Akupunktur ile zayıflayanlar

iyi geceler arkadaşlar .eskişehir de akupunktur uygulayan bir yer veya kişi biliyormusunuz?.annemde kalp ve akciğer problemi var.günde 1 paket sigara içiyordu.çarpıntıları ve sıkıntıları artınca korkup sigarayı neyseki bıraktı ama şimdide hızla kilo almaya başladı.zaten kilolu.yani hem sigarayı bırakmak için hemde zayıflaması için akupunktur yaptırmayı düşünüyorum anneme ESKİŞEHİR veya civarlarında akupunkltur yapan bir yer yazabilirseniz çok memnun olurum.şimdiden çok teşekkürler.

kızlar doğum sonrası veremediğim 6 kilom var.akupunktur yaptırmak istiyorum.istanbuldayım tavsiyelerinizi bekliyorum...

kızlar doğum sonrası veremediğim 6 kilom var.akupunktur yaptırmak istiyorum.istanbuldayım tavsiyelerinizi bekliyorum...

ist hangı yakada oturdugunu bılmıyorumm ama ben vatan hastanesıne gıdıyorum dr cokkkkkkkkkk ama cokk memnunum şiddetle tavsıye ederıım

kızlar aranızda akapunkturla kilo verip sonra geriye alan varmı?
bende gitmek istiyorum ama cevremdeki herkez koruma programına girsende bu yöntemle verilen kilolar daha sonra eskisinden fazla dönüyo diye cok söylediler aranızda böyle birsey yasayan varmı eger paylasırsanız cok sevinirim

arkadaşlar, 10 gün önce akupunktura başladım, geçen cumartesi 2. seansa gidecektim ama malesef kayınpederim vefat etti gidemedim. çok zor günler geçiriyoruz, babamı kaybetsem bu kadar üzülürdüm, onun ardından dua ediyoruz ve sabır diliyoruz.

2. seans için dün gittim, 3200 gr vermişim 10 günde, ama dediğim gibi 5 gün çok acılı ve çok az yiyerek geçti," muhtemelen normal şartlarda1,5-2 kg verirdin" dedi doktorum. bu arada doktorumu değiştirdim, ve akupuntur sistemim çok değişti. önceden sadece sağ kulaktı, şimdi her iki kulağıma ve karnıma akupunktur yapıldı, ayaklarımın üzerine birer iğne kondu, diyetime yoğurt eklendi.

ben bu 10 günde gerçekten diyete dikkat etmeye çalıştım, bilirsiniz taziye evine çok fazla hamurişi ve tatlı gelir, ben yemedim, onun yerine sebze yemeği ve yoğurt yedim, sabah mutlaka kahvaltı yaptım, ama arada kaçamaklarım oldu mesela helva yedim, nefsimi kandıracak kadar, belki 3-4 kaşık. birşeyi çok canım istediğinde ucundan koparıp yedim, en azından sürekli aklıma gelmesini engelledim.

akupunkturdan da memnun kaldım ama başlamayı düşünenlere şunu söylemem lazım, herşey bizim elimizde, eğer gerçekten karar verdiyesek diyete başlayalım, alışkanlıkları değiştirmek zor ama imkansız değilmiş. vermem gereken 10 kilom daha var umarım bundan sonrası da iyi olur. çizelge yapamadım, bana öğretirseniz sevinirim.

26.04.2010: 81.3 kg
05.05.2010: 78.1 kg

ben varım 12 nisanda başladım şu an 4 . haftamdayım 80.5 la başladım şu an 76.5 kilodayım çok iyi gidiyo gerçekten açlık hissetmiyorum kulağımdaki bilyeler sayesinde ve yemeği fazla kaçırırsam rahatsız oluyorum dr da bende çok memnunuz üstelik ben menapozdayım

cnm sana bir yere kadar katılıyorum ama kulağa taktığı bilyelerin çok faydası oluyo açlığı önlüyo hiç acıkmıyorum

kızlar aranızda akapunkturla kilo verip sonra geriye alan varmı?
bende gitmek istiyorum ama cevremdeki herkez koruma programına girsende bu yöntemle verilen kilolar daha sonra eskisinden fazla dönüyo diye cok söylediler aranızda böyle birsey yasayan varmı eger paylasırsanız cok sevinirim

aynı konuyu bende çok merak ediyorum

yaniden merhaba ben avrupa yakasında oturuyorum .daha önce farklı yöntemler denedim hatta sağlığımı düşünmeksizin ilaç(redüctil aman ha kullanmayı düşünen varsa kullanmasın sakın) bile kullandım kilo verdim ama bi süre sonra yeniden aldım. vatan hastanesindeki gittiğin dr diyet verdi mi ve fiyatı nedir?umarım bu kez sonuç istediğim gibi olur hepimize kolay gelsin....

