Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
adetlerım duzgun oluyor 30 gunde bır son adet tarıhımde ayın 18 ... adetın ıkıncı gunu menegon ıgnelere baslandı 8 gun ıgne kullandım 9.gun catlatma ıgnesı 11.gun asılama yapıldı .bu hesap adetın 2. gunune gore .tam adet tarıhımı dersek adetımın 13.gunu asılama yapıldı bgn sok oldum 1.20 duyunca .bu sefer farklı hıssettım ve cok umutluydum .dr tekrar aradım prognex 200 kullanıyodum aradım bıtırımmı devam mı edıyım dedım kızdı adet olana kadar umıt var yukselebılır devam edıceksın dedı .ama bana cok sacma geldı 1.20 yukselse yukselse ne kadar yukselır dr.guvenmek ıstıyorum ama ???o kadar karısıgımkı annatamam anlayabılıyorsundur benı senın gıbı hamıle haberı alanları okuyunca ınan umut oluyor...

aynı gün adet olmuşuz ve aşılamamızda yakın ben 28 nisanda aşılama oldum ama ben 27 günde bir adet oluyorum 2 gün daha bekle

adetlerım duzgun oluyor 30 gunde bır son adet tarıhımde ayın 18 ... adetın ıkıncı gunu menegon ıgnelere baslandı 8 gun ıgne kullandım 9.gun catlatma ıgnesı 11.gun asılama yapıldı .bu hesap adetın 2. gunune gore .tam adet tarıhımı dersek adetımın 13.gunu asılama yapıldı bgn sok oldum 1.20 duyunca .bu sefer farklı hıssettım ve cok umutluydum .dr tekrar aradım prognex 200 kullanıyodum aradım bıtırımmı devam mı edıyım dedım kızdı adet olana kadar umıt var yukselebılır devam edıceksın dedı .ama bana cok sacma geldı 1.20 yukselse yukselse ne kadar yukselır dr.guvenmek ıstıyorum ama ???o kadar karısıgımkı annatamam anlayabılıyorsundur benı senın gıbı hamıle haberı alanları okuyunca ınan umut oluyor...

seni çok iyi anlıyorum.2 ay önce bendede aynısı olmuştu 0 çıkmıştı dr ilaçlara devam dedi ama adet oldum.ama seninki 1.20 bence bekle

seni çok iyi anlıyorum.2 ay önce bendede aynısı olmuştu 0 çıkmıştı dr ilaçlara devam dedi ama adet oldum.ama seninki 1.20 bence bekle

ıns canım bakalım umudum o mucıze oldugunu bende bılıyorum 1 20 nın yukselemıcegını ama beklemekten baska carem yok darısı basıma umarım bı mucıze olur olmazssa da artık mecbur ya tamamen bırakıcam ya tup bebek yapıcam.saoll cnmmmmmm

canım ğöğüsler gerisi boş çıktı

tamam bakalım ne dğişecek göğüslerde hergün eve gidince bakarım. sonraki gün sana yazarım. akşama kadar işyerinde bilgisayar basındayım nasıl uzak durucam bilmiyorum. hergün düzenli yoğurt yersem belki etkisini biraz azaltır. yarın görüşürüz öptm iyi akşamlar cnm. bebişinede iyi uykular :)))

tamam bakalım ne dğişecek göğüslerde hergün eve gidince bakarım. sonraki gün sana yazarım. akşama kadar işyerinde bilgisayar basındayım nasıl uzak durucam bilmiyorum. hergün düzenli yoğurt yersem belki etkisini biraz azaltır. yarın görüşürüz öptm iyi akşamlar cnm. bebişinede iyi uykular :)))

biraz geriden dur.yada karnına birşey koy doktorum söyledi

ıns canım bakalım umudum o mucıze oldugunu bende bılıyorum 1 20 nın yukselemıcegını ama beklemekten baska carem yok darısı basıma umarım bı mucıze olur olmazssa da artık mecbur ya tamamen bırakıcam ya tup bebek yapıcam.saoll cnmmmmmm

mucizelere inan benim ilk aşılamada sperm hızlı hareketlilik 0 dı hiç ümidim yoktu ama hamile kaldım 2.sinde herşey normaldi kalamadım canım.güzel haberlerini bekliyorum öpt

