Akupunktur ile zayıflayanlar

Merhabalar ben de Ankara'da başladım haftalık seanslara gidiyorum ve 1 ayı yeni doldurdum 5 kilo kadar verdim fakat bu hafta gidemedim doktorum haber göndermiş gelmezse en başa döner tüm tedavi anlamı kalmaz diye sizce doğruluk payı nedir, açıkcası ben biraz ticari kaygı sezdim ve gerildim.
Bu arada ben yalnızca kulak bölgesine iğneli bantlar yapıp yalnızca kilom ölçülüyor ve diyet listemde standart ehrkese aynısı veriliyor.
Sizlere sormak istediğim gerçekten de bir hafta aksatınca başa mı döner bilgisi olan dönüş yaparsa çok sevinirim.

Merhabalar ben de Ankara'da başladım haftalık seanslara gidiyorum ve 1 ayı yeni doldurdum 5 kilo kadar verdim fakat bu hafta gidemedim doktorum haber göndermiş gelmezse en başa döner tüm tedavi anlamı kalmaz diye sizce doğruluk payı nedir, açıkcası ben biraz ticari kaygı sezdim ve gerildim.
Bu arada ben yalnızca kulak bölgesine iğneli bantlar yapıp yalnızca kilom ölçülüyor ve diyet listemde standart ehrkese aynısı veriliyor.
Sizlere sormak istediğim gerçekten de bir hafta aksatınca başa mı döner bilgisi olan dönüş yaparsa çok sevinirim.
Ben geçmiş yıllarda iki kez akupunktur yaptırdım, şunu söyliyim, eğer KORUMA yaptırmadıysanız, bir süre sonra başa dönüyor. Bu kesin. Ama bir hafta iki hafta gitmediğinizde biraz geri kalırsın programından. Kendim oo süper zayfladım diyip bıraktığımda 8 ay kilo almadım. Deli gibi yememe rağmen, sonra bir anda hızlı hızlı almaya başladım.

kızlar yaptıran hiç yok mu bu dönemde, birbirimize destek olsak? ilk kez uzun dönemli bir diyet yapabiliyorum bazen zorlanıyorum. bir de benim doktor kulak masajı falan söylemedi. liste de vermedi doğru düzgün. yememem gerekenleri söyledi o kadar. acaba bizde sıkıntı mı var? ilk haftada 2 kilo gitti gerçi ama yine de...

Merhaba evet konu üzerinden baya geçmiş ama bende araştırdım ve anadolu yakası sultanbeyli ersoy hastanesinde buldum.10 seansı 500 tl.yarın başlıcam bakalım.hayırlısı olsun
Merhabalar,üzerinden çok uzun zaman geçmiş ama Ersoy Hastanesinden memnun kaldınız mı acaba? Bende istanbulda arıyorum da,sevgiler,

Merhaba arkadaslar bursadan yaziyorum. Akupunktura basladim bugun 5.gunum. benim yag oranim fazla %39.
buraya hafta hafta yazacagim sonuclari.
Baslangic:7 ocak : 64.8

Selam Arkadaşlar;
Emzirirken akupunktura giden var mı ?
Kayseri'de gidip de memnun kaldığınız iyi bir doktor var mı?
Tecrübe edenler deneyimlerinden bahsedebilir mi_?

Kulak akupunkturu yaptırmıştım bir ayda verebildiğim kilo 1 di:olamaz: Yeme isteğini baskılamıyor bence. Yada yapan doktordan doktora sonuç değişiyor olabilir. Ekmek, tatlı, pilav, makarna yemeyip bol su içip spor yaparak da kilo verebiliriz zaten. Yani ben bunları yemesem zaten kilo sorunum olmayacak :kızgın:

Hangi ilde gidiyorsunuz, sadece kulaktan mı neler yapıldı size ? Ben de bi yere gittim ama hiç kilo veremedim sadece kulaktan yapıldı şimdi vücutla beraber yapan yerler araştırıyorum.

Merhaba Bursa'da yasiyorum. Sadece kulak akupunkturu yapildi. Ben asiri tatliya duskundum. Ve yag oranim cok fazlaydi kiloma gore. Diyetisyene gitmistim eylul ayinda ama 1 haftada pes etmistim tatli ve diyet psikolojisi aklimdan cikmiyordu. Fakat akupunktur ise yaradi bugun tam 2 hafta bitti. Ara ogunlerdeki kuru kayisiyi bile canim istemiyor :)
Vucut akupunkturunuda sordum. Duraklama doneminde yapiyoruz onu dedi doktor. Suan gerek yok dedi

