Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

arkadaşlar ben de lazere başlamayı düşünüyorum ama ankarada fiyatlar çok pahalı. uygun paket fiyatları ya da indirimleri olan yer var mı ankarada tavsiye edebileceğiniz?

ne kadar fiyat çıkardılar?

paket program olmadığını söylediler,tek seansları: tam bacak 300, yarım bacak 150, genital bölge 50(100 tam hatrlayamadm), göbek 50, karın 100 şeklinde bir fiyat listesi sunmuşlardı ama bana fazla geldi açıkçası:S

paket program olmadığını söylediler,tek seansları: tam bacak 300, yarım bacak 150, genital bölge 50(100 tam hatrlayamadm), göbek 50, karın 100 şeklinde bir fiyat listesi sunmuşlardı ama bana fazla geldi açıkçası:S

canım lazer fıyatları hala pahalı, parayı gözden cıkarmak gerekıyor malesef. Ankarada benım gıttıgım yerde aleksandrate tüm bacak tek seans 500 TL idi mesela. Tüm vücut paket fiyatı ise 8 seans 2000 tl, hala da pahalı ama kıllardan kurtulmak için verdık bakalım, inş. sonuc da guzel olur.

canım lazer fıyatları hala pahalı, parayı gözden cıkarmak gerekıyor malesef. Ankarada benım gıttıgım yerde aleksandrate tüm bacak tek seans 500 TL idi mesela. Tüm vücut paket fiyatı ise 8 seans 2000 tl, hala da pahalı ama kıllardan kurtulmak için verdık bakalım, inş. sonuc da guzel olur.

anladım canım ben de gözden çıkarıcam o zaman parayı artık napalım kirpi sendromundan kurtulmak lazım:KK1: inşallah güzel olur sonuçlar:KK49:

wawwwww.... bence izmir e gelin epilasyon yaptırmaya. Burda komple vücut seansı 400-500 tl. anlamadım hiç bu işi??

ben de yüzüme yaptırıyorum 9. seans bitti. ilk 3 seans sanki tüm tüylerim bitcek gibi hissettim. çok mutluydum ki 7 seanstan bu yana ince tüylerim simsiyah olana kadar. iğrenç bi görüntü oluşuyor çok sinirim bozuluyor :KK59: böyle şeyler başına gelen var mı bi ben mi o kadar para bayılıp ince tüylerimi de siyahlaştırıp kalınlaştırdım :KK59: izmirdeyim şifa hastanesine gidiyorum acaba yer mi değiştirsem bilemedim her seans 125 tl bi de :KK43:

MERHABA ,

1 haziranda sadece koltukaltı için ilk seansıma gittim. ankarada bir yere gittim.

cihazlarının markası Candela, modeli ise GentleLASE 755 nm alexandrite.

teknik bilgi için resmi web site linkini veriyorum

candelalaser link veremediğim için başına www sonunada .com ekleyip girebilirsiniz.

burdan products başlığı altındaki; GentleLASE cihazı.

hayatımda ilk kez lazer yaptırıyorum. önce kendimden bahsediyim.

1. cildim aşırı hassas ağda yaptırdığımda bile 1 gün evde hapisim en az. her işlem gören ve terle temas eden bölge resmen pişik oluyor koltuk kaldı kasıklar yani. mikrop kapmamak için 24 saat en az duş alamıyorum.
  2. koltukaltını yaptırdığım için o bölgebnin kıl yapısından bahsediceğim bi kere alanı çok geniş, sürekli cildi delip çıkamayan kılların yaptığı iltahaplar yüzünden nasıl tarif ediyim şeyler var böle köprü gibi boşluklar.ve yenileri oluşmaya devam ediyor. yerleşim düzeni kılların çok sık. renkleri koyu. ağda yaptırdığımda 15 günde anında baş gçstermeye başlıolar.
1.seans uygulama deneyimlerim

