Akupunktur ile zayıflayanlar

Bi kaç klinikle bende görüştüm canım
Mehmet Akgün
Ebru Akça Kanat
Tayfun Yosunkaya bunlardan bi kaçı bildiğim kadarıyla Mehmet Akgün bi kulak tedavisi yapmıyor bakalım daha karar veremedim ama başlıycam.Sende Seçimini yaptığında bilgilendirirsen sevinirim :)
ben sadece tayfun yosunkaya ile görüştüm sana hangisi daha uygun geldi

Herkese merhaba, hep uzaktan uzaktan okudum bugün ilk kez yazıyorum :) ben de akupunktura başlıcam. pco hastasıyım. Kilomu kontrol edemiyorum. Ve çok mutsuzum hatta pco yüzünden bilenler vardır istedigim halde bebek sahibi olamıyorum. Tek yol kilo vermekten geçiyor. Uzun oldu ama sorum şu İstanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Gerçekten güvenebileceğimiz bir yer. Çünkü son çarem bu :KK43: şimdiden teşekkürler

Hamiye Merhaba konuyu yazalım çok olmuş ama bende bir hafta oldu başlayalı ve senle aynı sıralamaya yapılıyor hemen hemen. CD dinletiliyor felan. Sen hangi sehirdesiniz. Ben k. Maraş tayim. Park sante ye gidiyorum. Sen sonuç aldın mi

Kızlar ben 1 ayı bitirdim. Sadece 2 kg verebildim. Şekeri ekmeği tamamen kestim. Yemekleri de iyice azalttım. 1.55 boy şu an 65 kg dayım. Sadece spor yapamiyorum. Ama çalışıyorum iki kızım var. Çok hareketsiz değilim ama sanırım bünye alışmış.

Istanbul bakirkoy kizilayda yaptiriyorum. Ilk seans 50 tl sonra her hafta 25 tl oduyorum. 2 haftada 3 kg verdim. Ilk haftalar iyi kilo veriliyrmus daha sonra yavasliyormus fakat hizli kilo vermek zaten sikinti. Igneler acitmiyor hafif bir yanma hissi oluyor o kadar zaten minicik birsey caniniz o kadar da tatli degildir sanirim
Selam arkadaşım Kızılay da bilge açar a mi gidiyorsun .. ben geçen yıl gittim ilk hafta çok fayda görmüştüm ama sonra pek fayda göremedim zaten dukan yapiyordum oylelikle fayda görmüştüm .. memnunmusun Bira ters bir doktor ..benim göbek var bölgesel düşünüyorum bi deneyeyim bakayım diyorum tekrar

Kızlar ben 1 ayı bitirdim. Sadece 2 kg verebildim. Şekeri ekmeği tamamen kestim. Yemekleri de iyice azalttım. 1.55 boy şu an 65 kg dayım. Sadece spor yapamiyorum. Ama çalışıyorum iki kızım var. Çok hareketsiz değilim ama sanırım bünye alışmış.
ödeminizi atıyorsunuzdur pes etmeyin....
dirençli kilonuzdasınızdır bir süre sonra kırılınca daha kolay verirsiniz ama bozmayın birkaç haftaya - ile devam edersiniz
bol eksiler diliyorum

ben denemedim ama annecim denedi gecen sene ve 7 ayda 28 kilo vermis
konyada bi doktora gitmis cok unlu filan dedi telde anlatiyordu ama ne biliyim ben o kadar zayiflayacagini
kiz kardesim, annem benim kiyafetlere sardi abla bazen benden giyiniyo filan diyodu ama inanmiyordum dalga geciyorlar saniyordum
taki izine gidene kadar annemi taniyamadim 86 kilodan 58 e dusmus sanki 10 yas genclesmis