selam kızlar bişey daha sorucam akupunktura gittiğinizde doktor tahlil falan yapıyormu yoksa kiloya göre mi diyet veriyor ben cuma günü gidicem ilk seansa başlıcam beni neler beklediğini merak ediyorum birde canınız yandımı

tabiki ölçümlerini yapıyo ondan sonra diyet listeni veriyo

ilk gittiğim doktor istanbulun göbeğindeydi, iyi bir seans ücreti vardı ama bana herhangi bir fotokopi diyet verdi, hatta tahlillerime bile bakmadan, yoğurt yok, pilav makarna yok, aralarda sadece meyve, yani bence ağırdı ki ben emzirdiğimi söylediğim halde, yeni doktorum cerrahpaşa mezunu bir tıp hekimi aynı zamanda, çok daha esnek bir diyet verdi.
kiloları geri almaya gelince, hangi şekilde zayıflarsak zayıflayalım eğer dikkat etmeyi bırakırsak her normal insan gibi kilo alırız, bir de ideal kiloya ulaşmadan bırakmak ve akupunktur koruma programına devam etmemek, kilo alma sürecini hızlandırabilir.

merhabalar bende emziriyorum ve dediğiniz gibi elime fotokopi bir diyet verip yolladılar. diğer gittiğiniz yer ne verdi size ve ne kadar sürede kaç kilo verdiniz

esmmer
Papatya
Medeni Durumunuz: Evli
Meslek: Öğretmen
Yaşadığınız Yer: İstanbul Giriş tarihi: Jan 2010

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

ilk gittiğim doktor istanbulun göbeğindeydi, iyi bir seans ücreti vardı ama bana herhangi bir fotokopi diyet verdi, hatta tahlillerime bile bakmadan, yoğurt yok, pilav makarna yok, aralarda sadece meyve, yani bence ağırdı ki ben emzirdiğimi söylediğim halde, yeni doktorum cerrahpaşa mezunu bir tıp hekimi aynı zamanda, çok daha esnek bir diyet verdi.
kiloları geri almaya gelince, hangi şekilde zayıflarsak zayıflayalım eğer dikkat etmeyi bırakırsak her normal insan gibi kilo alırız, bir de ideal kiloya ulaşmadan bırakmak ve akupunktur koruma programına devam etmemek, kilo alma sürecini hızlandırabilir.

merhabalar bende emziriyorum ve dediğiniz gibi elime fotokopi bir diyet verip yolladılar. diğer gittiğiniz yer ne verdi size ve ne kadar sürede kaç kilo verdiniz

şimdiki doktor, kulak taramasından sonra diyabete yatkınlığım olduğunu söyledi, o yüzden sadece diyette değil tüm hayatımda şekere ve karbonhidrata dikat etmem gerekiyor, kahvaltıda peynir, zeytin, yumurta, bol yeşillik, 1 dilim ekmek ve şekersiz çay, öğle yemeğinde et yiyorsam akşam sebze ya da tam tersi, yoğurt, salata, pilav ve makarna birkaç kaşık, eğer ekmek yemediysem ara öğünlerden birinde ince kek, hatırladıklarm bunlar.

bu diyeti diğer doktorum vermemişti ama ben aynen böyle yapmıştım ve 10 günde 3 kilo verdim, zorlandığımı da söyleyemem.

sevgiler

anadolu yakasında olupta uygun fiyata akupuntur yaptıran varmı. tavsiye edebileceğiniz bir doktor arıyorum

selam kızlar.ben ilk iki seansta hiç dr verdiği diyete uyamadımve iki seansın arasında iki hafta aravererek gitmiştim.
şimdi yeniden başladım bu sefer kararlıyım18 günde 5 kilo verdim çok mutluyum

selam kızlar bugün akupunktura başladım.kulak taraması yapıldıktan sonra iğneleri belirlediği noktalara batırdı .acılı bişey değil. 20 dk bekledim sonra iğneleri çıkartıp küçük metal toplar taktı.3 gün sonra yeniden gideceğim. tabii birde kan grubuma uygun diyet listesi verdi.giitğim yer suadiyede ebruakupunktur diye biryer seansı 60 lira 10 seans ücreti 500 lira faydası olacak mı bilmiyorum ama sonuçları yazacağım.hepimize kolay gelsin...

X