1. öncelikle hiç korkmayın yukardaki alet gerçekten az acıtıyor ki canım benim çok tatlıdır.
  2. benim gibi geniş bir bölgeye sahip koltuk altı takriben giyinme soyunma muhabbet 15 dakkada bittiyor. ufak bi makine ile boylarını kısalttılar ama jilet gibi değil 3-4mm kaldı dışarda.
  3. cihazın soğutucusu çok iiiiiiiii, ne acı ne yanma ufak bir iğne batması gibi acı var.ki ben en yüksek seviyede işleme alındım. işleme alındığım gün regl idim. uzman regl döneminde laser yaptırmanın sakıncası olmadığını aksine çok daha verimli olacağını söledi. (gerçek mi bilmiyorum?)
  4. işlem bitince bi krem sürüyorlar ve bu kremi bir süre daha sürmenizi istiyorlar sabah akşam (adını şu an hatırlayamadım). bazı yasaklar daha var 24 saat alkol ve sıcak su değmeyecek güneş görmeyecek vs hatırlamıyorum şuan.
  5. kıllardan yanık kokusu geliyor burası pek hoş değil. işlem bitince sanki böle çakmak tutmuşsunuz gibi hafif ucları kıvrık duruyor.
  6. 15 sonraya kontrol randevusu veriyorlar.
  7. normal şartlar altında 4-5 yada 6 seansta biter diolar bu kadar gelmiş ama hala bitmemiş ise sizi doktora gitmeniz için yönlendiriyorlar yani sizde bi sorun var doktora gidin öğrenin diolar. ilk geldiğinizdede soruyorlar tabii. en doğrusu horman sorunu olup olmadığını bilmek için doktora gidip sonra lazere gitmek.
  8. ben over kistim olduğu için yasmin kullanıyorum(doğum kontrol hapı). bunuda söledim. aslında bu hap kılları azaltıyor en azından bende öle oldu. seyrekleştirler ve çıkma süreleri uzadı.
  9. seans ücreti müşterinin yaptırmak isteğigi bölgeye, bölgenin büyüklüğüne kıl sıklığına göre değişiyor benim gittiğim yerde.
  10. bölgeye kese yapmanızı istiyorlar kıllar zamanla kendileri dökülecekmiş. başta hepsi yerinde duruyor sanıyorsunuz ama 3-4 gün içinde yavaş yavaş dökülüyorlar. hatta elimle tutarak bile çekebiliyorum orda emaneten duruyor gibiler. gün içindeki kol hareketlerinden duşta yıkanma sırasında vs her türlü sürtünme ile yavaş yavaş dökülüyorlar. ben 3-4 gün sonra rahatlıkla kolsuz giyindim. sadece kıl diplerinde kalan kökler zor döküldüğünü düşündüm ama rahatsız görünen bişey yoktu.
16 haziran da kontrolum vardu 15 günlük ona gidemedim.

17 haziran da gittim.

1. çok başarılı olduğunu sölediler.
  2. neredeyse hepsi döküldü dediler.
  3. komple bir uygulama yaptılar ücret almadılar kontroller bu şekilde oluyormuş eğer 15 gün sonrakine gelirsen yok uzatırsan arayı paralı oluyormuş. ama neredeyse atış miktarı aynı şekilde uygulama yaptılar.
  4. 2 ağustosa randevu aldım.
aslında şuan benim koltuk altımın minik minik pütürcükler yaparak yeni kılların çıkıyor olması gerekirdi çok kaşınması gerekirdi hiç biri yok.

arkadaşlar işte durum bu.

umarım yararlı olmuşumdur.

arkadasım merhaba gittiğin yerin ismini özelden yazabilir misin))))

MERHABA ,

1 haziranda sadece koltukaltı için ilk seansıma gittim. ankarada bir yere gittim.

cihazlarının markası Candela, modeli ise GentleLASE 755 nm alexandrite.

teknik bilgi için resmi web site linkini veriyorum

candelalaser link veremediğim için başına www sonunada .com ekleyip girebilirsiniz.

burdan products başlığı altındaki; GentleLASE cihazı.

hayatımda ilk kez lazer yaptırıyorum. önce kendimden bahsediyim.

