Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

arkadaşlar alexle bacağınıza yaptırdıktan ne kadar sonra kıllar dökülüyo? ben en geç iki hafta sonra diye biliyodum bu süre daha uzun olabiliyo mu ?bide kese yapmadan kendiliğinden dökülecek diye biliyodum 12 gün geçti hala doğrudüzgün uzamadılar dökülmeden evvel tüyler dışarıya doğru çıkıyo ya ben de hala nokta nokta jiletlenmiş gibi bi görüntü var birdenbire hiç uzamadan nası dökülecekler bilmiyorum

ben bu perşembe gidicem 3. seansa giricem..benimkisi komple vücut..bacaklarımda diz kapağımdan aşşası seyreldi baya koltuk altımda çok azaldı .bakalım bu seanstan sonra ne olucak.. benimkiside alex .. gittigim yer onu kullanıyo..yeni c,hazlar çıkmış bende duydum ama şuan buna devam edicem bittikten sonra ince tüyler için iğneliye gitmeyi düşünüyorum zaten..olmadı yeni çıkanlar inceleri görüosa ona gderim diye düşünüyorum..

arkadaşlar alexle bacağınıza yaptırdıktan ne kadar sonra kıllar dökülüyo? ben en geç iki hafta sonra diye biliyodum bu süre daha uzun olabiliyo mu ?bide kese yapmadan kendiliğinden dökülecek diye biliyodum 12 gün geçti hala doğrudüzgün uzamadılar dökülmeden evvel tüyler dışarıya doğru çıkıyo ya ben de hala nokta nokta jiletlenmiş gibi bi görüntü var birdenbire hiç uzamadan nası dökülecekler bilmiyorum

bana da cevap veren olursa sevinirim ben ilk kez lazer yaptırdım bacağıma ve 12. gün de durum böyle daha hiç dökülmedi kıllar nokta şeklinde duruyolar şimdiye dışarıya doğru uzamaları gerekmiyo muydu?? 3-4 gün sonra iki hafta dolmuş olucak nası dökülecek anlamadım bacağındakilerin hepsi dökülecek demişlerdi

ben deneyimli olarak bu cihazları az çok üzerimde denettirdim:) ama bu alexander çok iyi soğuk üflüyo uyuşuyosunuz zaten 3-4 dk sürüo sürmüo bişi..koltuk altına 4 seans gittim 3 aydır süperim ya valla kızlar hayat bize güzel kesin gidin ..16 seans koltuk altı toplam paket fiyatı:350 tl sizce değmezmi ?

kzlar alexandrite yaptırdıktan sonra jilet kullanılmaz mı ?

yaptırdığım yer kullanmayın diyor..

canım ilk seanstan sonra dökülmesi 1 ayı buluyor,bende öyle olmuştu.

2.seansta 1 aydan daha kısa sürer dimi dökülmesi peki tertemiz oluyo mu bana hepsi dökülecek tertemiz görünecek demişlerdi

bi de sen memnun musun alexten kaç defa gittin?

kızlar ben c.tesi günü 2.seansıma gittim
şu an hiçbişey yok bıyık bölgemde :1shok:
ben ki aynası cımbızı,ipi hergün neredeyse elinden düşmeyen biriydim
nasıl oluyo yaa..
şaşkınlık içindeyim..kendimi o kadar iyi hissediyorum ki
bi kaç seansa tamamen azalır herhalde...

benim bacaklarım da senin bıyık bölgen gibi temiz olsa keşke ben de öyle olur diye umdum ama kıllar bi türlü dökülmüyo gıcık oldum

bende koltuk altıma yaptırıyorum sonuçtan memnun kalınca genitalede başladım.genitale ilk seansa gittim bekliorum.koltuk altımada 4.seansa gittim.zaten çok az ve görülmeyecek kadar ince kalmıilardır.belki bu son seansım olur çıkmaz bir daha inş.umarım genitaldede aynı sonucu alırım.acısı dayanılmaz bir acıııııııı genitalde

2.seansta 1 aydan daha kısa sürer dimi dökülmesi peki tertemiz oluyo mu bana hepsi dökülecek tertemiz görünecek demişlerdi

bi de sen memnun musun alexten kaç defa gittin?

evet 2.seanstan sonra dökülmeler daha çabuk oluyor.ben bacaklarıma 4 seans yaptırdım alt bacakta çok az ve ince tüyler kaldı üst bacakta biraz daha fazla ve yine çok ince tüyler kaldı.sonuç olarak memnunum.maddi olarak ayarlayabilirsem bir seans daha gitmeyi düşünüyorum.tekrar alexmi yoksa diyotmu ona karar veremedim henüz.

