Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

acı eşiğin çok düşük bence..alex çok az acıtıyor yüzüme ayrı bi alet kullanıyolar diot diye acaip acıyo hatta acıyı tarif edebilirim etinin zımba aletine sıkıştığını düşün 3 seans öyle yapıldı şimdi endiac diye bi aletle yapılıyo acısı alex gibi..bide adet dönemnden 1.5 2 hafta sonra gitmeni tawsiye ederim çok etkiliyor

bende alexe yüzüm için 9 seans gittim tüylerim inceldi ama hiçbirşekılde azalma olmadı..üzerinden 1 sene geçti ve tüylerim yine sertlaşti ve kalınlaştı.

ilk lazere başlayacagım zaman
aaa hayatım 6-8 seansta biter sen hiç üzülme dediler,9 seans gitim.
ee hani tüylerim yok olmadılar hala çıkıyorlar...

ondan sonra yok efendim bazı insanlarınki uzun süre bilirmiş..

2 yıl giden varmış..ee madem böylede bunu ılk başta konusurken neden söylemiyorsunuz?yazık değil mi ya harcadıgımız zamana çektiğimiz acıya .dünya kadar para harcadım yetmedi, sonuç alamadım..zaten cildim hassastı dahada hassaslaştı psıkolojım bozuldu bu yüzümdeki tüylerden ama neyaptıysam neyi denediysem başarılı olamadım..

insallah kurtuluruz ya:KK43:

evet diot çok acıtıyoruş ama benim gittiğim merkezde yüzede alex yapılıyor yaptıran kızlar çok memnun soruyorum

kızlar genitalde alex çok mu acıtıyor ya koltuk altını 1 seans yaptırdım benim hiç acıtmadı maşallah diyim..
utanma olayını yenersem genital de düşünüyorum ne dersiniz çok mu acıtır ?

Bende bıyık için alex e başladım cuma günü hava üflemesi süper bi durum ama bıyık olduğu için hava burnuma giriyo nefes alamıyorum:)))
bakalım umarım sonuç güzel olur...Öyle aşırı bir acı hissetmedim tıpkı dedikleri gibi lastik çarpması kıvamında bir acı...

Son düzenleme:
Ben genitale ale xe gidiyorum ilk seans alt kısımlar hiç dökülmedi
üstler döküldü umarım işe yarar acısı feci

ben yaptırdım çene ve dudak bölgesine..1 ay boyunca pürüzsüz geziosun sora 1 gecede hop die çıkıveriyo ertesi gün tekrar gidiosun..ama 1,5 -2 senede anca bitiyo..en zor biten bölge burası..ben vazgeçmem çok memnunum

bacak bölgesine yaptıran varmı..alexi..nasıl sonuç veriyomu..ne kadar zamanda bitiyo bilen varmı

merhaba...

tüm vücut alexandrit lazer yaptirmak istiyorum ve istanbulda hem kaliteli hemde fiyati uygun bir yer ariyorum. SENGUL 34 ve EDNAM siz iyi iki tane merkezden bahsetmissiniz. Bana bunlarin ismini verebilirmisiniz? Özel mesaj atamiyorum o yüzden mümkünse siz bana gönderirseniz cok memnun olurum.
Bunun disinda iyi bir hastane veya iyi bir poliklinik bilenler varmi? Anadolu yakasinda oturuyorum ama gerekirse avrupa yakasinada giderim.

merhaba bende tüm vücut alexandrit lazer yaptirmak istiyorum ve istanbulda hem kaliteli hemde fiyati uygun bir yer ariyorum. SENGUL 34 ve EDNAM siz iyi iki tane merkezden bahsetmissiniz. Bana bunlarin ismini verebilirmisiniz? Özel mesaj atamiyorum o yüzden mümkünse siz bana gönderirseniz cok memnun olurum.
Bunun disinda iyi bir hastane veya iyi bir poliklinik bilenler varmi? Anadolu yakasinda oturuyorum
bana da mesaj atarsanız sevinirim tşk

yesilgosluMELEK yesilgosluMELEK isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
2.Üyelik !
Medeni Durumunuz: Bekar
Meslek: Müşteri Temsilcisi
Yaşadığınız Yer: İstanbul

Giriş tarihi: Sep 2008

Mesaj Linki
evet diot çok acıtıyoruş ama benim gittiğim merkezde yüzede alex yapılıyor yaptıran kızlar çok memnun soruyorum

sen nereye gidiyorsun özelden yazarmısın

Ben bıyık için başladım geçen cuma 1 hafta oldu,normalde 2 günde çıkardı ve kalın kalın şimdi fazla çıkmadı yaa,sizce de şaşırtıcı değil mi...
böyle giderse 5-6 seans ta biter gibime geliyo,çünkü batıklar vardı bi kaç tane sanırım işe yaradı
...

peki ne zaman dökülmeye başlar,ilk seanstan 1-2 hafta sonra dökülür mü uzayınca???

merhaba arkadaslar,
o kadar cok sayfa var ki hepsi okuyamadım dogrusu. ben sadece yasadıklarımı anlatmak istiyorum
ben izmirde genital bölgeme alex yaptırıyorum. acısı yok diyemem ama gelip geciyor arkadaslar rahatlıgı görünce iyiki yaptırmısım dersiniz. ilk seansıma 12 haziranda gittim dökülme 10 gibi sürede oldu. ikinci seansımada 25 agustosta gittim. nerdeyse iki ay dolacak ve cıkan tüy saysısı o kadar az ki saysam 15-20 tüyüm var derim. yaptırdıgım kişi doktor ve tüy yapıma göre 4-6 seans arası tamamen bitecegini söylüyor. maddi durumlarımı ayarladıgımda anda bacak icin baslayacagım.

bende alex cihazı kullanılan bir hastanede 1. seansa gittim. işlem sırasında veya sonrasında hiç bir rahatsızlık yaşamadım. Acısı hafif bir acıydı yok diyebilecek kadar azdı. Sonrasında 1-2 saatl kıl köklerinde kızarıklık oldu ağda sonrasında olduğu gibi ama 1 2 saat sonra hiçbir kızarıklık kalmadı. Önce kol altı bölgesiyle başladım sonuçtan memnun kalırsam genital için başlıcam.

bende alex cihazı kullanılan bir hastanede 1. seansa gittim. işlem sırasında veya sonrasında hiç bir rahatsızlık yaşamadım. Acısı hafif bir acıydı yok diyebilecek kadar azdı. Sonrasında 1-2 saatl kıl köklerinde kızarıklık oldu ağda sonrasında olduğu gibi ama 1 2 saat sonra hiçbir kızarıklık kalmadı. Önce kol altı bölgesiyle başladım sonuçtan memnun kalırsam genital için başlıcam.
hangi hastane ACABA

Arkadaslar bu alex cihazinlan lazer yaptirmak icin ortalama nekadar istiyorlar bir seans basi, beni bilgilendirir misiniz? Bende yaptirmak istiyorum ve arastiriyorum oturdugum yerde ama burda cok pahali:KK43:

öncelikle kılların alexandrite a uygun mu onu araştır bi doktora git danış sana deneme atışı yapsınlar deneme atışı bedava

rcd...hangi hastanede yaptirdigini sorabilirmiyim? Birde tüm vucut ne kadar tutuyor senas basina? bir bilgin varmi?

alex tavsiye etmiyorum bu teknoloji isim yapmis eski bir teknolojidir artik yeni teknolojilerle acisiz ve hizli sonuclar gormek mumkun o yuzden alex yapan yerler artik alexlerini diyot ile degistiriyor. benden kisisel bir yorum. alexten uzak durun.

X