Kulak akupunkturu yaptırmıştım bir ayda verebildiğim kilo 1 di:olamaz: Yeme isteğini baskılamıyor bence. Yada yapan doktordan doktora sonuç değişiyor olabilir. Ekmek, tatlı, pilav, makarna yemeyip bol su içip spor yaparak da kilo verebiliriz zaten. Yani ben bunları yemesem zaten kilo sorunum olmayacak :kızgın:

Kesinlikle katiliyorum size, fakat akupunktur benim aclik krizlerimi baskiladi. Dolayisiyla diyete uyumum cok rahat oldu

2. Haftam bitti
Baslangic : 64.8 kg
Güncel : 62.0 kg
İki hafta için iyi sayılır aslında. Yine de başka bir yer de tekrar denesem mi diye düşünüyorum ama, zaten yediklerime dikkat edebilsem vericem. Bir de kulağınız acıyor muydu benim acıyordu üzerine falan yattığım da ?

İki hafta için iyi sayılır aslında. Yine de başka bir yer de tekrar denesem mi diye düşünüyorum ama, zaten yediklerime dikkat edebilsem vericem. Bir de kulağınız acıyor muydu benim acıyordu üzerine falan yattığım da ?

Acımıyor pek. Bazen aksam yatarken direk kulagin ustune yatinca aciyo ama geciyo rahatsiz edici degil. Ben bursada cok arasturdjm netten gittigim doktoru. Sizde yasadiginiz ilde saglam bi arastirma yapin doktorun deneyimi cok onemli. Ben buraya yazmaya devam edecegim. Benim icin onemli olan yagdan gitmesi kilolarin insallah yagim azalir zamanla

Merhaba Bursa'da yasiyorum. Sadece kulak akupunkturu yapildi. Ben asiri tatliya duskundum. Ve yag oranim cok fazlaydi kiloma gore. Diyetisyene gitmistim eylul ayinda ama 1 haftada pes etmistim tatli ve diyet psikolojisi aklimdan cikmiyordu. Fakat akupunktur ise yaradi bugun tam 2 hafta bitti. Ara ogunlerdeki kuru kayisiyi bile canim istemiyor :)
Vucut akupunkturunuda sordum. Duraklama doneminde yapiyoruz onu dedi doktor. Suan gerek yok dedi
Merhaba ben Kayseri'deyim. Dün baska bir merkez buldum diğer gittiğim yerde 1kg bile veremedim benim yağ oranım da çok fazla. Dün yeni bir akupunktur merkezine gittim önce sağlık ocağında yaptırdığım testlere baktı. Benim troidler az çalışıyor insülin direnci var artı gebelik şekeri çıkmıştı hamilelikte zaten suan emziriyorumda. Önce bacak karın kol el göğsümün ortasına alnımın ortasına iğne koydu sonra bir şırıngayla karnıma boynuma belime bir sıvı enjekte etti ama o can yakıyo gerçekten en sona 4 er tane kulaklarıma küpe takdı. Bakalım inş. Bu sefer kilo verebilirim. Bu arada tatlı delisiyim iştahımda çok açık ☺

Merhaba ben Kayseri'deyim. Dün baska bir merkez buldum diğer gittiğim yerde 1kg bile veremedim benim yağ oranım da çok fazla. Dün yeni bir akupunktur merkezine gittim önce sağlık ocağında yaptırdığım testlere baktı. Benim troidler az çalışıyor insülin direnci var artı gebelik şekeri çıkmıştı hamilelikte zaten suan emziriyorumda. Önce bacak karın kol el göğsümün ortasına alnımın ortasına iğne koydu sonra bir şırıngayla karnıma boynuma belime bir sıvı enjekte etti ama o can yakıyo gerçekten en sona 4 er tane kulaklarıma küpe takdı. Bakalım inş. Bu sefer kilo verebilirim. Bu arada tatlı delisiyim iştahımda çok açık ☺

Insulin direnci var bendede :KK43:
Ahh o tatli deliligi bendede vardi :) hicbise yemesem sadece tatliyla bir gunum gecerdi rahatca. Ama cok sukur aramiyorum artik. Ama sizin bu yontem cok ilgimi cekti. Muhakkak gelismeleriniz bildirin

3 haftam bitti.
Baslangic : 64.800
Guncel: 61.300
-3300 gr yag kaybi
Tebrikler darısı benim başıma inş. Çarşamba bir haftam dolacak bebeğim küçük olduğu için tam gününde gidemeyebilirim suan kilo verdiğimi pek düşünmüyorum ama inş. Vermişimdir. Bir de doğumdan bu yana hiç adet olamadım hatta lohusalık kanamam bile 5 - 6 gün sürdü sanırım bu yüzden de kilo veremiyorum