döküldü diyosun ya o zaman tertemiz mi görünüyo yoksa ara ara tüyler kalmış mı oluyo ben doktora gidicem de yarısı tüylü yarsı tüysüz gidemem zaten şu an hiç dökülme yok ve kıllar nokta gibi jiletle bile alınmıyo çoğu ben napıcam ki
ben lazerden yaklaşık 10-15 gün sonra dökülür bacak tertemiz görünür bir sonraki lazer seansına gidene kadar bazıları tekrar çıkar diye biliyodum ama hepsi dökülmüyo mu yani?

alex ve nd yag birlikte kullanıyoruz dedi benim gittiğim uzman
o nasıl oluyo ki ikisi birlikte
CADIARZU

alex mi, nd yag mı bende kararsız kaldım,diod kesinlikle olmaz ondan eminim,
ne fark var ben tüm vücut için istiyorum,

Bakırköy- Bahçelievler civarında olan hastanelerden Yaşar Hastanesi mi, Ethica mı yok sa Yaşam Hastanesi mi? Buralarda lazer epilasyona giden memnun olan arkadaşlar bilgilendirebilir mi acaba? Kısa zamanda başlamayı düşünüyorum mutlaka bir hastaneye gidicem fakat hangisi karar veremiyorum.bilmiyorumkismile

döküldü diyosun ya o zaman tertemiz mi görünüyo yoksa ara ara tüyler kalmış mı oluyo ben doktora gidicem de yarısı tüylü yarsı tüysüz gidemem zaten şu an hiç dökülme yok ve kıllar nokta gibi jiletle bile alınmıyo çoğu ben napıcam ki
ben lazerden yaklaşık 10-15 gün sonra dökülür bacak tertemiz görünür bir sonraki lazer seansına gidene kadar bazıları tekrar çıkar diye biliyodum ama hepsi dökülmüyo mu yani?

hepsi döklmez zaten, bacak büyük bölge olduğu için atlanmış olan küçük bir kısım kalabilir,bu yüzden kontrol seansı yapıyorlar, makinenin görmediği yere de etki etsin diye. ayrıca kılların lazer ile etkileşip dökülebilmesi için kılların köklerinde olması gerekirmiş. Bir lazer epilasyon sayfasını açarsan kılların olabileceği 4 faz resmi göreceksin. İşte kıl, kökün içinde ise lazer etki ediyomuş, o yüzden ağda vs. yapmak yasak, çünkü kılı kökünden uzaklaştırıyorsun.

ben zaten 4 ay dokunmadım ki bütün kıllar çıksın öyle lazere gideyim diye ama sonuç şu an pek parlak değil üstelik lazer sonrası epilatörle aldığımda çıkan sivilcelerden çok daha fazla sivilce çıktı açıkçası hevesim kırıldı:çok üzgünüm:

bi doktora sor istersen, sivilce yapmaması lazım, bende olmadı yani çok şükür

Son düzenleme:
ben de gıcık oldum hem hala yeni sivilceler çıkıyo hem de kıllar dökülmedi bakalım dökülecek mi diye bekliyorum bacaklarımı gördükçe sinirim bozuluyo

arkadaşar merhaba bende lazer epilasyon yaptırıyorum alexandriteyle ama benim şöyle bi sorunum var ben koltuk altı ve genital için başladım 3 seans oldu gidiyorum koltuk altımda bi sorunum yok ama gel gelelim genitale orda çok sorun yaşıyorum şöyle ilk seanstan 2 hafta içinde kıllar dökülür evet benimde döküldü ama genital alt kısımlarda dökülmeyenler çok kaldı onlar için bi daha kontrol seansına gittim bi daha uygulama yapıldı daha sonra yne bunlar dökülmediller ikinci seanstada aynı şey oldu yine dökülmeyenler kaldı koltuk altımda sorun yok sayı ile dökülmeyen kalıyor ama genitalde öyle değil 3 seans oldu gidiyorum her seferinde uygulmadan sonra dökülmeyenler kalıyor özellikle kasık bölgesi dudak ve alt kısımlarda kalıyor kıllar ve durum böyle olunca bende umudumu yitiyorum acaba hiçmi bitmeyecekler böyle bişeyle karşılaşan oldumu sonuç ne oldu sizde sizce bu kıllar bitermi yoksa ben boşunamı para veriyorum bide seanslara ayda bir çağırıyorlar şimdi dördüncü seans için gün verdi 6 hafta sonraya bana bu aralık az gibi geliyo para almak içinmi böyle yapıyorlar yoksa doğrusu bumu bilmiyorum siz ne kadrda birt seanslara çağırılıyorsunuz

X