1. cildim aşırı hassas ağda yaptırdığımda bile 1 gün evde hapisim en az. her işlem gören ve terle temas eden bölge resmen pişik oluyor koltuk kaldı kasıklar yani. mikrop kapmamak için 24 saat en az duş alamıyorum.
  2. koltukaltını yaptırdığım için o bölgebnin kıl yapısından bahsediceğim bi kere alanı çok geniş, sürekli cildi delip çıkamayan kılların yaptığı iltahaplar yüzünden nasıl tarif ediyim şeyler var böle köprü gibi boşluklar.ve yenileri oluşmaya devam ediyor. yerleşim düzeni kılların çok sık. renkleri koyu. ağda yaptırdığımda 15 günde anında baş gçstermeye başlıolar.
1.seans uygulama deneyimlerim

1. öncelikle hiç korkmayın yukardaki alet gerçekten az acıtıyor ki canım benim çok tatlıdır.
  2. benim gibi geniş bir bölgeye sahip koltuk altı takriben giyinme soyunma muhabbet 15 dakkada bittiyor. ufak bi makine ile boylarını kısalttılar ama jilet gibi değil 3-4mm kaldı dışarda.
  3. cihazın soğutucusu çok iiiiiiiii, ne acı ne yanma ufak bir iğne batması gibi acı var.ki ben en yüksek seviyede işleme alındım. işleme alındığım gün regl idim. uzman regl döneminde laser yaptırmanın sakıncası olmadığını aksine çok daha verimli olacağını söledi. (gerçek mi bilmiyorum?)
  4. işlem bitince bi krem sürüyorlar ve bu kremi bir süre daha sürmenizi istiyorlar sabah akşam (adını şu an hatırlayamadım). bazı yasaklar daha var 24 saat alkol ve sıcak su değmeyecek güneş görmeyecek vs hatırlamıyorum şuan.
  5. kıllardan yanık kokusu geliyor burası pek hoş değil. işlem bitince sanki böle çakmak tutmuşsunuz gibi hafif ucları kıvrık duruyor.
  6. 15 sonraya kontrol randevusu veriyorlar.
  7. normal şartlar altında 4-5 yada 6 seansta biter diolar bu kadar gelmiş ama hala bitmemiş ise sizi doktora gitmeniz için yönlendiriyorlar yani sizde bi sorun var doktora gidin öğrenin diolar. ilk geldiğinizdede soruyorlar tabii. en doğrusu horman sorunu olup olmadığını bilmek için doktora gidip sonra lazere gitmek.
  8. ben over kistim olduğu için yasmin kullanıyorum(doğum kontrol hapı). bunuda söledim. aslında bu hap kılları azaltıyor en azından bende öle oldu. seyrekleştirler ve çıkma süreleri uzadı.
  9. seans ücreti müşterinin yaptırmak isteğigi bölgeye, bölgenin büyüklüğüne kıl sıklığına göre değişiyor benim gittiğim yerde.
  10. bölgeye kese yapmanızı istiyorlar kıllar zamanla kendileri dökülecekmiş. başta hepsi yerinde duruyor sanıyorsunuz ama 3-4 gün içinde yavaş yavaş dökülüyorlar. hatta elimle tutarak bile çekebiliyorum orda emaneten duruyor gibiler. gün içindeki kol hareketlerinden duşta yıkanma sırasında vs her türlü sürtünme ile yavaş yavaş dökülüyorlar. ben 3-4 gün sonra rahatlıkla kolsuz giyindim. sadece kıl diplerinde kalan kökler zor döküldüğünü düşündüm ama rahatsız görünen bişey yoktu.
16 haziran da kontrolum vardu 15 günlük ona gidemedim.

17 haziran da gittim.

1. çok başarılı olduğunu sölediler.
  2. neredeyse hepsi döküldü dediler.
  3. komple bir uygulama yaptılar ücret almadılar kontroller bu şekilde oluyormuş eğer 15 gün sonrakine gelirsen yok uzatırsan arayı paralı oluyormuş. ama neredeyse atış miktarı aynı şekilde uygulama yaptılar.
  4. 2 ağustosa randevu aldım.
aslında şuan benim koltuk altımın minik minik pütürcükler yaparak yeni kılların çıkıyor olması gerekirdi çok kaşınması gerekirdi hiç biri yok.

arkadaşlar işte durum bu.

umarım yararlı olmuşumdur.

