Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

selam kızlar...ben de aranıza katılmak istiyorum...ben 80 kiloyum...size göre baya fazlayım:KK17:hayatımda en çok kiloyu burda 80-89 topiğinde verdim..iki kez verip aldım..en son 71e kadar düşmüştüm...üzerinden iki kış geçti sonunda yine 80i gördüm :KK53: akşam yememe fikri çok mantıklı geldi..ben zaten bugün böyle bir karar almıştım...burayı da şimdi gördüm...iyi denk geldi:KK8: 3 gündür yürüyüş yapmaya çalışıyorum...25 dak yürüyorum şimdilik...3 çocuk var evde..biri 3 yaşında...evde uzun süre bırakamıyorum..
başlayalım bakalım faydasını görürüz inşallah...şimdilik hedefim 7 kilocuk...eşim zayıf olmamı istemiyor saolsun...bu halime bile iyisin diyor..ben kendimi çok sağlıksız hissediyorum tabi...

günaydın iyi pazarlar herkese...:KK16: şu an tartıldım 79.7 geldim...haftaya pazar sabahı yeniden tartılıp buraya yazıcam...birbirimize destek olalım bu arada...bu çok önemli...gece aç uyumak çok kolay değil çünkü...su içmeyi de unutmayalım..

sabah 05:50 den beri ayaktayım...bi temizlik yaptım ohhh mis oldu evim..
7 de kahvaltı yapmıştım.az önce de bişeyler atıştırdım.çocukları uyutup yürüyüşe çıkmayı planlıyorum...çok yorgunum aslında ama olsun.ne kadar hareket etsem benim için o kadar iyi..şimdiye kadar 1,5 lt su içtim..2,5 a tamamlıycam...
kimse yok muuuuuu:KK52::KK52::KK52::KK52:neler yapıyosunuz hanımlaaaarrr....:KK8::KK8:

slm kızlar benide aranıza alın sizleri okuyarak motive oldum.Bende bu yıl 6 kilo aldım şuan 67 kiloyum boyum da 1,66.Zayıflamayı çok istiyorum mayısa kadar 60 a düşmem lazım ama diyet yapamayanlardanım ben sadece yapabilidğim akşam 6 dan sonra yemek yememek sadece onu başarabiliyorum bide salona başladımm inşallah burda sizlerle birlikte bende zayıflarımmm

selam kızlar,Bugün 6. günüm,arada küçük kaçamaklar yapsam da istikrarlı bi şekilde devam ediyorum.6 gündür hiç bi gelişme olmamıştı ama bugün ilk kez terazi 63.5 kg gösterdi:) Çok mutlu oldum :KK9:

günaydın...pazara kadar tartılmıycam diye kendime söz vermiştim ama dayanamadım...eksilmek şöyle dursun 300gr fazla geldim...bakalım pazara kadar işe yaramazsa gündüzleri de diyet programına başlamam gerekecek..

selam kızlar,Bugün 6. günüm,arada küçük kaçamaklar yapsam da istikrarlı bi şekilde devam ediyorum.6 gündür hiç bi gelişme olmamıştı ama bugün ilk kez terazi 63.5 kg gösterdi:) Çok mutlu oldum :KK9:

sadece akşamları mı yemiyorsun??gündüz de dikkat ediyormusun?spor falan var mı..

kızlar geçen salı tartıldım 57.8dim bu hafta tartıldım 56.3 geldim bi haftada 1.5 kilo :) boy 1.68 inşallah bir ayda 54ü görücem :)

kızlar geçen salı tartıldım 57.8dim bu hafta tartıldım 56.3 geldim bi haftada 1.5 kilo :) boy 1.68 inşallah bir ayda 54ü görücem :)

boyuna göre kilon çok iyi ya keşke bende görebilsem bi 50 li kiloları, akşam 18 den sonra yememeylemi zayıflıyorsun sadeece yaptığın başka bişide varmı?

sadece akşamları mı yemiyorsun??gündüz de dikkat ediyormusun?spor falan var mı..

selam canım. gündüzleri sadece aburcuburu kestim ve ekmegi azalttım zaten şeker hiç kullanmıyordum.Ruh halime baglı olarakta bazen ayakta eliptik bisiklet çeviriyorum. ama akşam yemeyi kestiğm için 6 günde 1.5kg gitti çünkü gercekten sürekli yiyordum.
:KK56:

selam canım. gündüzleri sadece aburcuburu kestim ve ekmegi azalttım zaten şeker hiç kullanmıyordum.Ruh halime baglı olarakta bazen ayakta eliptik bisiklet çeviriyorum. ama akşam yemeyi kestiğm için 6 günde 1.5kg gitti çünkü gercekten sürekli yiyordum.
:KK56:

ne güzel...benim problemim şeker.. çayı şekerli içiyorum ve tatlı hastasıyım...canım tatlı isterse hiçbişey beni durduramıyor..
gerçi dün akşam 2-3 kaşık yoğurda tarçın döküp yedim biraz faydası oldu...

boyuna göre kilon çok iyi ya keşke bende görebilsem bi 50 li kiloları, akşam 18 den sonra yememeylemi zayıflıyorsun sadeece yaptığın başka bişide varmı?

yani canım açıkçası şunu şunu asla yemedim diyemem yedim. ama şöyle oldu günde 3 öğün yiyosam 6 öğün yedim, 1 porsiyon yiyosam yarım yedim. Akşam 6dan sonra kestim tabi

artık kimse topiğe girmiyor galiba kızlar. ben bir haftadır izmirde annemin yanındayım o yüzden diyet miyet kalmadı,malum anne yemekleri:KK52: ama evime döndüğümde tekrar devam edeceğim.:KK30:

X