Akupunktur ile zayıflayanlar

canım beşiktaşta faruk öncel zayıflama merkezi var orda akupunktur yapılıyor ama fiyatı bilmiyorum biliyorsan bi bak derim ben akmerkezin (beymen kapısı)karşısında

hmm tamam canim bakicam en kisa zamanda, cok sagol:)

bu arada kizlar hic duyaniniz oldu mu bilmiyorum ama ben de KKdan okuduklarimdan ogrendim, kizilayin bazi tip merkezlerinde de akupunktur yapiliyormus, hem de fiyati cok uygun, 25-30 TLye. ben de internetten arastirdim gercekten kizilayin bazi merkezlerinde akupunktur hiymeti var, ancak prosedur nasil, randevu mu alinip gidiliyor, muayene mi olmak lazim bilmiyorum, en musait zamanda en yakin kizilaya gidip bi sorucam.ogrendigimde bilgilendiririm sizi de. herkese bol sans:)

zayıflamak için gidiceksen akupunktura muayene ve tahlil yok sadece ücretini ödeyip sıra alıyorsun zaten 10 dknı bile almıyor

zayıflamak için gidiceksen akupunktura muayene ve tahlil yok sadece ücretini ödeyip sıra alıyorsun zaten 10 dknı bile almıyor

hmm sen de hepsini biliomussun ya:)
ok tekrar sagol canim, ben en uygun zamanda bi gidiyim su akupunktura ...

kusura bakma her soruna atladım ama yardımci oliim dedim:çok üzgünüm:

kusura bakma her soruna atladım ama yardımci oliim dedim:çok üzgünüm:

ayh ne demek ne uzgunlugu ya, lutfen boyle deme, aksine yardimci oldun tabi ki, cok tesekkur ederim caniim benim, hem zaten arkadas da olduk:) tabi ki bildiklerimizi paylasicaz, bu sitenin de amaci bu diil mi zaten. sakin oyle dusunme, uzulurum bak.mujxxx:)

mrb kızlar bende bırcok yol denedım ve akupunktura karar verdım ben bursadayım arastırdım
ama neye guvenerek yaptırmalıyım bılmıyorum
mesela sıze bunu yapanlar dıyetısyenmı
ben bugun medıkalı aradım cıldıye doktoru felan dedı aklım karıstı
varmı bana bı akıl verecek

Bence okadar önemli değil ne olduğu dr sonuçta bu 800 saatlik bir eğitimdir bunu alan her dr akupunktur tedavisini uygulayabiliyor.Çok da sorun olacak bir durum yok yani ortada.
sevgi0535 canım benim kilom 87,5 geldi.fazlalığım çok yani 60 kilo olmam gerekiyormuş boyum 1,63.Benim de seansım 30 a geliyor.Dediğim gibi doktorum bana diyet ve spor vermedi ama konuştuğu şeyleri yapsam zaten o kiloyu veririm önemli olan mide kazıntımın olmaması yoksa yapabilirim herşeyi.inşallah dilediğimiz kiloya sağlıcakla düşeriz.Sağlık çok önemli.Eğer sağlıksız olacaksam ben 90 kiloda da yaşamımı sürdürürüm sonuçta.Burdan paylaşalım her türlü sorunumuzu birbirimize destek oluruz hem de...:Saruboceq:

mrb kızlar bende bırcok yol denedım ve akupunktura karar verdım ben bursadayım arastırdım
ama neye guvenerek yaptırmalıyım bılmıyorum
mesela sıze bunu yapanlar dıyetısyenmı
ben bugun medıkalı aradım cıldıye doktoru felan dedı aklım karıstı
varmı bana bı akıl verecek

Ben bursada işinin gerçekten uzmanı bi doktora gittim..Tesadüf bulmuştum netten ama iyiki de bulmuşum ama şehir değiştirince maalesef yarım kaldı tedavim :KK43:( Kendisi eğitim de vermiş bu konuda Yeditepe Ünv.de
Bursada As tv ve Olay tvye de çıkmıştı yazın...Gerçekten sağlıklı ve hiç yorulmadan kilo verdiriyor.
Diyetisyenmi demişsin ama akupunkturu mutlaka doktor yapmalı öyle yapanlar varmı bilmiyorum ama varsa da sakın yaptırmayın..Mutlaka doktor olsun.

çok tskler guzel yapıcı yorumlarınız ıcın ınan cok heyecanlıyım
umarım bukez kurtulurum yasımdan buyuk gostermekten yoruldum
qsd cim bana o doktorun ısmını soylersen oyle guzel olur oyle dua ederımkı sana tahmın bıle edemezsın

Canıım özelden mesaj ayarın kapalı heralde aç da yazayım..
burdan sakıncası olabilir bazen siliolar

Ben bursada işinin gerçekten uzmanı bi doktora gittim..Tesadüf bulmuştum netten ama iyiki de bulmuşum ama şehir değiştirince maalesef yarım kaldı tedavim :KK43:( Kendisi eğitim de vermiş bu konuda Yeditepe Ünv.de
Bursada As tv ve Olay tvye de çıkmıştı yazın...Gerçekten sağlıklı ve hiç yorulmadan kilo verdiriyor.
Diyetisyenmi demişsin ama akupunkturu mutlaka doktor yapmalı öyle yapanlar varmı bilmiyorum ama varsa da sakın yaptırmayın..Mutlaka doktor olsun.

senin dediğin sana göre doğrudur ama benm doktorum uzakdoğulu ve gerçekten uzman doktor da değil ayrıca hiç üşenmeden sertifikalarına baktım kendi ülkesinde akupunktur dalında baş tacı benim annem 29 kilo verdi benim gittiğim uzmandan çok ta memnunuzzemuszemus

Eğitimini görmüş olabilir ama her eğitim gören bakkal gibi dükkan açarsa halimiz nolcakSahteleri bile vardır bisürü herkes sizin gibi diplomaya da bakmıyor sonuçta..
Halkımızı kandırmak kolay...Ben kendim bizzat gittiğim yeri gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum çünkü bende çok araştırdım başlamadan önce

ben diplamasına bakmadım arkadaşım sertifika ne demek eğitim sonunda verilmiş bişey diplomada eğitim sonunda verilmiş bişey sen bi diyetisyene gittiğinde zayıflamak istiyorum dediğinde sana direk akupunkturmu uyguluyor tabikide hayır akupunktur tedavisi tıbbın biraz daha dışında kalıyor endokrinoloji uzmanı diabetle bağlantılı kronik hastalıklara uygular zayıflamaya değil

sağol bilgilendirdin..
akupunktura gitmiştim ama gerçekten ne olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu

kızlar ya karıstırıp ortalıgı gıtmısım gıbı olmaus neolur kusura bakmayın
özelı actım tlf ve adres verırsenız çok çok mınnettar olurum şimdiden tşk

ben ankarada gitmedim keynes bursada gittim 1 ayda 3 kilodan fazla verdim sıfır spor yaptım sınav dönemimdi spor vermedi dr

X