Aldatan affedilir mi ?

Kızlar bende bu konuya yorum yazdım sabah, şimdi güldür güldürün dünkü bölümünü izliyorum hoca skeci var konu bu. Karisini aldatmış bende büyü var demiş 😁 e üye yeni bence fake bir konu. Ne dersiniz boşuna yine vaktimizi aldı bence 😁
Aaa fake mi ya Allahtan uzun yazmamış konuyu ordan kurtarmışız:KK53:

eşiniz çok mu yakışıklı çok mu zengin neden ona büyü yapsınlar ki? benim de bir arkadaşımın sevgilisi biriyle madde kullanmış. bu yüzden pipisi erekte olmamış. ilişki yaşamadık pipim kalkmadı bu aldatma sayılmaz diye kendini savunuyordu. inandırmak için de kızın yanında o maddeyi kullandı cidden. ama arkadaşım ayrıldı
Hahhshsjnsjsjjsjsj lan bu ne

Eşimle birbirmizi Cook seçmenize rağmen aldatıldım fakat eşim istekli yapmadığını kendine büyü yapıldığını iddia ediyor çok pişman olduğubu dile getirdi ve üzerime aşırı düşüyor. Sizce affedilir mi
Öncelikle “prenses” diye yazılır ama her neyse. Bugüne kadar bir sürü aldatma bahanesi duydum ama bu kadarı pes ne berbat eşin varmış kız:) sorman hata affedeceksin :) ah ah :)

Daha önce affedilip de degisen eden görmedim ama siz de bi denesenize affedin bakalım belki şaşırırız. İstisna olursunuz.

Kim büyü yapmış acaba kocanizla bunu da konuşun, kim sizi ayırmak istiyor? kim kıskanıyor elti? Görümce? Kaynana? Karşı taraftaki kadın?

Ha bunlarin yanında bir ara aynaya bakıp bı sorun kendinize, kendi degerinizi hangi ara, neden bu kadar kaybettiniz? Hangi ara eşiniz sizin icin sizden daha değerli oldu? Neye dayanarak sizi bu kadar aptal yerine koymayı kendine hak gördü?

Eşimle birbirmizi Cook seçmenize rağmen aldatıldım fakat eşim istekli yapmadığını kendine büyü yapıldığını iddia ediyor çok pişman olduğubu dile getirdi ve üzerime aşırı düşüyor. Sizce affedilir mi
Merhaba,
Genelde yorum yaparken saygılı ve resmi yazmaya çalışırım ama özür dileyerek söylüyorum; büyü yapıldı aldattım yalanına nasıl inanıyorsunuz? Lütfen bunu kendinize yapmayın. Böyle şeylere inanmayın.

Aldatan affedilir mi ? Ne şartlarla affedilir?
affetmem.Sevmiyorsa ayrılsın mesela.Aldatmak ne.Eğer iradesizse , gitsin terapi alsın.Bazı şeyler affedilmez bu da onlardan biri.İnsan sevince her zaman bahane buluyorda buna bahane bulunmaz.Bir kere yapan bir daha yapar.

Büyü diyerek sizi kandırmaya çalışıyor, yemeyin bunları nolur ya.İster affedin ister etmeyin ama karşıdaki kişinin aklınızla dalga geçmesine izin vermeyin lütfen.

X