiz zaman ikimizin de agzından fena laflar cıkabiliyor , birbirimizi çok kırıyoruz ama mutlu oldugumuzda da bizden mutlusu yok.. her iki hali de doruk noktasında yaşıyoruz..Akrep burcu İkizlere göre daha fazla cinselliğe düşkün..çok fazla ortak yönümüz var bu yüzden aynı şeylerden zevk alıyoruz. eğlence anlayışlarımız, müzik zevklerimiz vs.. benziyor.. birlikte cok iyi zaman geçiriyoruz. akrep ikizlere gore cok daha kıskanç bir burç, ikizler kıskançlığını cok fazla belli etmyor, özgür kalmak istiyor..özgürlüğüne karısmazsanız ondan iyisi yok, sizi el üstünde taşıyor.Gerçekten seven bir ikizler mükemmel bir eş/sevgili oluyor! daha once baska bir ikizler burcunda sevgilim olmuştu, nefret etmiştim ondan aldatılmıştım zaten.. ama bu ilişkimde oyle bir konu söz konusu değil.. son olarak da eli açık bir burç ikizler..

vallahi aşk ilişkilerini bilmem ama arkadaşlık ilişkisine gelince....ben akrebim ve 4 yıllık ikizler bi dostum var...çok çektirdi bu ikizle arkadaşım bana ya....çok hareketli arkamı dönüyorum ana bi bakıyorum başkasıyla konuşuyo...çevresi çok geniş herkesle arakadaş olur bende akrep olduğum için dostlarımı paylaşmak istemiyorum bana ait olmalarını istiyorum ama ikizler malesef kimseye ait olamıyo...en sevmediğim tarafı bencil ve bazen çok çıkarcı olması...yıllar geçse aramaz ama işi düştüğünde kesinlikle arar...ben akrep olarak şaka kaldıramıyorum rencide edicek şakalara hele hiç gelemiyorum ama bu ikizler arkadaşım zırt bırt şaka yapar abuk subuk sonra ben çok fena kızarım ağız dalaşına gireriz sonra susarız yarın olur ben hala yüzümü asarım ama o hiçbişey olmamış gibi gelir yanıma oturur hatalıysa özür diler ben affetmeyince bana çok kincisin der...işte bende ikizlerin bazen herşeyi benim gibi çok takmamalarına kinci olmamalarına içindeki çocuksu ruha hayranım...ikizlerle küs kalınmaz kalamıyorum ben o hemen unutuveriyo...ve sevdiğim bi tarafları daha var içleri dışları bir içinden ne geliyosa pat diye söyler beğenmemişse beğenmedim der içindekileri tutmadıkları için içten pazarlıklı yüzüne gülüp arkandan konuşan tipler değiller...her ne yaparsa yapsınlar sırf kalbini temizliğinden ona hala dostum derim...ve akrep kızdırlmadığı sürece güvenilir bir burçtur ve akrep ikizlere güven verir ve ikizler herşeyini anlatabilir.ikizlerde akrebin hayata karşı güçlü duruşuna hayrandır...benim depresif olduğum zamanlarda neşeli haliyle beni hep güldürür...ne kadar patavatsızlığına kızsamda içindekileri biliyorum sonuçta sinsi değil....ve çoookkta sorumsuzlar ruh halleri ani değişiyo...ikizler sıcaktır ama akrep soğuk ve mesafelidir çünkü akrep bu sıcaklığın altında bişey arayabilir şüpheci olduğu için.ikizlerde akrebin soğuk tavırlarını ve şüpheli hallerine anlam veremz....ama ikizler arkadaş değilde ikizler sevgilim olsun istemezdim...

ben tam bir akrebim
yalnız ikizlerle şimdiye kadar hiç anlaştığım görülmemiştir
bu kadar kararsız, çabuk vagzeçen insanlar hiç biz akreplere göre değil
:KK19:

Bizde de ben ikizlerim karşımdaki insan akrep burcu. İyi niyetinin suistimal edildiğini anladığı anda o kişinin altını oyuyor adeta. Bana karşı ise her zaman vicdanlı ve merhametli. Sanırım ona karşı büyük oynamadığım için ondan gelen ultraviyole ışınlarına maruz kalmıyorum. Kalmak da istemem. :KK51:

Ben akrep eşim ikizler... ve maşallah çok iyi anlaşıyoruz ve birbirimizi hem çok iyi anlıyoruz hemde tamamlıyoruz... Ben tam bir akrep kadınıyım ve iyikide eşimle evlenmişim beni onun kadar sevebilen ve anlayabilen birisi daha olmazdı heralde...

hiç yaşamadım ama nedense olmaz gibi geliyor. ikizler erkekleri normal arkadaşken bile çekilmiyor. ben devamlı ikizler erkeğiyle tartışma halinde olurum. kuzenim ve iş arkadaşımla öyleyim. ayrı frekanslardayız. gerçi aynı frekansta olmak da her zaman bir şeyleri yolunda götürmüyor.

Ben akrep burcuyum, erkek arkadaşım ise ikizler... 6 buçuk yıldır beraberiz...
Yorumların hemen hepsini okudum :)
Ben kıskanç olmadım hiçbir zaman belki de bu yüzden çoğunlukla ilişkimiz sorunsuz yürüdü. Yalnız şuna hak veriyorum rahatlıklarına çok düşkünler. Biz ise her şeyi önceden planladığımız için onların bu aldırmaz tavırları karşısında deli oluyoruz. Ancak eli açıktırlar. Sürekli yeni şeylere açıktırlar oysa biz eskilere sıkı sıkıya bağlı olduğumuz için gene bir sinir krizi geçiririz ayak uydurmakta zorlanırız. Ancak zamanla bir arkadaşımızın dediği gibi esnek olursak her şey güzel oluyor. Zaman birlikte harika geçiyor. Onların hoşlandıkları şeyleri yaptığınızda bizim isteklerimizi yapmak için kul köle oluyorlar :KK8:
Yönetmeyi seviyoruz madem o zaman anladıkları dilden yönetelim böylesi daha kolay...

X