Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

arkadaşlar bende üsküdarda bi merkezle görüştüm genital ve koltuk altını 150 dedi. Bende çok kararsızım yazılanları okudukça bi seviniyorum bi üzülüyorum. üsküdarda veya anadolu yakasında önerdiğiniz güzel bi yer varsa cevaplarınızı bekliyorum

merhaba arkadaşlar ben bacaklarım için 2. seansımı yaptıralı 1 aydan fazla oldu kontrole gideceğim ama hala dökülmelerini bekliyorum.Neden bu kadar uzun sürüyor dökülmeleri bir türlü anlam veremedim.Acaba dalga boyunu mu düşük dozda uyguluyorlar?Bır fikri olan var mı?Dökülmediklerinden çıkmalarına fırsat olmuyor.Seans aralarım uzuyorr bu yüzden :KK43:( Bütün yaz pantolon giymek zorunda kalacağım yoksa:S

merhaba arkadaşlar ben bacaklarım için 2. seansımı yaptıralı 1 aydan fazla oldu kontrole gideceğim ama hala dökülmelerini bekliyorum.Neden bu kadar uzun sürüyor dökülmeleri bir türlü anlam veremedim.Acaba dalga boyunu mu düşük dozda uyguluyorlar?Bİr fikri olan var mı?Dökülmediklerinden çıkmalarına fırsat olmuyor.Seans aralarım uzuyorr bu yüzden :KK43:( Bütün yaz pantolon giymek zorunda kalacağım yoksa:S

Canım bacaklar biraz geç dökülüyo nemlendirici weya bebe yağı sür kuru kalmasın tenin kontrolun neden 1 ay sonra 15-20 gün oluyo randewu wermedilermi sana kontrol için senmi kafana göre gidiceksin bence git neden dökülmemiş sana söylerler düşük doz kullanmış olabilirler ama geç dökülüyo bendede hala war dökülmemiş kıllar inş güzel sonuç alırız yaza kadar biraz azalır merak etme sewgileeerra.s.

Canım bacaklar biraz geç dökülüyo nemlendirici weya bebe yağı sür kuru kalmasın tenin kontrolun neden 1 ay sonra 15-20 gün oluyo randewu wermedilermi sana kontrol için senmi kafana göre gidiceksin bence git neden dökülmemiş sana söylerler düşük doz kullanmış olabilirler ama geç dökülüyo bendede hala war dökülmemiş kıllar inş güzel sonuç alırız yaza kadar biraz azalır merak etme sewgileeerra.s.

nur ummm,
15 gün sonra gel diyorlar fakat çoğu dökülmedi maalesef geçen sefer de aynı şeyi yaşadım
1,5-2 ay dan önce dökülmediler. :1no2:bu hafta içinde kontrole gideceğim bakalım yine ne diyecekler¿Yaza kadar ben de rahatlamak istiyorum inşalla çoğundan kurtulmuş olurum:Saruboceq:

nur ummm,
15 gün sonra gel diyorlar fakat çoğu dökülmedi maalesef geçen sefer de aynı şeyi yaşadım
1,5-2 ay dan önce dökülmediler. :1no2:bu hafta içinde kontrole gideceğim bakalım yine ne diyecekler¿Yaza kadar ben de rahatlamak istiyorum inşalla çoğundan kurtulmuş olurum:Saruboceq:

Canım benimde ilk seansta hiç dökülmemişti demişlerdi senhiç kese yapmadınmı bende hiç ellememiştim kendisi dökülsün diye sonra yaptım tabi öyle döküldüler bence sen kese yap ölü derilerle beraber kıllarda dökülecek görüceksin we mutlaka bebe yağı kullan
bana 4 seansta biter dediler sana ne dediler sewgilerrra.s.

Canım benimde ilk seansta hiç dökülmemişti demişlerdi senhiç kese yapmadınmı bende hiç ellememiştim kendisi dökülsün diye sonra yaptım tabi öyle döküldüler bence sen kese yap ölü derilerle beraber kıllarda dökülecek görüceksin we mutlaka bebe yağı kullan
bana 4 seansta biter dediler sana ne dediler sewgilerrra.s.

