Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arkadaşlar merhabalar benim de bir sorum olacak. bende ilk aşılamamı oldum ve 14. gün kantesti 0.1 yani negatif çıktı. ancak 2 gün geçti hala adet olmadım. doktorum aşılamadan sonra vajinadan sıkılan progestron vermişti onuda 2 gün oluyor bırakalı acaba ondan mı diyorum ama sonucu öğrendikten sonra bıraktım. siz sonucu öğrenince hemen adet oldunuz mu. napacam şimdi çok şaşırdım. önce adet olmak istemiyosun. gebe olmayıncada adet olmak istiyosun. biz kadınların işi zor walla

insallah birdahaki sefere tatlim insallah olur bebeis...bana vajinadan sikilan herhangi bir sey vermedi o konu hakkinda bilgim yok o mu yapti degilmi bilmiyorum.bildigim tek sey var asilama sonrasi eger adet olunmazsa bir kisttin olusmus olmasi ben bunu biliyorum.dr.adet olmazsan hap kullan falan demedi mi.bana soyledi egerki 24une kadar olmazsam 24.gunu test yapacam sonrada hap kullanacam 5gun sonrada adet olacam...

usra cigim nerelerdesin merak ettim seni ne oldu test yaptin mi birdaha.insallah guzel sonuclarla yazarsin...dualarim seninle

insallah birdahaki sefere tatlim insallah olur bebeis...bana vajinadan sikilan herhangi bir sey vermedi o konu hakkinda bilgim yok o mu yapti degilmi bilmiyorum.bildigim tek sey var asilama sonrasi eger adet olunmazsa bir kisttin olusmus olmasi ben bunu biliyorum.dr.adet olmazsan hap kullan falan demedi mi.bana soyledi egerki 24une kadar olmazsam 24.gunu test yapacam sonrada hap kullanacam 5gun sonrada adet olacam...

bana doktorum hiç birşey demedi ya:KK43: 14. gün test yaptım negatif. yarın birdaha kan testi yapacam adet görmeyeli yarınla beraber 3 gün olacak . eğer sonuç yine negatifse doktora gidicem. sana doktor hangi ilacı vermişti.

merak ettim catlatma ignesimi acaba seninki:26:

yumurta gelistirici ignem puregon
catlama igenm de prengyl sanirim test yapildigin da pozitif diye gosteren catlama ignesiydi...olmadi sanirim icimden zaten hep oyle gecmisti...

benimde öyleydi ilkinde bende menogon vede menapur kullandim yumurta gelisimi icin catlatma igneside predalon kullanildi hayirlisi insalllah biraz agri disinda problem yok simdilik:KK14:

benimde öyleydi ilkinde bende menogon vede menapur kullandim yumurta gelisimi icin catlatma igneside predalon kullanildi hayirlisi insalllah biraz agri disinda problem yok simdilik:KK14:

diymi yaa cok agri yapiyor kasiklarda.sende de yapiyorùmu tuvalete zor oturuyorum sanki butun icimdekiler cikacak gibi oluyorum.birde beni cok idrara cikartiyor ignelere baslayili eskiden gece wc ye kalkmak gibi bir huyum yoktu simdi allahhhhh mutlaka 3u bulur.sen beklemedesin ne durumdasin ilk asilamanmi

asifirari ordamisin sanirim sorun var hep bana gec cevap geliyor yazdiklarimda gec gidiyor

diymi yaa cok agri yapiyor kasiklarda.sende de yapiyorùmu tuvalete zor oturuyorum sanki butun icimdekiler cikacak gibi oluyorum.birde beni cok idrara cikartiyor ignelere baslayili eskiden gece wc ye kalkmak gibi bir huyum yoktu simdi allahhhhh mutlaka 3u bulur.sen beklemedesin ne durumdasin ilk asilamanmi

yok canim benim bu 2,ci insallah olur bu defa evet haklisin ama benim bu ay cok agri yok acikcasi arada geliyo gidiyo agri kasiklarim batiyo bide gögüs uclarimda agri var hassas anliycagin daha bi hafta oldu igne olali ve ben eksiye takmis durumdayim cok eksi tüketir oldum:26:

yok canim benim bu 2,ci insallah olur bu defa evet haklisin ama benim bu ay cok agri yok acikcasi arada geliyo gidiyo agri kasiklarim batiyo bide gögüs uclarimda agri var hassas anliycagin daha bi hafta oldu igne olali ve ben eksiye takmis durumdayim cok eksi tüketir oldum:26:

ayyy ayyy hadi bakalim insallah..devamida gelir bu eksi tuketmelrinin.tam olarak nezaman belli olacak

ayyy ayyy hadi bakalim insallah..devamida gelir bu eksi tuketmelrinin.tam olarak nezaman belli olacak

canim kusura bakma netmi yavas sitemi anlamadim sms ler gec geliyor gec gidiyor..ben 7.sinde igne oldum ve 3 gün öncede hapa basladim adet olamiyorum normalde yaklasik 11 gün sonra belli olacak tam olarak eger bebis varsa hapla tutunuyor yoksa eger adet oluyorum iste insallahhh adet olmam iste esim yarin test yaptiracak:18:

canim kusura bakma netmi yavas sitemi anlamadim sms ler gec geliyor gec gidiyor..ben 7.sinde igne oldum ve 3 gün öncede hapa basladim adet olamiyorum normalde yaklasik 11 gün sonra belli olacak tam olarak eger bebis varsa hapla tutunuyor yoksa eger adet oluyorum iste insallahhh adet olmam iste esim yarin test yaptiracak:18:

evet sorun var sitede.insallah allah gonlune gore versin.canim kendine iyi bak allaha emanet ol ben kactim.elbet karsilariz yine sik sik oteki topiklerde burda farketmez bizim icin.haberini bekliyorum.:13:

evet sorun var sitede.insallah allah gonlune gore versin.canim kendine iyi bak allaha emanet ol ben kactim.elbet karsilariz yine sik sik oteki topiklerde burda farketmez bizim icin.haberini bekliyorum.:13:

insallah canim görüsürüz tekrar iyi geceler sanada bu arada kandilin mübarek olsun :KK71::KK71:

yaaa offff zaman gecmek bilmiyor birturlu okadar cok sikintilardayim ki ne yapcam bilmiyorum yok oldugunu hissediyorum ama isde gonul ferman dinlemiyor.

canim bak ne diyecem sana bnde de var goguslerimin uclari ciktilar birden bire ve senin demen gibi cok hassas ve agri var dokunulmasini bile istemiyorum.senin kacinci gunun de olmaya basladi bu goguslerndeki hassasiyet.bnm bugun yani 6.gunumde basladi..acaba diyorum yine ugnenin etkisi miki ama ne zaman gececek ki bu etki 6gun oldu 6gunden dort gun once vuruldum catlama ignesini oldu 10.gun..anlamadim gitti neyin nesi bu:26:

Merhabalar arkadaşlar eşimin polikistik over rahatsızlığı var 4 kez puregon tedavisi yaptık her denemede 1500 doz kullandık 2 kez gebelik gerçekleşti ve 2 kez düşükle sonuçlandı. Bu tedaviden kalan elimizde 2 adet 3ooıu puregon iğnemiz var tedaviyi ileri bir tarihe ertelediğimiz için vermek istiyoruz. Ilaçlar buzdolabında soğuk zinciri bozulmadan muhafaza edilmiştir. Yardımcı olabileceğimiz kişiler varsa bizimle lütfen irtibata geçsinler 0533 517 77 01 tel numaramız. Allah hepimizin bu yolda yardımcısı olsun

X