Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

Yaapabilirsek iyi bi yöntem ama artık yaz geldi pek yapılmıyor en basiti hava güzel hadi yürüyüş yapıp dondurma alalım diyoruz:):icecream:

oooooo tebrik ederim canim, cok guzel valla.
bende bugun basladim tekrar, hafta sonlari izin ver kendine, yoksa cabuk SIKILIRSIN.

Hadi kolay gelsin
canım teşekkür ederim inşallah kolay gelir eyvahedigeldismile
kilolarımız birbirne yakın..başlamdan önce 63 düm 2 günde 600 gidince 62.4 oldum.
evet ya hafta sonu belki kaçabilir..

bende başlıcam bakalım inşallah doğumdan kalan kilolar gider
ben yemeklerimi fırın torbasında pişiriyorum evdeki sebzeleri doğrayıp atıyorum içine
kocam etsiz yemek sevmez içine kuzu yada tavuk etide ekleyip ruh halime göre baharalarını ekleyip fırına atıyorum .çok lezzetli oluyo.hem kocam bayılıyo hemde ben az kalorili yiyorum.tavsiye ederim (özellikle evlilere)

Geçende ben yapmıştım fırın poşetlerinde sebze yemeği ..
bir tatlı kaşığı sıvı yağ ile yaptım..gerçekten çok lezzetli oluyor..
bende tavsiye ederim...

merhabalar,
ben de nerdeyse 1 haftadır devam ediyorum saat 6 7 arasi eve gelince yogurt yiyorum ya da ayran içiyorum, sonra da sporumu yapıyorum. 9 gibi 1 elma midem kazınırsa da 1 dilim yarımyaglı beyaz peynir yiyorum. Gun icinde de ara ogunlerimi yapmaya calısıyorm meyve,cornflakes-süt vb seylerle. Pazartesiden beri tartılmıyorum, haftada bir tartılıcam. Cok merak ediyorum vermiş miyim diye. Kısa bir süre olduğu için vücutta çok bi değişiklik yok gibi ama :KK43: Bi de benim alt bacagım zaten normal vücuduma göre biraz tombuldu, böyle futbolcu bacagı gibi. Şimdi her gün spor yapmama rağmen aynı şişlik devam ediyor. Vucudumun diğer bölgeleri şişkinliği biraz attı gibi ama. Acaba neyden kaynaklanıyor olabilir?

canım teşekkür ederim inşallah kolay gelir eyvahedigeldismile
kilolarımız birbirne yakın..başlamdan önce 63 düm 2 günde 600 gidince 62.4 oldum.
evet ya hafta sonu belki kaçabilir..

slm canim, gecen cuma 63 tum, bu cuma 62.5 oldum.
Gun icinde abur cubur yedim, fazla dikkat etmedim,
ama ona ragmen 5 gunde 500gram verdim
opuyorumnanaktan

Durmak yok, devam edicem, bakalim haftaya cuma ne kadar vericem eyvahedigeldismile

Selam ne güzel gitmiş senden 500 gr.. Tebrik ediyorum canım..
Bende şuan yani dün tartıldım 62.300 üm..devam edelim vermeye...
Senin nasıl gidiyor dahada verebildinmi...
slm canim, gecen cuma 63 tum, bu cuma 62.5 oldum.
Gun icinde abur cubur yedim, fazla dikkat etmedim,
ama ona ragmen 5 gunde 500gram verdim
opuyorumnanaktan

Durmak yok, devam edicem, bakalim haftaya cuma ne kadar vericem eyvahedigeldismile

selam bu topiğe uğramayalı oldu biraz galiba ...ben diyet de yapıyorum ama akşam 6 dan sonra da yemiyorum ...1,5 ayda 8 kilo vermiş durumdayım ...verecek kilom kalmadı ama bi 1 kilo daha veresim var inş...

Canım tebrik ediyorum senin verdiğin 8 kilo için..
Nasıl verdin ??
SIZE]
selam bu topiğe uğramayalı oldu biraz galiba ...ben diyet de yapıyorum ama akşam 6 dan sonra da yemiyorum ...1,5 ayda 8 kilo vermiş durumdayım ...verecek kilom kalmadı ama bi 1 kilo daha veresim var inş...

