Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

ya arkadaşlar benim haziranda ark düğünü var ve eski abiye kıyafetlerimin içine giremiyorum ve acil 3-4 kilo vermem lazım.spor da yapıyorum evde.fakat benim uyku düzenim yok.gecelerim gündüz gibi o yüzden saatlere uyamıyorum ve gece yemek zorunda kalıyorum.kilo da veremiyorum tabii.ne yapmam lazım ben 6 dan sonra bişey yemicem desem sabaha karşı yattığım için tek öğün yemiş olurum ve açlıktan ölürüm sonra yine yemeğe saldırırım.ne yaıcam ben ya.yardım edin

Acıktığında salatalık ye canım..Kalorisi düşük..
Yeşil çay iç , kahve iç... yani düşük kalorili ye en azından...

selam kimse girmemiş..
neyse ben şimdi ayranlı çorba her öğün yemeye başaldım bugünden itibaren..

ayranlı çorba mı ? her öğün mü ? neden sadece ayranlı çorba ?

Canım detoks gibi bişey olacak bu ayranlı çorba olayı..
Aşurelik buğdayı iyice pişiriyosun içine nane atıyorsun piştikden sonra ılıyıca içine yoğurt ve az su koyuyorsun..Bütün gün onu yiyorsun..1 kase çorba inanılmaz tok tutuyor..
ve soğuk yiyorsun...

Son düzenleme:
burda bir arkadaş buna benzer bir tarif vermişti içine salatalık ve mercimek azda bulgurla..
o da 2 günlük detoks diye yazmıştı...
Ben zaten çok seviyorum bu çorbayı..yazın çok iyi oluyor buzdolabından çıkarıp soğuk soğuk yiyorum...

bende size katılıyorum akşam o satten sonra zaten bişey yemiyoruz ama çay ve yanında kurabiyee yiyordum onuda yemicemm

yaa kızlarr ne güzel yavaş yavaş haftada 1 kilo olsa da veriyordum. Zar zor verdiğim 2 kiloyu da tatilde 5 günde kolayca geri aldım :KK43: Tabii o yemeye şükür fazlasıyla almadım. Hala kendi irademe sahip olmayı tam olarak ögrenemedim. Ahh o cerezleri yemeyecektim hem de saat 9 da :KK43:
Zararın neresinden dönülse kardır diyerek, tekrar başladım saat 6 dan sonra dikkatli olmaya. Sporumu yaptım, 8 gibi 2 kaşık yağsız yogurdumu yedim. Yiyecek olarak günü kapadım. Bi de yeşil çayımı içtim mi tamam işte keyfime değicek yok. Pişmanlık olmadan rahat bir uyku çekerim :KK66:)

burda bir arkadaş buna benzer bir tarif vermişti içine salatalık ve mercimek azda bulgurla..
o da 2 günlük detoks diye yazmıştı...
Ben zaten çok seviyorum bu çorbayı..yazın çok iyi oluyor buzdolabından çıkarıp soğuk soğuk yiyorum...

nınım ben de arkadasının dedigi sekliyle yapmıstım. 5-6 ogun bundan içiyorsun. Çok lezzetliydi bence de. Gercekten de tok tutuyor ama işin ğüf noktasi gün içinde tuz kesinlikle yasak. Bi de sabah kahvaltını yaptıktan 2 saat sonra bunu uygulumaya baslıorsun

nınım ben de arkadasının dedigi sekliyle yapmıstım. 5-6 ogun bundan içiyorsun. Çok lezzetliydi bence de. Gercekten de tok tutuyor ama işin ğüf noktasi gün içinde tuz kesinlikle yasak. Bi de sabah kahvaltını yaptıktan 2 saat sonra bunu uygulumaya baslıorsun

Evet canım ama diyet ayranlarda çok az tuz var..
ondan kullannabilirsin..

alkisalkisalkis tebrik ediyorum seni..
Böyle 6 dan sonra yemeyerekmi vardin canım...???

evet canım sadece akşam altı veya yediden sonra bişey yemedim ve elma sirkesine devam tabiki bol su ile bu akşamda yemek yemedim ama karnım şişkoooo nedense eminim sabah dümdüz olur gündüz su böreği yemiştim ondan olsa gerek:KK70:DD herkez nekadar zayıflamışsın dıyor gözle görülür inceldim galiba meger ne çok zararlıymış akşam yemeğiiiiiiiiiii

evet canım sadece akşam altı veya yediden sonra bişey yemedim ve elma sirkesine devam tabiki bol su ile bu akşamda yemek yemedim ama karnım şişkoooo nedense eminim sabah dümdüz olur gündüz su böreği yemiştim ondan olsa gerek:KK70:DD herkez nekadar zayıflamışsın dıyor gözle görülür inceldim galiba meger ne çok zararlıymış akşam yemeğiiiiiiiiiii

canım sirkeli suyu sabah akşam mı yapıyorsun???????????
Ben sadece sabah aç karnına içiyorum..
sen ???

ben sirkeli suyu denedim ama içemedim midem bulandı ..benn sabahları aç karnına ılık limonlu su içiyorum ..ılık limonlu su içinde iştahım azalıyor ...kaçıyor ...

sabahları içilen sıcak limonlu su hakkında bilinmesi gereken başka hususlar da var: Soğuk su mideyi yaklaşık 20 dakika içinde terketmekle birlikte sıcak su ise midede hemen hemen 80 dakika boyunca kalmaktadır. Yani sabahları içilen sıcak veya ılık limonlu su midede uzun bir süre kalıp mideyi dolu tutacağından kişinin daha az yemek yemesine neden olur. Bu da sabah kahvaltısından önce içilen limonlu suyun dolaylı olarak kişinin zayıflamasına sebep olur. Burada zayıflamaya yardımcı olan suyun içinde limon bulunması değil, suyun sıcak veya ılık olmasıdır. Zaten birçok diyetisyen de hastalarının sabahları uyanınca ılık su içmelerini önermektedirler. Bunun sebebi sıcak suyun mideyi geç terkederek mideyi dolu tutmasıdır.

alıntı

bende aranıza katılıyorum 18 den sonra yememeye çalışcağım inş. becerebilirim acıkırsam tarcınlı lıgt süt içeceğim ve yatmadan elma sirkeli su şu an bunları düşünüyorum vermem gerekli 3 kilom var acilinden sonra gerisine bakarız

selam millet ..52 olmuşum sabah tartıldım :))hem de dün adana kebap künefe yedin ..bu gün de tavuk ve tiramisu .:)))

X