Ya ben de Ankarada bu cihazı kullanan bir yer arıyorum, mümkünse merkezin adını alabilir miyim :)

wawwwww.... bence izmir e gelin epilasyon yaptırmaya. Burda komple vücut seansı 400-500 tl. anlamadım hiç bu işi??

arkadaşım bu sakın IPL lazer olmasın. bu kadar ucuz olmasının sebebi bu olabilir. eğer öyle ise sakın yaptırmayın, ağdadan farkı yok onun...

ben alexandrite ile oldum, 4 seanta %80 azalma var çok mutulyum, inanılmaz bir kolaylık var ama
sanki cildim biraz bozuldu gibi ya da bana öyle geliyor
ama yine de mutluyum kurtuldum ağdan falan...

ben alexandrite ile oldum, 4 seanta %80 azalma var çok mutulyum, inanılmaz bir kolaylık var ama
sanki cildim biraz bozuldu gibi ya da bana öyle geliyor
ama yine de mutluyum kurtuldum ağdan falan...

darısı başımıza inşallah peki 4 seansına kaç ay gitti kaç ayda bir gittin kardeşim bidee alexandrite'nin hangi modelini kullandıklarını da yazarsan sevinirim

Arkadaslar bende uzun zaman sonunda lazere baslayabıldım...
Bugun ilk uygulamamı yaptırdım.. netten okudum ve cevreden duydugum yorumlara gore kendımı daha acılı bır ısleme hazırlamıstım..
Ama beklentım yuksek oldugu ıcın daha ıyı oldu.. acıyor evet ama dayanılmayacak gıbı degıl... tek tek cımbızla alma duygusu ve lastık carpma duygusu karısık bır his :)
batıklarınıız varsa ancak o kısım bıraz acıyor... cıhaz soguk uflemelı ıdı.. ama soguk ufleme durumu etkısını azaltıyormus bunun ıcın eger normal sekılde acısına dayanabılıyorsanız oyle uygulayalım dedı bayan, zorlandıgım yerde soylememı istedi uflemeyı acmak ıcın..
bacak, koltuk altı, göbekte 2-3 kıl, göğüs cevresınde yıne oyle sayılı bır kac kılı soguk uflemesiz bir şekilde yaptık, genıtal bolgeye soguk ufleme uyguladık..
ozellıkle genıtal bolgeden dolayı tereddutlu ıdım ama o bolgeye gecmeden 15-20dk oncesınde sprey sıktı uyusturması ıcın, emla gıbı tamamen degıl ama hafıfletıcı bırsey dedı..
onunda katkısıyla bacaktan cok daha kolay oldu dıyebılırım zaten topu topu 2-3 dk surdu o kısım...
ben uygulama işleminden çok memnun kaldım. uygulamanın basarısınıda bundan sonra gorecegım artık bakalım... 10 gune kılların uzayıp kendılıgınden dokulecegı 2. seans ıcınde 6 hafta sonra gelmemı soyledı.. 2. seanstan sonra yazın ara verıp sonra tekrar devam edıcekmısız.. zaten 2 seansta bıle buyuk fark olur dedı bayan..
bırde atısı yuksek gırıyorum dedı o yuzden 5 seans tan fazla yaptıgım olmadı sımdıye kadar dedı... bırde dedıgım gıbı soguk uflemeyı kullanıp kullanmamak arasında da etkı anlamında buyuk fark oldugunu soyledı... o ısıyı ve etkıyı dagıttıgından faydasını dusuruyormus...
bu arada cıhaz alex ,dalga boyu 755 olan sanırım...

özel bir hastaneden alexandrite için ranv aldım .bikini artı genitial için 120 tl dedi :26:

kaçıncı seansın canım ? memnun musun ,tüylerde azalma oldu mu ?

ilk seansımdı canım benim 3-4 hafta oldu sanırm yaptıralı valla kol altım tamamen döküldü çıkan bişey yok şuan ne zaman çıkar bilmiyorum. genitalin yarısı döküldü. 2 seansım haziran 5 inde bakalım

X