Son düzenleme:
Canım tebrik ediyorum senin verdiğin 8 kilo için..
Nasıl verdin ??
kaç aydan beri saat 6 dan beri yemiyorsun ??
Ne kadar zamanda verdin bu kiloyu ???

teşekkür ederim sağolasın ...
1,5 aydır 6 dan beri yemiyorum ...
8 kiloyu 1,5 ayda verdim :nazar::nazar::nazar:
valla iki haftada bir diyetlerimi değiştirerek değişik diyetler uyguladım ..
patates diyeti ,karpuz diyeti yaptım..
ilk 20 gün beslenme şeklim şuydu ....
sabah bir dilim kepekli ekmek
1 haşlanmış yumurta
domates salatalık
3-4 zeytin
1 dilim peynir
ara bir meyve
öğlen salata meyve
ara meyve
akşam salata ızgara tavuk ,balık ya da et

ilk 20 günden sonra ise diyetlere başladım ..günde 2 bardak yeşil çay ve 2 litre su içtim ..bol bol hareket etmeye çalıştım ..öğlenleri dışarı çıkıp yürüdüm ...
zaten çok çabuk kilo veren ve almayan bir yapım var ..sadece doğum kontrol haplarından kilo almıştım ..

Canım yine maşallah diyorum :nazar: darısı bana olsun..bende doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum..7 kilom var vermem gereken..2 ayda hedefime ulaşmak istiyorum inşallah..
Diyetin güzel öyle ağır falan değil..bende 12 ye kadar güzel bir şekilde istediğimi yiyorum..
sonrada 4 ile 6 arası akşam yemeğimi yemiş oluyorum..aralarda yeiş çay ve formpulus çayı içiyorum..& dan sonra çok acıkırsam meyve yiyorum..
Sen 6 dan sonra birşey yiyormusun ???
teşekkür ederim sağolasın ...
1,5 aydır 6 dan beri yemiyorum ...
8 kiloyu 1,5 ayda verdim :nazar::nazar::nazar:
valla iki haftada bir diyetlerimi değiştirerek değişik diyetler uyguladım ..
patates diyeti ,karpuz diyeti yaptım..
ilk 20 gün beslenme şeklim şuydu ....
sabah bir dilim kepekli ekmek
1 haşlanmış yumurta
domates salatalık
3-4 zeytin
1 dilim peynir
ara bir meyve
öğlen salata meyve
ara meyve
akşam salata ızgara tavuk ,balık ya da et

ilk 20 günden sonra ise diyetlere başladım ..günde 2 bardak yeşil çay ve 2 litre su içtim ..bol bol hareket etmeye çalıştım ..öğlenleri dışarı çıkıp yürüdüm ...
zaten çok çabuk kilo veren ve almayan bir yapım var ..sadece doğum kontrol haplarından kilo almıştım ..

Canım yine maşallah diyorum :nazar: darısı bana olsun..bende doğum sonrası kilolarımı vermeye çalışıyorum..7 kilom var vermem gereken..2 ayda hedefime ulaşmak istiyorum inşallah..
Diyetin güzel öyle ağır falan değil..bende 12 ye kadar güzel bir şekilde istediğimi yiyorum..
sonrada 4 ile 6 arası akşam yemeğimi yemiş oluyorum..aralarda yeiş çay ve formpulus çayı içiyorum..& dan sonra çok acıkırsam meyve yiyorum..
Sen 6 dan sonra birşey yiyormusun ???
sağolasın ...ben bir de spor yapmadan kilo verdim çok şükür ...spor da yapsam iice bir deri bir kemik olurdum herhalde ...hayır 6 dan sonra bir şey yemiyorum meyve dışında ...onu da en geç 8 de yemiş oluyorum ..inş..sen de ulaşırsın hedefine ..az az sık sık yemek en mantıklısı ..aç kalmaycaksın ..beyne açım sinyali gitmeyecek yani ...açım sinyali giderse beyin depo etmeye başlıyor o da kilo demek ..yemeklerle araların arasını 1,5-2 saat yapıyorum ben genelde ...şekersiz çay kahve içebilirsin zararı yok ...ben çok iradeli davrandım ama ...hiç kaçamak yapmadım desem yeridir...iradeli olmak çok önemli bu işte zaten..bir de suyu ılık içmeni tavsiye ederim ..ılık su yağları eritiyor ...ve mutlaka her gün bir kase yoğurt ye...yoğurt göbek eritmeye birebir...çok denedim ve faydasını çok gördüm ..gerçekten göbeği eritiyor ..zaten kalsiyum deposu ..mesela ben diyetlerde atıyorum patatesmi yiyeceğim ...haşlardım patatesi ...yoğurdun içine doğrardım ..baharat atar yerdim ..diyetleri kendime göre değiştirirdim biraz ...hergün bir kase yoğurt mutlaka yerdim ...sen de dene bence ...

