aldatan erkege verılebılecek en guzel ceza sızce nedır

En güzel ceza beni bir daha görememek olur yani beni kaybetmek yerimseniben

elbette beni kaybetmesi olur heraldee :kızgın: ve ona şöyle söylerdim BAY BAY GÜLÜM GİDİYORUM sengözlerimebaksanab

aldatan erkegi terketmek herzaman ceza olmaz kimi erkege gore mukafattir arayipta bulamadigi seydir zaten karisini sevse aldatmazdi degilmi:)
surum surum surundureceksin aslinda , hayatina zindana cevireceksin , yaptigina pisman edeceksin:mymeka:

Aslında doğru söylüyosun nazan terk edince işine gelir demiii süründürecen kapında köle gibi :roflol:

aldatan erkeğe verilebilecek en güzel ceza bence onu bensiz bırakmak olur.....

aldatan erkeğe verilebilecek en güzel ceza; taksim meydanında çırılçıplak soyup elektirik direğinde sallandırmakKötü Kazen:roflol:
beni aldatmış bide ona cezamı vericem allahından bulsun derim yoluma devam ederim bni kaybetmek ztn ona verilebilecek en büyük ceza olur...şakkıdı

Vallahi Pesini Birakmam...ama Elinide Surdurmem Bana.....aynen Bende Onu Aldatirim.....ayni Aldatilma Duygusunu Bende Ona Yasatirim Sonra Ne Hali Varsa Gorsun...oda Baksin Tadina Dimi Ama::KK66:)))))))))) Allah Basimiza Vermesin Kizlar Ne Feci.....ozaman Vay Onun Haline!!!!!!!!!!

Dayak cennetten cıkma derler:icecream: (anladınız diminaniknanik)

Sonrada onu bensizliğe mahkum ederim:dance:

Bak o zaman sen kapımdaki bekci sayısınatatlicadiarzu

aldatan erkegi terketmek herzaman ceza olmaz kimi erkege gore mukafattir arayipta bulamadigi seydir zaten karisini sevse aldatmazdi degilmi:)
surum surum surundureceksin aslinda , hayatina zindana cevireceksin , yaptigina pisman edeceksin:mymeka:

vallahi çok doğru demişin.sürüm sürüm sürünürecektin.pişman olacak yaptığına.sana yalvaracak affet die.ama nasıl yapacaz :a015::a015:

ceza vermekle ugrasmam çünkü ilgim ve alakam biter...
süründürmekle de ugrasmam çïnkü ona bu ugurda harcayacak zamanim yok...

onu Allah'a havale ederim. ilahi adalet diye bir şey olduğuna inanıyorum. bana çektirdiklerinin acısı elbet ondan bir gün bin katı çıkarKötü Kazen

Kesinlikle katılıyorum tabi ayrıca benim yüzümü görmeyi bırak bi daha benim sesimi bile duyamaz:mymeka:

anam ne yaparsan yap ine aldatır içinde olan adam en iyisi ne hali varsa görsün deyip terk edeceksin...

Boyle bir erkege verilecek en guzel ceza ALLAHA HAVALE ETMEKTIR.

Cunku cezasini ben vermeye kalksam yeterince canini acitamam.O yuzden onu Allaha havale ederdim.Bilirimki benim ahim yerde kalmaz.Ve en buyuk cezayi Rabbim verir.Ve o zamanda en buyuk aciyi zaten ceker.

aynen en güzel cevap Allah'a havale edip, yolun açık olsun deyip yolu ayırmaktırr...Allah göstermesin...

Bence aldatan bir erkege werilebilcek ceza kapıyı gostermektir bu onun ısıne gelıcek ama sonra gellıp kendı yalwarcak

sal gitsin uğraşmaya bile değmezjeyyarhem bir kez yapan devam eder sonu yok yani:mymeka:tak sepeti koluna herkes kendi yolunaa.s:dilcikar:

ewet hepsi doğru ama başımıza gelince elimiz kolumuz bağlı oturuyoruz,böyle bi durum karşısında insan yaşadığı şokun etkisiyle mantıklı düşünemiyo dimi ama :) neden aldattıklarınıda hala anlamış değilim zaten...

X