walla onun için özel kese aldım her banyoda ayrıca kese yapıyorum ama nafile.Ayrıca banyodan sonra nemlendirici de sürüyorum ama bebe yağını bilmiyordum.Benim cilt rengim süt beyaz diyebilirim kıllarda siyah "iyi bir sonuç alırsın" dediler ama kaç seans süreceği konusunuda kesin bişey söyleyemiyorlar.Hele seanstan sonra bacaklarım kızarıp sonra da -lazerin çarpma hızından- sarı renkte morluklar oluşuyor ve geçiyor.Bepanthen kullanıyorum bi kaç gün.Koltukaltına da yaptırıyorum onunla ilgili bi sıkıntım yok sadece bacaklarımdakiler dökülmediği için jilet yapmışımda çıkmaya başlamışlar gibi bir görüntüsü var bu yüzden ince çorapla etek giyemiyorum yaz da geliyor hep böyle olursa deniz,güneş yüzü de göremeyeceğim diye korkuyorum :çok üzgünüm:
sewgilerrrr

Son düzenleme:
walla onun için özel kese aldım her banyoda ayrıca kese yapıyorum ama nafile.Ayrıca banyodan sonra nemlendirici de sürüyorum ama bebe yağını bilmiyordum.Benim cilt rengim süt beyaz diyebilirim kıllarda siyah "iyi bir sonuç alırsın" dediler ama kaç seans süreceği konusunuda kesin bişey söyleyemiyorlar.Hele seanstan sonra bacaklarım kızarıp sonra da -lazerin çarpma hızından- sarı renkte morluklar oluşuyor ve geçiyor.Bepanthen kullanıyorum bi kaç gün.Koltukaltına da yaptırıyorum onunla ilgili bi sıkıntım yok sadece bacaklarımdakiler dökülmediği için jilet yapmışımda çıkmaya başlamışlar gibi bir görüntüsü var bu yüzden ince çorapla etek giyemiyorum yaz da geliyor hep böyle olursa deniz,güneş yüzü de göremeyeceğim diye korkuyorum :çok üzgünüm:
sewgilerrrr

Canım bendede aynı oldu arka taraflarda bikaç tane sarı morluklar oldu we geçti aynen dediğin gibi jiletle alınmış gibi sertler ben elimle alıyorum gelenleri kopuyolar geliyolar ama benim nokta nokta oldu 2. seansta onlarda zor çıkıyo artık ugraşmıyorum bebe yağı we kese yapıyorum bakalım nolcak
tam lazerliksin benim gibi beyaz ten siyah kıl canım inş işe yarar ya yaptırdığımız boşa çıkmaz sewgilera.s.

bende dün başladım , iyi geçti biraz acı vardı. sonuçları çok merak ediyorum. alex kullanıyorlardı. her bölgede dereceyi değiştirdiler. neden acaba.

benimde bacak bölgem dökülmemişti seantan 15 gün sonra kontrole gitmiştim 2 ay dolacak bacaklarım ancak döküldü.nisanın ilk haftası ikinci seansım var ama bacaklarımda çok çok az tüy çıktı genital bir seansta baya azaldı diyebilirim çok rahatmış be :))
birde yazın etek giyemeyecekmiyim diyen arakadaşa sesleniyorum canım benim gittiğim merkez kollarımın bile yanmamasını istiyor kısa kollu bile giyme dedi ten rengi değişmemeliymiş yazında uzun kol giyilirmi yahu

bende dün başladım , iyi geçti biraz acı vardı. sonuçları çok merak ediyorum. alex kullanıyorlardı. her bölgede dereceyi değiştirdiler. neden acaba.

Dereceyimi değiştirdiler, ben hiç farketmedim değiştirmiyolar heryerde aynı

Canım genital hassas yer bacak ise derisi kalın yani yanma şişme olmasın diye değişmişlerdir işini biliyo demekki inş sonuçları güzel olur canım sewgilera.s.

benimde bacak bölgem dökülmemişti seantan 15 gün sonra kontrole gitmiştim 2 ay dolacak bacaklarım ancak döküldü.nisanın ilk haftası ikinci seansım var ama bacaklarımda çok çok az tüy çıktı genital bir seansta baya azaldı diyebilirim çok rahatmış be :))
birde yazın etek giyemeyecekmiyim diyen arakadaşa sesleniyorum canım benim gittiğim merkez kollarımın bile yanmamasını istiyor kısa kollu bile giyme dedi ten rengi değişmemeliymiş yazında uzun kol giyilirmi yahu

Canım inş daha güzel sonuçlar alırsın yaz geliyo we güneşe maruz kalmamaız gerekiyo yani güneşlenmiycez lazer bitene kadar ben öyle yapıcam bide koruyucu kullan ben yüzüme güneşten korumak için yüksek faktor koruyucu kullanıyorum onların tawsiyesiyle zaten güneş ışınlarıda zararlı olmaya başladı bakalım yaza kadar neler olucak inş kıllarımız biteryerimseniben sewgiler canımmm:1hug:a.s.