mucizelere inan benim ilk aşılamada sperm hızlı hareketlilik 0 dı hiç ümidim yoktu ama hamile kaldım 2.sinde herşey normaldi kalamadım canım.güzel haberlerini bekliyorum öpt

tamam canım bana umut oldunnn darısı basıma yazıcam burdann dedıgın gıbı bırakmıcam ılacları bakalım adet olana kadar devam etcem burdan goruselım sureklı olurmu cook optumm

selam kızlar,hamileyim.aşılamanın 12.günü bhcg.90.turkbayragi

selam öncelikle hayirli olsun allah tamamina erdiirsin. bende 3 defa asilama yaptirdim tutmadi bu yaz antepte tüp bebek yaptirmayi dusunuyorum senin daha iyi bilgin vardir gazi antepteki tüp bebek merkezi iyimi

merhaalar herkeze bende 6 mayıs ta ilk aşılamammı oldum.15 gün fostimon75 kollandım daha sonra menogon 110 luk 5 gün kullandım yani 20 günde gelişi 2 tane yumurtta :bbo bakalım 21 mayısta belli olacak arasıra kasık ağrım,ikarın ağrısı oluyor, bide göğüs uçlarım her zaman olmasada dikleşip açıyo bakalım inşallah rabbim herkeze hayırlı sağlıklı bebişler versin ben dahil :ecrin_bebek:

cnm slm hosgeldin. belirtimi bilmiyorum ama belimde ağrı var. kasıklarımda sancılar olusuyor. göğüs uçlarım şimdilik normal sayılır. bugün sabah dusta göğüs uclarımın rengi biraz koyu gibi geldi ama cok takmadım net değil henüz.bugün 6. gün belirti olması gerekmiydi. sende kacıncı günden sonra basladı.

cnm slm hosgeldin. belirtimi bilmiyorum ama belimde ağrı var. kasıklarımda sancılar olusuyor. göğüs uçlarım şimdilik normal sayılır. bugün sabah dusta göğüs uclarımın rengi biraz koyu gibi geldi ama cok takmadım net değil henüz.bugün 6. gün belirti olması gerekmiydi. sende kacıncı günden sonra basladı.

canım 7.günden sonra bhcg salgılanmaya başlanıyor doktorum dedi bendede öyle oldu.ğöğüs uçları domurdomur oluyor ve kaşınıyor uçlarını sıkınca acıyor,

canım 7.günden sonra bhcg salgılanmaya başlanıyor doktorum dedi bendede öyle oldu.ğöğüs uçları domurdomur oluyor ve kaşınıyor uçlarını sıkınca acıyor,

yaa anira nerdesin sen bizim sayfanın umudusun....

bir gir, bir anlat müsait olduğunda , fziksel değişikliklerini sırasıyla nasıl hissettin kaçıncı günlerde yaşadın. Hamileliği hissetttin mi umudun var mıydı. Mayıs 2010 sayfasında anlatırsan ordaki herkese umut olursun bizim şu an duymayı beklediğimiz tek ve en önemli şey bu. kendine iyi bak..:1hug:

canım ben aşılamadan sonra zaten çatlatma iğnesinin etkisiyle bhcg varya çatlatma iğnesinde göğüslerim hassaslaştı ve hiç geçmedi özelliklede ğöğüs uçları çok hassaslaştı kaşınıyorlardı zaten.belim ağrımadı ama kasık ağrım ara ara oldu 7. günden sonrada ani hareketlerde kasığım batıyordu.ben 9.günde kitte çıkmıştı hafif çizgi 10. günde daha belirgindi 11. günde baktım ve doktoru aradım hala bhcg yani çatlatma iğnesinin etkisimi çıkıyor diye doktorda çatlatma iğnesinin etkisi 7.günde geçer dedi kanda baktır büyük ihtimalle gebesin dedi bende anneler günü aşılamanın 12. günü baktırdım bhcg 90 çıktı

Son düzenleme:
yaa anira nerdesin sen bizim sayfanın umudusun....

Bir gir, bir anlat müsait olduğunda , fziksel değişikliklerini sırasıyla nasıl hissettin kaçıncı günlerde yaşadın. Hamileliği hissetttin mi umudun var mıydı. Mayıs 2010 sayfasında anlatırsan ordaki herkese umut olursun bizim şu an duymayı beklediğimiz tek ve en önemli şey bu. Kendine iyi bak..:1hug:

dedigin sayfayı bulamadım canım ama buraya yazdım nerdesinizki

X