Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bel ağrısı aşırı olunca tutmuyor

benim bel ağrım oldu ama aşırı değildi. bak canım sıkıldı ama nadiren oldu gerçi benim masa başı işim sürekli oturmaktanda oluyor tabi düzgün oturmuyoruzda. hayırlısı artık

üzülme canımsın ,bende çok yaşadım.ama sanırım doğru

Aniraa ordamısınnn ...ewet dusundugum gıbı bekledım dr dedıgı gıbı ama malesef adet oldumm hemde cok kotu kanamam oldu bgn adetımın 3.gunu yrn dr randevum var 3. asılamam dı olmadı :KK43: sımdı sana danısıyorum ben tup bebekmı yaptırım yoksa beklıyımmı *??? ne dersın??? bu arada senın durumun nasıl ıyımısın bebısınleee?

Aniraa ordamısınnn ...ewet dusundugum gıbı bekledım dr dedıgı gıbı ama malesef adet oldumm hemde cok kotu kanamam oldu bgn adetımın 3.gunu yrn dr randevum var 3. asılamam dı olmadı :KK43: sımdı sana danısıyorum ben tup bebekmı yaptırım yoksa beklıyımmı *??? ne dersın??? bu arada senın durumun nasıl ıyımısın bebısınleee?

sağlık olsun canım.ben iyiyim

sizde problem neydi. hiç hamilelik geçirdinmi. şuana kadar hiç hamilelik olmadıysa tüb bebek öneriyorlar canım ben aşılamayla kalmıştım

benim bel ağrım oldu ama aşırı değildi. bak canım sıkıldı ama nadiren oldu gerçi benim masa başı işim sürekli oturmaktanda oluyor tabi düzgün oturmuyoruzda. hayırlısı artık

selam,durum ne canım artık sona azkaldı acayip heyecanlanıyom senin için. içime doğuyor sen hamile olacan inşallah

selam,durum ne canım artık sona azkaldı acayip heyecanlanıyom senin için. içime doğuyor sen hamile olacan inşallah

hay ağzın bal yesin senin cnm sen şimdi hamişsin yarı melek sayılırsın. inş. kalbine doğan olur. ben dün progesteron için kan verdim. bugün 3:30 da sonuc alıcam dr o fikir verir bize dedi onun için su anda acayip duygular içindeyim. 10.günüm. yarın sabah idrar testi yapsammı ne dersin?? gerçi progesteron beni sevindirecekmi üzecekmi bakalım??
:nazar:a.s.

sizde problem neydi. hiç hamilelik geçirdinmi. şuana kadar hiç hamilelik olmadıysa tüb bebek öneriyorlar canım ben aşılamayla kalmıştım

canım merhaba... ben bır dusuk yaptım 2 yıl once sonrada olmadı ıste bıldıgın gıbı 3 asılama olumsuz .bızde problem sebepsız ınfertılıteydı yoktu sadece kucuk bır cıkolata kıstım vardı dr amelıyat onermedı zararı yok dedı sonra kendılıgınde gectı 3. asılamamda kıst yoktu dıger ıkısınde vardı? sımdı tup bebek ıcın carsamba gıdıcem ıste bakalım hayırlısı cnmm

kızlar bende aşılama yaptıracağım bakalım allah nasip edecekmi inşallah ahyırlısından eder haziran ilk haftası adetimde gideceğim bakalım iğne verecek doktor pek bir bilgim yok nasıl olacak ne kadar kullanacağım iğneleri aşılama 1 keremi yapılacak yoksa yumurtlama dönemi boyunca bir kac defamı yapılacak cevap yazarmısısnız

kızlar bende aşılama yaptıracağım bakalım allah nasip edecekmi inşallah ahyırlısından eder haziran ilk haftası adetimde gideceğim bakalım iğne verecek doktor pek bir bilgim yok nasıl olacak ne kadar kullanacağım iğneleri aşılama 1 keremi yapılacak yoksa yumurtlama dönemi boyunca bir kac defamı yapılacak cevap yazarmısısnız

canım elimden geldigi kadarıyla yardım ediyim ben 5 gün oldu ilk aşılama tutmadı adetin dördüncü başladım ignelere benimki kalçadan fostimon 150 idi toplam her gün bir igne vuruldum aynı zamanda bir de hap rahim için 1 hafta sürdü igne benim yumurtalar olgunlaşmıştı sonnraki gün çatlama ignesi vurundum ve birgün sonrda aşılama ilk önce eşinden sperm alıyorlar onu labaratuvarda yıkayarak canlı spermleri rahme enjakte ediyorlar aşılamadan sonra 14 gün belli oluyor ama kanda işlem 5 dk sürüyor yarım saat yatıp eve gidiyorsun hayırlı olsun inşl. senin tutar bende ikinci yaptıracagım 1 ay sonra neticeyi bildir bana stres yapma agır kaldırma ben sürekli yattım ama ikincisinde yatmıyacagım çok stres oluyor soracagın varsa sor canım

slm arkadaşlar bende mayısın 26 da aşılama yaptırdım bugun 12 günüm adettim geçen ay 11de olmuştu bu ay 11ni geçerse öyle test yapacagım bende ama sabredemiyorumda çok heyecanlıyım allahım isteyen herkese nasip eder inşllah

şimdi netten okuyorum da 3 ay boyunca lekelenme şeklinde kanaması olanlar varmış. ama aşılamadan hemen sonra başlamış hep kanamalar. ben de aşılama olduğum gün akşama doğru hafif bir lekelenme oldu ama sonra geçti taa ki bugüne kadar. amaaaaaaann bilmiyorum çok moralim bozuk dayanmak çok zor. sabah sabah hüngür şakır ağladım yine. allah herkesin yardımcısı olsun ve dayanma gücü versin...

arkadaşım sen hep pozitif olumlu düşünmelisin.güvensiz bir ortamda tutunmak kolaymıdır.belkide yavrun şuanda sana tutunmaya çalısıyor.aglamak yasak üzülmek yasak gülmek ve mutlu olmak serbest :)

merhaba kızlar.ben yeni üyeyim.2 yıl 8 aylık evliyim.27 yaşındayım.yaklaşık 1 yıldır korunmuyoruz.bende pkos var.eşimin değerleri normal.3kez klomen tedavisi gördüm.sadece ilk uygulamada 1adet yumurtam büyüdü,diğerlerinde yumurtam büyümedi.ilk seferinde aşılama yaptık ama tutmadı:KK43:( 29 mayısta adet gördüm.30 mayısta gonal f+menogon kullanmaya başladım.9 haziranda 2. aşılamamı oldum.beklemedeyim,allah hepimizin dualarını kabul eder inşallah...:Saruboceq:

X