Akupunktur ile zayıflayanlar

bende istiyorum akapunktur :Saruboceq:

izmirde giden yokmu? fiyatlar nasıl,bana da bir yol gösterin lütfen opuyorumnanaktan

bende istiyorum akapunktur :Saruboceq:

izmirde giden yokmu? fiyatlar nasıl,bana da bir yol gösterin lütfen opuyorumnanaktan

canım nerde oturuyosun izmirde alsancakta biliorum bi uzman ama fiyatını bilmiyorum benkıbrıs şehitlerindeydi sanırım

bende 2 oldu baslayalıı bana erken menepoz teshısı konmusttu kıloyla bırlıkte haledecegını soyledı dr umbakalım hayırlısıı bı seyler soylemek ıcın cokk erken

dün 2.seansım için bant değişimine gittim tartıldım 1,5 kilo vermişim dr iyi gittiğimi söyledi çok mutlu oldum arkadaşlar umarım herkes güzel sonuçlar alır...

bende 1 kilo vermişim canım 1 haftada ama bu sefer daha dikkat etcem çünkğ bayramda bant değiştirme yok dikkat etmem gerektiğini söledi

bide çizelge yapmış aman da aman:) çok güzel arkadaşım çok mutlu oldum senin adına...hadi bakalım bayramdan sonraki haftaya kadar bakalım kaç kilo vercez...

arkadaşlar istanbulda güzel ve ücreti öğrenciye uygun :) bi akupunktur merkezi biliyor musunuz? ya da kızılayda yaptırmak için ne yapmak gerekiyor? kızılayda yaptırıp da memnun kalanlar var mı?

bende başlamak istiyorum ama acaba boşa mı diyorum. bazen akapunkturu insanın kendini kandırması olarak görüyorum (kulağıma iğne takıldı bu iğneyi ovuşturunca açlık hissim gidecek diye beynimi şartlandırırım akapunktursuzda zayıflanır diyorum) ve bu düşünceyle yaptırırsam işe yaramayacağınıda biliyorum. ama başka çarem de kalmadı. istanbul kağıthanede oturuyorum. önereceğiniz yer varmı acaba

bu arada 6 ay sonra düğünüm var ve ben şişko bi gelin olmak istemiorum =(
78 kiloyum 1,63 boyundayım =(

canım 6 ay gibi bir sürede en az 15 kilo verirsin bende denemelisin.ben ki kilo veremeyen bir insanım kesinlikle öneririm.Sevgi arkadaşımız istanbulda uygun bir ücrete gidiyor.onunla konuş istersen.birkaçgün sonra o da girer nete bayram telaşında herkes dağıldı.sen takipte ol burayı...kolay gelsin...

tşk ederim. denicem inş. bende çok zor kilo veriorum yapmadığım diyet ve spor kalmadı ama veremiorum son çare artık akapunktur senağlama

benim bir arkadaşım gidiyor.akapunturla zayıflıyor.bırakınca tekrar alıyor.yine başlıyor zayıflıyor,bırakınca tekrar alıyor.
hep başa dönüyor.ben olsam tercih etmezdim herhalde...

kızlar 1 kilo daha verdim 72 ama şu çizelgeyi bi türlü değiştirmeyi beceremedim

akapunktura daha başlayamadım. perşembe günü için rendevu alcam inş. ama bi haftadır yürüyüşle ve yediklerme dikkat ederek 1 kilo verdim bu sefer pes etmek istemiyorum

Bence okadar önemli değil ne olduğu dr sonuçta bu 800 saatlik bir eğitimdir bunu alan her dr akupunktur tedavisini uygulayabiliyor.Çok da sorun olacak bir durum yok yani ortada.
sevgi0535 canım benim kilom 87,5 geldi.fazlalığım çok yani 60 kilo olmam gerekiyormuş boyum 1,63.Benim de seansım 30 a geliyor.Dediğim gibi doktorum bana diyet ve spor vermedi ama konuştuğu şeyleri yapsam zaten o kiloyu veririm önemli olan mide kazıntımın olmaması yoksa yapabilirim herşeyi.inşallah dilediğimiz kiloya sağlıcakla düşeriz.Sağlık çok önemli.Eğer sağlıksız olacaksam ben 90 kiloda da yaşamımı sürdürürüm sonuçta.Burdan paylaşalım her türlü sorunumuzu birbirimize destek oluruz hem de...:Saruboceq:

merhaba bende uzun zamandır araştırıyorum ve güvenilir bi yer olsun istiyorum siz nereye gidiyorsun ve seansı ne kadar.tşk ederim:asigim:

serap_21 daha önceden de sana yazmıştım Ankarada bir yere gidiyorum.nete nil akupunktur yazarsan çıkar zaten 5seansı 150 lira 2kilo falan verdim şimdilik dr çok iyi.netten buldum özellikle fiyatı iyi geldiği için gittim...

dün akşam saat 6 itibariyle 77 kiloyla mafoldumben akapunktura başlamış bulunuyorum. inş işe yarar

X