Sürekli mesaj bekleyen, ilgi isteyen sevgili...

Böyle bir hayat kıskançlık vs değil. Evin içinde neyden kıskanacak. Bunu çok iyi biliyor. Paranoyak ruh hastası. Eminim önceki sevgilisi suçludur, hep bunlar mağdur. Kıza da aynısını yapmıştır, kız bunu dehlenmiştir. Lütfen görüşme şu tiple. Seven insan özgür alan yaratıp, saygı duyar. "Hımm peki" sevgi değildir.
eski sevgilisi onu aldatmış. evet çok haklısınız sizde

Tabi canım. Tam boşanma aşamasındaydım iş görüşmesine gittim. Gitmeden söyledim, ben yarın iş görüşmesine gideceğim dedim. Derdim sırf arıza çıkarmasın, iftira vs atar haberi olsun diye. Önce ses etmedi. Ben görüşüp geldim kıyameti kopardı. Ya biz koptuk boşanıyoruz artık sana ne. Orada problem kontrol edememesi artık.

Kurtuldun mu? 🙏

Tek celsede boşandım. Ama hala bırakmıyor beni. Çocuğu bahane edip sürekli arıyor.

Ayy lütfen çocuğu bahane edip edip arama de mesafe koy falan de, şikayet etsen haklı bile bulunursun biraz korkutuyor beni bu tarz insanlar lütfen dikkat et. 🙏

evet gerçekten çok teeşekkür ederim doğru yazmışsınız. artık her mesaj attığında saniyesinde cevap vermeyeceğim. zaten yarım saat önce yazmış hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor cevap vermek istemiyorum. bunun dışında bir problem yok bu yüzden bende hemen ayrıl diyenleri anlamıyorum. artık olduğum gibi davranıcam ama eğer o bunu istemiyorsa kendisi ayrılmak isterse saygı duyacağım
Hemen ayrıl dendi sana çünkü bu tip adamlar hemen hemen aynı kasa oluyor ve sen daha çok bağlanmadan, yıpranmadan bitir isteniyor.
Keza çok bir bilgisi olmadan da arkadaşlar da ilişkinin dinamiğini hemen tahmin ettiler.
Aile içine alıp seni yok sayması bu aşırı baskısı bitmeyecek. Tabii ki hayat senin ama bu ilişki bir travmaya dönmeden bitirmek gerçekten şu durumda en iyisi

Hemen ayrıl dendi sana çünkü bu tip adamlar hemen hemen aynı kasa oluyor ve sen daha çok bağlanmadan, yıpranmadan bitir isteniyor.
Keza çok bir bilgisi olmadan da arkadaşlar da ilişkinin dinamiğini hemen tahmin ettiler.
Aile içine alıp seni yok sayması bu aşırı baskısı bitmeyecek. Tabii ki hayat senin ama bu ilişki bir travmaya dönmeden bitirmek gerçekten şu durumda en iyisi
evet teşekkür ederim.

hiç kıyafetime karışmaz nereye gittiğime karışmaz ve her işimde beni destekler ve kendimi özgüvensiz hissettiğimde bana yardımcı olur ve tecrüb

Ailenizde devamli baskilanarak mi büyüdünüz? Yani istediginizi giymek, istediginiz yere gitmek sizin doğal ozgurlugunuz zaten adamin biri bunlara karismadi ve size izin verdi diye "cok iyi birisi" olmuyor farkinda degilsiniz herhalde.
Zaten yapmakta ozgur olmaniz lazim, zaten bir ilişkide destekleniyor olmaniz lazim bunlar asgari düzeyde iliskide olmasi gerekenler. Sanki hazine bulmuş gibi adamin sacma sapan her hareketini gormezden gelmeye calismanizi gerektirecek seyler degiller.🙄

Bu tip tripkolik adamlar sadece dunya onun etrafında donsun ister kiz mi erkek mi belli degil tavra bak!
Herkesin kendine ait ozel alani olmali her dk telefon basinda olunamaz
Bir de cok bagimli bir tip biraksaniz da yapışır gibi geldi
Neden ayrılamıyorsunuz, bu adam size ne katiyor ki?

Ailenizde devamli baskilanarak mi büyüdünüz? Yani istediginizi giymek, istediginiz yere gitmek sizin doğal ozgurlugunuz zaten adamin biri bunlara karismadi ve size izin verdi diye "cok iyi birisi" olmuyor farkinda degilsiniz herhalde.
Zaten yapmakta ozgur olmaniz lazim, zaten bir ilişkide destekleniyor olmaniz lazim bunlar asgari düzeyde iliskide olmasi gerekenler. Sanki hazine bulmuş gibi adamin sacma sapan her hareketini gormezden gelmeye calismanizi gerektirecek seyler degiller.🙄
evet cidden çok haklısınız benim gözüm kör olmuş

Bu tip tripkolik adamlar sadece dunya onun etrafında donsun ister kiz mi erkek mi belli degil tavra bak!
Herkesin kendine ait ozel alani olmali her dk telefon basinda olunamaz
Bir de cok bagimli bir tip biraksaniz da yapışır gibi geldi
Neden ayrılamıyorsunuz, bu adam size ne katiyor ki?
bana kattığı birşey yok sadece onu sevdiğim için ayrılmayı hiç düşünmemiştim bu güne kadar ama artık boğulmaya başladım

bana kattığı birşey yok sadece onu sevdiğim için ayrılmayı hiç düşünmemiştim bu güne kadar ama artık boğulmaya başladım
Sevmenin de size bir iyi yani olmalı ama bu iliskinin yok gibi.
Bakin duygular önemlidir fakat bu kişi sizin kendi ozeliniz olmasina bile musaade etmiyor istiyor ki kendinizi ona adayın, fazla takıntılı ve ozguvensiz. Bir omur boyle yaşanabilir mi onu düşünün

Sevmenin de size bir iyi yani olmalı ama bu iliskinin yok gibi.
Bakin duygular önemlidir fakat bu kişi sizin kendi ozeliniz olmasina bile musaade etmiyor istiyor ki kendinizi ona adayın, fazla takıntılı ve ozguvensiz. Bir omur boyle yaşanabilir mi onu düşünün
haklısınız bir ömür yaşanmaz eğer böyle devam ederse

Iyyy afedersin ama sülük gibi yapışmış yani...
Ayrıca o ufacık seye bile "hmm.." diye cevap almanin ne kadar sinir bozucu oldugunu da hissedebiliyorum. Lutfen kendine bu eziyeti yapma. Al karsina konus, beraberken isterseb telefonum elinde dursun bak wpta kim yaziyor falan icin rahat olsun arada arkadaşlarımla da konusabilmek istiyorum falan de, anlamazsa cek resti yazma arama yuzune bakma, zor da olsa sınırlarını gevsetmek zorunda kalsin.

X