Akupunktur ile zayıflayanlar

Ben Cuma Günü gideceğim ikinci defa. Reglim geldi gelecek, o yüzden şişkinlik var; bende kilo kaybı görünmeyebilir ama verdiği tokluk hissi gerçekten çok güzel. Abur cubura karşı hayır" demek bir haftadır çok daha kolay. :))
ben ilk günden beri tokluk hissini yaşıyorum. mucizevi birşey gerçekten. Benim de regl zamanıma denk geldi oyüzden az verebiliriz. 2. günüm bugün 500 gram gitmiş:KK70:

ben ilk günden beri tokluk hissini yaşıyorum. mucizevi birşey gerçekten. Benim de regl zamanıma denk geldi oyüzden az verebiliriz. 2. günüm bugün 500 gram gitmiş:KK70:
reglden sonraki hafta artık güzel bir sonuç görürüz herhalde :KK70: kaçla başladınız?

reglden sonraki hafta artık güzel bir sonuç görürüz herhalde :KK70: kaçla başladınız?
70.9 la başladım canım . Sabah dayanamayıp tArtıya çıktım 70.4 tü bi kaç gün tartılmayacağım bakalım :) ama açlık vs yok gayet iyi gidiyor sende açlık hissi nasıl hemen kesti mi?

70.9 la başladım canım . Sabah dayanamayıp tArtıya çıktım 70.4 tü bi kaç gün tartılmayacağım bakalım :) ama açlık vs yok gayet iyi gidiyor sende açlık hissi nasıl hemen kesti mi?
Gayet iyiymiş :) darısı nicesine :)
Evet, bende de hemen kesti. Çok şaşırmıştım hatta. Normalde akşam 6-7de bile yemek yesem gece acıkırdım ama taktırdığımdan beri 4te bile yesem açlık hissetmiyorum. :)

Bugün kontrole gittim. 700 gr gitmiş geçen haftadan bu yana ama reglimin ikinci günündeyim ve şişkinim. Bir de toktum. Bişeyler yiyip üstüne kahve içmiştim. İlk hafta aç gitmiştim. :)))

Geçen hafta: 68.6
Bu hafta: 67.9

Doktor, ete ağırlık ver yemeklerinde dedi. Kulaklarıma taktı iğneleri sadece. :)

Gayet iyiymiş :) darısı nicesine :)
Evet, bende de hemen kesti. Çok şaşırmıştım hatta. Normalde akşam 6-7de bile yemek yesem gece acıkırdım ama taktırdığımdan beri 4te bile yesem açlık hissetmiyorum. :)

Bugün kontrole gittim. 700 gr gitmiş geçen haftadan bu yana ama reglimin ikinci günündeyim ve şişkinim. Bir de toktum. Bişeyler yiyip üstüne kahve içmiştim. İlk hafta aç gitmiştim. :)))

Geçen hafta: 68.6
Bu hafta: 67.9

Doktor, ete ağırlık ver yemeklerinde dedi. Kulaklarıma taktı iğneleri sadece. :)
Selam canım. Ben et ağırlıklı besleniyorum aslında proteini bol alıyorum . Ama bende de 700 gram gitmiş ve bende regl dönemimdeyim. Bakalım ikinci hafta nasıl olacak. Tok mu gitmemiz gerekiyordu aç mı?

Selam canım. Ben et ağırlıklı besleniyorum aslında proteini bol alıyorum . Ama bende de 700 gram gitmiş ve bende regl dönemimdeyim. Bakalım ikinci hafta nasıl olacak. Tok mu gitmemiz gerekiyordu aç mı?
Merhaba canım,
tok ya da aç diye bir şart yok; ama ben ilk gittiğimde açtım, ikincisinde tok. Tok karna insan daha çok çıkıyor diye öyle dedim. Bu hafta hiç dikkat edemedim. Yarın gideceğim bakalım, durum ne olacak... 300-500 gr anca gitmiştir herhalde. :/