Birde patates diyeti nasıl ?????

patates diyetim alttaki diyet ...tıkla istersen

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...z/273764-patates-diyeti-1-hafta-3-5-kilo.html

Robotum çok sağol ya..
şu patates dieyini deniyeyim..yoğurt ve baharatlarla...
Bana morla oldun güç verdin canım..... :))))))))))

Robotum çok sağol ya..
şu patates dieyini deniyeyim..yoğurt ve baharatlarla...
Bana morla oldun güç verdin canım..... :))))))))))

rica ederim elimden geleni yaparım ..ama çok büyük beklentilere girme ..yavaş yavaş ilerle küçük hedefler koy kendine ..bünye meselesi bu işler ...bünyen çok fazla veremiyorsa üzülmeni istemem ...inş. benden daha çok verirsin ...
diyetlerini 15 günde bir değiştir ...ve arada 1-2 gün normal ye ...aynı şeye vucut bir süre sonra alışıyor ve kilo verme duruyor ..ama 2-3 gün normal yiyip metabolizmanı şoka uğratırsan arkasından tekrar kilo verme başlıyor...sormak istediğin bir şey olursa ben burdayım

Canım teşekkür ederim sorarım tabiki..ne güzel 8 kilo vermişsin dile kolay geliyor ama zor olanı başarmışsın..
benim çok yakın arkadaşımda yıllardır veremiyorddu bu 6 dan sanra yememe olayı ile 2 ayda 6 kilo verdi..o verdiyse bende veririm..:))))ok 2 hafatada bir normal yiyeceğim...Sana da bildirirm kilo verip vermediğimi..

rica ederim elimden geleni yaparım ..ama çok büyük beklentilere girme ..yavaş yavaş ilerle küçük hedefler koy kendine ..bünye meselesi bu işler ...bünyen çok fazla veremiyorsa üzülmeni istemem ...inş. benden daha çok verirsin ...
diyetlerini 15 günde bir değiştir ...ve arada 1-2 gün normal ye ...aynı şeye vucut bir süre sonra alışıyor ve kilo verme duruyor ..ama 2-3 gün normal yiyip metabolizmanı şoka uğratırsan arkasından tekrar kilo verme başlıyor...sormak istediğin bir şey olursa ben burdayım

Merhaba kıslarrrr
Bugün ben okula gidicem dörtte evden çıkmam gerek acaba dörtten önce akşam yemeğimi yiyip gitsem gece çok acıkırmıyım ki napsam karar veremedim bilmiyorumkismile

Merhaba kıslarrrr
Bugün ben okula gidicem dörtte evden çıkmam gerek acaba dörtten önce akşam yemeğimi yiyip gitsem gece çok acıkırmıyım ki napsam karar veremedim bilmiyorumkismile

4te yiyebilirsin.. akşam da 6 gibi meyve yersen acıkmazsın sanırım..

Canım ben geçen hafta yurtdışındaydım ..
ordayken hergün 4 de yedim akşam yemeğimi..
çok acıkmadım ..açlık hissettiğimde kahve içtim...

X