Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlaaaaar bu hafta tartıya çıktım,bu sabah 55.4! 2 hafta ve 2 kilo 400 gr gitti benden durmak yok yola devam ! :) 1.68 boya 53kiloyu görcem beeeen !! :)))

kızlar bu günden itibaren bende akşam yememeye karar verdim..elma diyeti yapcaktım yapamadım vazgeçtim sora:KK1:boyum 1.60 kilom 74 gelişmeleri gün gün yazıcam burdan :KK16:

kızlar sabah tartıldım 73.5 tim :KK55:yarım kilo farketti çok mutluyum dün 1 saat lesliede yapmıştım :KK16:

kızlar bu sabah 73 çıktım devam çok iyi gidiyo:KK16:sanırım kimse yok herkes 6 dan soramı yiyo napıyo:KK9:

slm tkca ben varım duy beni 3 gündür aksam altıdan sonra yemiyorum pazar sabah 60.4 tüm bakalım haftaya pazar nolcak oooh boş mideyle yataga girmek gibisi yok ben bu yöntemle 3 kilo vermiştim sonra ara verdim hooop geldi kilolar diyet modunda degilim sadece altı da olayı bitiriyorum slogan da aksam altı dükkan kapandı ligt süt içip yatarım bir de twister aldım onu yaptı bugun her gün düzenli yapmaya calısıcam

slm tkca ben varım duy beni 3 gündür aksam altıdan sonra yemiyorum pazar sabah 60.4 tüm bakalım haftaya pazar nolcak oooh boş mideyle yataga girmek gibisi yok ben bu yöntemle 3 kilo vermiştim sonra ara verdim hooop geldi kilolar diyet modunda degilim sadece altı da olayı bitiriyorum slogan da aksam altı dükkan kapandı ligt süt içip yatarım bir de twister aldım onu yaptı bugun her gün düzenli yapmaya calısıcam
canım çok sevindim bende 6dan sonra yemiyorum acıkırsam meyve yada sarı leblebi yiyorum iştahım kapanıyo :KK76:pazar sabahına 72-71 çıkmak istiyorum inşLlah olur :KK16:burdan gelişmeleri yazarım

slm kızlaaar herkese günaydın:KK16:bu gün itibariyle 72.5i görmüş bulunuyorum :KK52:çok çok iyi gidiyo kimse yokmu devam eden :44:

Son düzenleme:
slm kızlar bende 6 dan sonra yememe işine 7şubatta başladım 68.400 le 26 şubata kadar 65.0 kiloya indim:)şuan kaçım bilmiyorum ama hedefim 58 yada 57 o aralarda olmak..inşallah hepimiz istedğimz kiloya biran önce düşeriz haa bu arada ben mayısa kadar zaman verdim kendime mayıs 15 itibariyle 58 i görcem inşallaaahhhhhhhh

Son düzenleme:
selam kızlar,uzun süredir ailemin yanında oldugum için topiğe giremedim.Tabi bu sırada anne yemekleriyle,verdiğim 1 buçuk _ 2 kg fazlasıyla geri geldi:KK30: bugünden itibaren 18den sonra yememeye ve haftada en az 3 gün eliptik bisiklete binmeye tekrar başlıyorum:KK8: (her pazar tartılıp buraya yazacağım.)

ya kızlar gecen hafta kilo veremedim halbuki doğru düzgün yememiştim ble ama hala 55 hala 55 :'( yarın tartılcam inşallah vermişimdir ya :KK43:

Selam kızlar,anladığım kadarıyla bu topiğe artık kimse gelmiyor:KK53:
Bende geçen haftadan bugüne baya tembellik yaptım ve misafirlerim olduğu içinde baya bişeyler yedim,yani yine diyet yalan oldu :KK50: Aslında kendimi tutmak bu kadar zor değil ama nedense bir türlü tam olarak yapamıyorum :KK43: Dayanabildiğim zamanlarda yapmaya devam edeceğim,malum yaz geliyor:KK43:

aslında normalide budur. diyet yap yada yapma en sağlıklısı akşam 7 den sonra ağzı sıkı tutmaktır

Merhaba hanimlar bende katildim araniza bugun 5.gunumdeyim ve inanilmaz mutluyum..
uyanir uyanmaz hersabah tartiliyorum hergun 300 gram gdiyor simdilik:KK76: insallah boyle devam eder vermem gereken en az 15 kg var..5 gunde tek yaptigim sey saat 7 den sonra hicbirsey yemiyorum genelde karnim gurul gurul uyuyorum ama sabah tartidaki eksilmeyi gorunce buna degiyor..
1.gun 76.9
2.gun 76.5
3.gun 76.2
4.gun 75.9
5.gun 75.6

Son düzenleme:
Bayanlar benim gözlerimle şahit olduğum bir konu ve kesinlikle işe yarıyor. Benim görümcem evlenmeden önce etine dolgun bir kızdı, evlendi ve bir çocuk annesi. Genç kızlığında bile olmadığından daha zayıf şuanda. 6-7 ay içersinde 36 bedene düştü ve sadece akşam 18'den sonra hiç birşey yemiyerek bunu başardı. Kendine özgüveni geldi ve çok mutlu. Gün içinde kendini kısıtlamıyor ama akşam 18'den sonrada hiç birşey yemiyor. Bence sizde başara bilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

kızlar ya nerdesiniz huuuuu nasıl gidiyor diyetler??? ben dün 6 dan sonra sadece çok acıktığım için bir ufacık kase sütsüz k-flakes yedim o kadar.ama bu sabah acayip aç uyandım ve karnım dümdüzdü :)))

haberlerinizi bekliyorum 6 dan sonra yememeyi başarabildinizmi yazın lütfennn

arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım bundan sonra 6 dan sonra yemeyeceğim desteğinizi bekliyorum

X