Tebrikler darısı benim başıma inş. Çarşamba bir haftam dolacak bebeğim küçük olduğu için tam gününde gidemeyebilirim suan kilo verdiğimi pek düşünmüyorum ama inş. Vermişimdir. Bir de doğumdan bu yana hiç adet olamadım hatta lohusalık kanamam bile 5 - 6 gün sürdü sanırım bu yüzden de kilo veremiyorum

Bende 3 aydir adet olamiyorum ah bi hastalansam şıkır şıkır gidecek kilolar :) yinede memnunum yagdan gitmesi cok iyi oldu. Kilo mutlaka veriliyor inanin vazgecmeyin. Az azda gitse bi sekilde ise yariyor. Ben gunde 2.5-3 lt su tuketiyorum sisenin icine mutlaka limon dilimi atiyorum. Gunde 3 ogun besleniyorum. Saat 19.30dan sonra hic bisey yemiyorum. Yemeklerimide 1 kilo sebzeye 1 yemek kasigi zyagi ile yapiyorum. Yalniz sogan salca kavurmali degil. Tum malzemeleri ekliyorum tencereye ustune salcali su ve yag gezdirip kisik ateste pisiriyorum. Sabah kahvaltida yumurta domates peynir 5 zeytin yesillik oglen sebze yemegi yogurt aksam donusumlu olarak et balik tavuk/ sebze/ bakliyat yogurt salata
Ac kalmiyorum bu duzenle ve alistimda 3 ogun beslenmeye
Annem ve 2 arkadasimda katildi bana birbirimize gaz vere vere inceliyorz yavas yavas :)
Lutfen istikrarla devam edin ben en sevdigim fotolarimi dolaba yapistirdim :) acikinca onlara bakiyorum :) fena hirs yaptim :)

Bende 3 aydir adet olamiyorum ah bi hastalansam şıkır şıkır gidecek kilolar :) yinede memnunum yagdan gitmesi cok iyi oldu. Kilo mutlaka veriliyor inanin vazgecmeyin. Az azda gitse bi sekilde ise yariyor. Ben gunde 2.5-3 lt su tuketiyorum sisenin icine mutlaka limon dilimi atiyorum. Gunde 3 ogun besleniyorum. Saat 19.30dan sonra hic bisey yemiyorum. Yemeklerimide 1 kilo sebzeye 1 yemek kasigi zyagi ile yapiyorum. Yalniz sogan salca kavurmali degil. Tum malzemeleri ekliyorum tencereye ustune salcali su ve yag gezdirip kisik ateste pisiriyorum. Sabah kahvaltida yumurta domates peynir 5 zeytin yesillik oglen sebze yemegi yogurt aksam donusumlu olarak et balik tavuk/ sebze/ bakliyat yogurt salata
Ac kalmiyorum bu duzenle ve alistimda 3 ogun beslenmeye
Annem ve 2 arkadasimda katildi bana birbirimize gaz vere vere inceliyorz yavas yavas :)
Lutfen istikrarla devam edin ben en sevdigim fotolarimi dolaba yapistirdim :) acikinca onlara bakiyorum :) fena hirs yaptim :)

Ben 1 hafta kulaktan başka merkeze, 2 hafta da vücut ve kulak başka merkeze gittim 3 hafta tamamlandı 1 kilo bile veremedim üstüne 500 gramda almışım ama benimki her hafta düzenli gitmedim 15 tatil felan girdi araya aralarda boşluk oldu. 2. Merkeze devam ediyorum ayın 21 ine yine gidicem şansımı biraz daha zorlayım. Bu gittiğimde kulağımdaki tohumlardan için çıkarma durabildiği kadar dursun dedi birde göğüsümün ortasına alt tarafına hacamat da yaptı kadın hiç bilgi vermedi iğneleri takdı bekliyodum kupayı getirdi önce kupayı bi takdı çekti sonra iğneyi çıkardı tık tık kupayı geri yapıştırdı neye uğradığımı şaşırdım. Daha belden şırınga yapmayı da teklif etti emziriyorum diyince sonraya bıraktı halbuki her seferinde bebeği hatırlatıyorum. Adet için de bana ozonlu diye bi pet sattı 28tl ye onu takdım 2 gün yavaş yavaş küçük lekelenme oldu ama daha sökmedi pet mentollü vicksli gibi bişey takınca hava alıyor bakalım haftaya kilo verebilecek miyim. Istiyorum ki kızımın yaş gününe 15 - 20 kilo vereyim tatilde lıkır lıkır etim olmasın iki buçuk üç ay var 1 kilo bile veremedim napıcam bilmiyorum çok mutsuzum bu konuda.

X