Merhaba canım,
tok ya da aç diye bir şart yok; ama ben ilk gittiğimde açtım, ikincisinde tok. Tok karna insan daha çok çıkıyor diye öyle dedim. Bu hafta hiç dikkat edemedim. Yarın gideceğim bakalım, durum ne olacak... 300-500 gr anca gitmiştir herhalde. :/
Ben dikkat ettiğim halde oynamıyor anlamıyorum!! sorun nerde bilmiyorum diyete uyuyorum bol su içiyorum spor yapıyorum. Daha yaşım 23 eskiden hızlı kilo verirdim şimdi dikkat ettiğim halde veremiyorum canımı sıkmaya başladı :/

Ben dikkat ettiğim halde oynamıyor anlamıyorum!! sorun nerde bilmiyorum diyete uyuyorum bol su içiyorum spor yapıyorum. Daha yaşım 23 eskiden hızlı kilo verirdim şimdi dikkat ettiğim halde veremiyorum canımı sıkmaya başladı :/
Hergün tartılıyorsan, yapma. Strese sokma kendini çünkü böyle durumlarda kilitleniyor vücut resmen.
Dün gittim ikinci kontrolüme. Geçen hafta 67.9'dum. Bu hafta 66.9 çıktım tartıda. Yavaş gidiyor biraz; ama olsun. İştahımı kontrol edebiliyorum artık. Evde çikolatalari cipsler yeniyor; bende tık yok. Önceden diyet yaptığımda da yemezdim; ama gözüm kalırdı. Şimdi hiç oralı olmuyorum. Annemler şaşkın. :KK70: Zararlı şeyleri geri çevirmek çok kolay. Bu his bile çok güzel. Sen de yasaklı listesini yeme, ve akışına bırak bence.

Konu eskimiş gibi canlandırayım:)
Rözenans terapiye başladım
2 gün oldu
Akupunktur istiyordum ama bende insülin direnci olduğu için makinayı önerdi doktor
2 günde 2 kilo verdim diyette uyguluyorum
Rözenans ile zatıflayan oldumu aranızda

Bugün 1 hafta oldu 2.seansıma gittim 1.5 kilo vermişim ve hiç spor vermedi doktorum.
2 hafta daha sporum yok çok mutluyum ben çok zor kilo veririm
Bi de kaçamak yaptım ve regl dönemi öncesindeyim ahh o tatlıları yemeseydim rahat 1 kilo daha verirmişimkaydirigubbakcemile

Cok zaman olmus ama umarim gorursunuz doktorunuz kimdi?

arkadaşlar akapunktura başladıgımda 99 kiloydum ve 1,5 - 2 ayda 12 kilo verdim seansı 100 tl ama 30 dk akapunktur iğneleriyle vicudunuza seans yapılıyor ve daha sonra kulağınıza küpeleriniz takılıyor inanılmaz rahatlatan bır yontem sıkıntı yok stres yok mide asidi derdi yok.şimdi 4 aydır gitmiyorum ama verdiğim kilolarıda almadım 1-2 kilo harıcınde akapunkturla sinüzitimden kurtuldum vicudun butun hastalıklarına iyi geliyor kısacası bağışıklık sisteminiz güçleniyor herkeze tavsiye ederim sağlıklı beslenmeye devam pes etmek yok çikolata tatlı gibi alçaklara yenilmeyeceğiz değilmi?:lepi:

Istanbuldamisiniz ? Doktorunuz kimdi ?

2 gün oldu
Akupunktur istiyordum ama bende insülin direnci olduğu için makinayı önerdi doktor

Bende de insulin direnci var suan arastirma asamasindayim.. siz nerede ve kime yaptiriyorsunuz ?

vücut akupunkturu tam olarak ne oluyor? ben 4 sene önce ebru egemen' e gitmiştim. orda sadece tek kulaktan iğnelerle yarım saatlik seansım oluyordu. Sonrasında haftaboyunca iğneyi takmam mecburi değildi. şimdiki doktorum daha farklı yaklaştı. 20 dakikalım seansta her iki kulağıma, karnıma ve bacaklarıma hatta birde kafama iğne taktı. Seans bitince de iki kulağımada 4'er tane iğneler taktı bunları çıkarmıyacakmışım. 1200 kalorilik bir diyet de verdi. diyetim 3 ana 3 ara öğün içeren sağlıklı beslenme diyeti aslında. Ve yapabiliyorsan mutlaka egzersiz yap dedi. Kilon var dedi sen ne kadar sıkı tutarsan o kadar hızlı gider kilolar ama aylık hedef 4- 4.5 kg dedi. 85,9 olarak başladık, perşembe ilk kontrole gideceğim. Diyete uyum gösteriyorum galiba işe yarayacak. Yemek yedikten sonra uzun süre acıkmıyorum. Zaten mesele acıkmadan birşeyler yemek anladığım kadarıyla..