seansina 50 lira odemis, diyet listesine tam uymus zaten istahim kesildiydi diyor
gunde 3,5 litre bol ilik su icmis
ve yaz kis kar yagmur demeden gunde bir saat tempolu yurumus bunu mutlaka yapmis
hic aksatmamis ve 7 ayda 28 kilo gidivermis ..
yazin akapuntura devam etmiyordu ama 1 saat mutlaka yuruyordu suyunu iciyordu ve kizartma tatli hic yemiyordu
herseyi olculu yapiyordu ben onceleri inanmiyordum alirsin sen geri diyordum ama annem kilosunu degil yasamini degistirdi
bundan sonra verdigi kilolari geri alacagini hic sanmam
darisi basimiza alkisalkisalkis
Ben de konyadayım bana iletişim bilgilerini verirseniz cok minnettar olurum mu_se

Konunun uzerinden cok zman gecmis amtecrubeli arkadaslar istanbul anadolu yakasinda onerebileceginiz iyi bir yer varmi
Merhaba evet konu üzerinden baya geçmiş ama bende araştırdım ve anadolu yakası sultanbeyli ersoy hastanesinde buldum.10 seansı 500 tl.yarın başlıcam bakalım.hayırlısı olsun

Merhaba, bugün Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi’nde, Bilge ACAR’a gidip akupunktur yaptırdım. Bakalım neler olacak. :))

Merhaba, bugün Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi’nde, Bilge ACAR’a gidip akupunktur yaptırdım. Bakalım neler olacak. :))
Merhaba.. bende bugün başladım bilge acar'a. iki tane kulağıma ve bir tane de alnıma takıldı iğne. Bu iğne takılan bölgeler neye göre seçiliyor ki acaba ?

Merhaba.. bende bugün başladım bilge acar'a. iki tane kulağıma ve bir tane de alnıma takıldı iğne. Bu iğne takılan bölgeler neye göre seçiliyor ki acaba ?
Merhaba,
alnın neresine taktı ki? çok belli olmuyor mu?
benim de bir tanesini kulağıma, iki tanesini boynuma taktı. neye göre seçtiğini ben de merak ediyorum. sıra beklerken gelen, 2 aydır devam eden birine sordum; her seferinde farklı yerlere takıyor dedi; ama neye göre olduğunu o da bilmiyordu. :KK70:

Merhaba,
alnın neresine taktı ki? çok belli olmuyor mu?
benim de bir tanesini kulağıma, iki tanesini boynuma taktı. neye göre seçtiğini ben de merak ediyorum. sıra beklerken gelen, 2 aydır devam eden birine sordum; her seferinde farklı yerlere takıyor dedi; ama neye göre olduğunu o da bilmiyordu. :KK70:
yok , çok belli olmuyor ten rengi olduğu için bant da :KK70:sivilce patlatmışım da oraya bant yapıştırmışım gibi. Yaa ben çok mutluyum dün taktırmama rağmen akşam yemeğimi 5 buçukta yedim , gece 1 buçuğa kadar ayaktaydım ve gram açlık hissetmedim :KK73: bu böyle giderse kilo vermek çok basit olacak. Benim de sağ kulağımda 2 tane kaşımın ortasında bir tane var pzt gideceğim tekrar bakalım nereye takacak :confused:

yok , çok belli olmuyor ten rengi olduğu için bant da :KK70:sivilce patlatmışım da oraya bant yapıştırmışım gibi. Yaa ben çok mutluyum dün taktırmama rağmen akşam yemeğimi 5 buçukta yedim , gece 1 buçuğa kadar ayaktaydım ve gram açlık hissetmedim :KK73: bu böyle giderse kilo vermek çok basit olacak. Benim de sağ kulağımda 2 tane kaşımın ortasında bir tane var pzt gideceğim tekrar bakalım nereye takacak :confused:
Ben Cuma Günü gideceğim ikinci defa. Reglim geldi gelecek, o yüzden şişkinlik var; bende kilo kaybı görünmeyebilir ama verdiği tokluk hissi gerçekten çok güzel. Abur cubura karşı hayır" demek bir haftadır çok daha kolay. :))

X