Akupunktur ile zayıflayanlar

Ben bugün 2. seans için gittim. Bir haftada 1 kg vermişim:KK43: diyete %90 uydum. Yürüyüş de yaptım. devrim2 den ricam kan grubuna göre diyet listesi almışsınız ya. Bu internette olan kan grubuna göre neler yiyip neler yiyemeyeceğiz gibi bir şeymi yoksa normal diyet mi.

denizlide seansı 20 tl ilk bahar geldi herkes akupunktura başladı kimi görsem kulakları küpelii

arkadaşlar 3. seans için bugün gittim. 2 kilo vermişim. çok sevindim. 20 günde 81.300 den 75.900 e düştüm.

Ben bugün 2. seans için gittim. Bir haftada 1 kg vermişim:KK43: diyete %90 uydum. Yürüyüş de yaptım. devrim2 den ricam kan grubuna göre diyet listesi almışsınız ya. Bu internette olan kan grubuna göre neler yiyip neler yiyemeyeceğiz gibi bir şeymi yoksa normal diyet mi.

selam benim kan grubum b rh- diyetim ılık su limonlu 5 dk sonra 1 dilim kepek ekmek domates salatalık 2 kibrit kutusu peynir ve çay arada meyve öglen 6 yemek kaşığı sebze 6 y.k salata arada 1 elma veya 1 avuç dolusu ceviz veya badem akşam 8 yk salata 150 gr et 1 dilim kepek ekmeği saat 9 gibi 2 porsiyon meyve gunde 10 bardak su 1 tatlı kasığı keten tohumu......
kolay gelsin...........

selam. bugün diyet ve akupunkturla 24. günüm. 4. seansa gittim, malesef kilo vermemişim 300 gr almışım :KK43:. diyette böyle durmalar olabilirmiş. belki psikolojik de olabilir çünkü benim için ilk hedef 75 in altına düşmekti, bu hafta orada takılıp kaldım. ya da kahvaltılık gevreklerden yedim, ana öğünlerden birini sütlü gevrekle geçiştirdim ve süt tüketimimi arttırdım, kalori olarak daha düşük beslendim ama süt kilo verimimi yavaşlatmış olabilir. kısacası bu hafta kilo verememişim. ama durmak ve yılmak yok. sevgiler.

Ben 4. seansıma yarın gideceğim. geçen hafta regl olduğum için 300 gr vermişim:) tabi ödemde vardı ama bakalım yarın ne olacak.

Bugün 4. seansa gittim. Toplamda 2,5 kg verdim. 1 haziranda tam bir ay olacak bakalım 1 ayda toplamda kaç kg vereceğim. Ama u bir gerçek daha çok yolum var .........77 den 60 a 17 kg:KK43:((((((((((((((((

Bugün 4. seansa gittim. Toplamda 2,5 kg verdim. 1 haziranda tam bir ay olacak bakalım 1 ayda toplamda kaç kg vereceğim. Ama u bir gerçek daha çok yolum var .........77 den 60 a 17 kg:KK43:((((((((((((((((

bence gayet iyi gidiyorsun arkadaşım, insanlar kaç kilo veriyor, 17 de ne oluyormuş a.s

benim kilo verimim tekrar başladı -çok şükür- galiba süt benim metabolizmamı yavaşlatıyor. special k' dan tüketmiştim, daha az kalori almama rağmen kilo veremedim. bu hafta için doktor proteinsiz 3 gün diyet verdi ama yapabildiğimi söyleyemem. ama galiba verdim, yani tartım beni yanıltmıyorsa...

sevgiler :teytey:

Vallahi 17 kilo gözümde o kadar büyüyorki..:KK43:((( Ben artık alışveriş yapmak istiyorummmmmmmm. Eşofman giyinmekten sıkıldım:KK43:((

Bu hafta az verdiğim için doktor vücut akupunkturuda yaptı. ığnelerle 40 dk bekletti ondan sonra küpeleri taktı. Az kalori alısan kilo veremezsin. Bizim hastalardan biri ara öğün yapmamış atlamış daha az yemiş ve sadece 300 gr vermiş. Doktorda kesinlkle ara öğünleri atlamayın dedi aklınızda bulunsun.

merhaba, ben hem siteye yeni üye oldum, hemde dün akapunktura başladım. Kilo vermek konusunda burda sizlerden de destek almak istiyorum :) paylaşımlar çok güç veriyor gerçektende..

Ist.daki arkadaslar, akupunktura nerede gidiyorsunuz? doktorunuzun adini ve ucretlerini yazar misiniz lutfen?

Ist.daki arkadaslar, akupunktura nerede gidiyorsunuz? doktorunuzun adini ve ucretlerini yazar misiniz lutfen?
ben anadolu yakası maltepe de başladım. seans ücreti 40 tl. Buraya daha önce arkadaşım gitmişti, faydasını gördü. onun tavsiyesiyle başladım. ılk defa dün gittim ilk izlenimim olumlu. ileriki günlerde inşallah kilo da verirsem süper olacak :)

X