Cok zaman gecmis ama bahsettiginiz doktorun adini ogrenebilirmiyim

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle samimi, saygılı ve dürüst dostluklar için hepinizi kutluyorum.
Tüm yazılanları okuduktan sonra bende konuya dahil olayım dedim ve işte burdayım.zemuszemus
Benim akapunkturla tanışmam bir arkadaşım vasıtasıyla oldu ve can havliyle kendimi doktorumun ellerini bırakıp nolur kurtarın beni dememle oldu.
Beni uzun uzun dinledi, kararlı ve istekli olduğumu gördü ve tam 3 hafta önce ilk seans ile start verdik. bugün 3. haftamı tamamladım. Ve Allah'ın da izniyle tam 9 kilo verdim.
Kaç kilo ile başladığımı söylemek istemiyorum lütfen kusura bakmayın kendimi ilk defa o kilo da gördüğüm için moralim çok bozuluyor ohaoldumsmile ama en kısa zamanda 60ın altına düşünce belki sölerimkaydirigubbakcemile3
istiyorumki bu süreçte hep birlikte neler yaptık nelere dikkat ettik paylaşalım, eminim merak eden yoldaşlarımız vardır.
Sağlıklı, güzel ve zayıf kalın. Öpüldünüz... alkisalkisalkis

Doktorunuz kimdi acaba ?

merhaba arkadaşlar.beylikdüzünde fiyatı uygun akapunktur merkezi arıyorum bende.tavsiyeleriinizi bekliyorum.

Cok zaman olmus ama bulabildinizmi acaba ? Bende o bolgede ariyorum

slm ggril benim mesaj sayım az olduğu için özelden atamadım sana.
ben Büyükçekmece de oturuyorum.özel Kolan Hastanesine gidiyorum.Bayrampaşa semt polikliniği sana yakınsa 10 tl ye seansı yada bakırköyde kızılay tıp merkezinde 30 tl ye yapıyolarmış ikisinide internetten aratabilirsin bilgi alabilirsin.kolay gelsin

Sonuc ne oldu o donem ogrenebilirmiyim birde cinli bi bayandan bahsetmissiniz ?

Yine kimsecikler yok benim gitmeyi düşündüğüm dr ilk seans 150 sonrakiler 100 tl imiş.Bende başka buldum yarın ondan randevu alıcağım 70 tl seansı ama kulak ve vücut akapunkturu + pasif jimnastik 70 tl benim bulunduğum yere yakın olması lazım vakit problemim var bu uygundur sanırım bakırköy'de.Ne dersiniz siz bişey diyene kadar ben ilk seansı yaşamış olacağım sanırım tık yok nerdesiniz hatunlar

Ise yaradimi ??

2 gün oldu

semele devam ediyo musun rözenansa kaç kilo gitti yazabilir misin ilk kez duydum merak ettim

Kulağa takılan akupunktur benim yakın bi tanıdığım kullandı 90 kilodan belki daha fazlaydı şimdi incecik olmuş gözlerime inanamadım kısa bi sürede güzel bi değişim sizde fiyat bilgisi yazarsanız sevinirim

İş arkadaşım 5 ayda 30 kg ya yakın verdi. Onu görünce Ben de başlamaya karar verdim. Birkaç gün sonra gideceğim
Bakalım neler olacak

Antalya eğitim araştırma hastanesinde seansı 50 tl. 8 gün üst üste gidiliyor. Daha sonra iki seans haftada bir şeklinde gidiliyor. Yanında rejim ve spor yapılması gerekiyor. 23 günde 9 kilo verilecek dedi doktor. Kulağa, ele ,ayaga, kafaya iğne batiriliyor. 25 dk sonra çıkıyor. Ben diyete uyamadigim için su an kilo kaybı yok maalesef.

X