bugün gittim merkeze kontrol zamanını geçtiği için artık nisan ortası 3. seansa gideceğim.Bayanın dediğine göre o dökülmeyen kıllar, köklermiş.Dozu arttırdıklarında -bayanın deyimiyle- patlayacaklarmış:roflol: Ben zaten yazın güneşlenmeyi sevmiyorum 50+ kremi sürmesem domates gibi oluyorum asla bronzlaşamıyorum:)) denize gireyim istiyordum bir de fıldır fıldır etek,elbise giyeyim :KK43: Haşlanacak mıyız bütün yaz yaf şimdi :S
Nurrruumm tavsiyen üstüne bebe yağı da aldım sürüyorum bakalım sonraki seansa kadar pamuk gibi olacam inşalla :pp
azimliyizzzzzzz hep beraber kurtuluruz şu kıllardan umarım
sevgiler herkeseeeeeeeee

bugün gittim merkeze kontrol zamanını geçtiği için artık nisan ortası 3. seansa gideceğim.Bayanın dediğine göre o dökülmeyen kıllar, köklermiş.Dozu arttırdıklarında -bayanın deyimiyle- patlayacaklarmış:roflol: Ben zaten yazın güneşlenmeyi sevmiyorum 50+ kremi sürmesem domates gibi oluyorum asla bronzlaşamıyorum:)) denize gireyim istiyordum bir de fıldır fıldır etek,elbise giyeyim :KK43: Haşlanacak mıyız bütün yaz yaf şimdi :S
Nurrruumm tavsiyen üstüne bebe yağı da aldım sürüyorum bakalım sonraki seansa kadar pamuk gibi olacam inşalla :pp
azimliyizzzzzzz hep beraber kurtuluruz şu kıllardan umarım
sevgiler herkeseeeeeeeee

canımmmsen 3.seansa kadar jilet yap daha güçlensin we siyahlaşsın iyiceee
boşwer güneşlenmeyi bu yaz artık kıllar bitsinde seneye sere serpe güneşlenirsin delikafadulden
bebe yagı yumoş yapıyoo ewt benimde kıllarım yumuşak yumuşak çıkmaya başladı jiletliycem bende
kendine iyi bak canımmm :1hug:sewgiyle kalla.s.

benim genitalimdeki tüyler sert sert kaldı. iç çamaşımırıma takılıyo.uzamadılar bölece kaldılar normalmi. uçları yanık yanık.

benim genitalimdeki tüyler sert sert kaldı. iç çamaşımırıma takılıyo.uzamadılar bölece kaldılar normalmi. uçları yanık yanık.

Normal canım onlar camaşırınada takılır acırda uzar we dökülürler merak etme sewgiyle kala.s.

bende yeni yaptırdım dediğin gibi çamaşırıma takılıyor ve çok canım yanıyor o yüzden peçete koyuyorum kılın olduğu yerlere rahat oluyor sende öyle yapabilirsin canım

bende yeni yaptırdım dediğin gibi çamaşırıma takılıyor ve çok canım yanıyor o yüzden peçete koyuyorum kılın olduğu yerlere rahat oluyor sende öyle yapabilirsin canım

a.s. teşekkürler bilgi için. demek herkes de aynı oluyormuş. ohhhhh

ben de neredeyse 1 yıldır düzenli olmasa da devm ediyorum(il dışındayım bayram,tatil olduğu zaman gidebildim) ama bikini bölgesi ve koltuk altı neredeyse 4 seansta %70-80 azaldı ve inceldi ama malesef yüzümdeki ayva tüyler sanki daha belirginleştisenağlama ve yüzümde hiç sivilce çıkmazdı lazer yaptırdıktan sonra tüyler çıkarken kocaman sivilceler çıktı,çok kötü oldu. herkeste aynı etkiyi yapmıyor cildi çok güzel olanlar da var ama şunu anladımki ne kadar kalın ve siyahsa tüyler o kadar etkili..

merhaba kıslarr..ben lazer yaptıryorum bu bölümüde dikkatlice takip ediyorum..
şimdii cene bıyık favori yani alın hariç yüzümü yaptırcam diye konuşmuştum lazerci ile..ama göz etrafında kahve tüyler var oraları hiç almıyor yapan kadın..belki kalınlaşır dedi..sadece kalın olan tüyleri alıyor yama gibi oluyo busefer..sizcee o kahve tüyleride aldırayımmı..kalınlaşır diyorlar korkuyorum:KK43::KK43::

X