Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

arkadaşlar geçen yıl lazere başladım ve başlarda bende çok memnun kalmıştım alexle çeneme ve dudak üstüne lazer yaptırıyodum ama sonradan gördüm ki lazer yapılmayan yerlerdeki ayva tüyleri de kalınlaştı ve yayıldı. artık mecburen tüm yüzün yapılması gerekiyo.yüze alex lazeri kimseye önermiyorum bu yüzden.

arkadaşlar ben de lazere başlamayı düşünüyorum ama ankarada fiyatlar çok pahalı. uygun paket fiyatları ya da indirimleri olan yer var mı ankarada tavsiye edebileceğiniz?

canım ankarada oturuyorum ve bende alex lazere gidiyorum genital bölge 120 tl eryamanda asg tıp merkezi diye bi yer çok memnunum herkese tavsiye ediyorum:nazar:

İlk seansımı yaptırdım alexle.12 gün oldu hala dökülme yok normalmi:KK43: koltuk altlarım ve bikini bölgem tek tük döküldü bacaklarım duruooo

canım ankarada oturuyorum ve bende alex lazere gidiyorum genital bölge 120 tl eryamanda asg tıp merkezi diye bi yer çok memnunum herkese tavsiye ediyorum:nazar:

canım bende aynı yere yaptırdım,2 seans gittim ama çok az kaldı.. ankarada gitmek isteyen varsa tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar koltukaltı ve genital bölge için 4 seans alex lazer yaptırdım. tüylerde incelme ve sararma oldu azalma yok. 6 aydır lazere ailevi sebeplerden gidemedim. başka şehire taşınmıştım. yeni taşındığım yerde lazer için bir merkezegittim diod yapıyorlarmış. alex tüyleri zayıflatır diod bitirir dedi. diodla devam edelim falan dedi. kafam karıştı sizce de öylemi. diodamı çevireyim yoksa alexden devammı edeyim.

merhaba arkadaşlar koltukaltı ve genital bölge için 4 seans alex lazer yaptırdım. tüylerde incelme ve sararma oldu azalma yok. 6 aydır lazere ailevi sebeplerden gidemedim. başka şehire taşınmıştım. yeni taşındığım yerde lazer için bir merkezegittim diod yapıyorlarmış. alex tüyleri zayıflatır diod bitirir dedi. diodla devam edelim falan dedi. kafam karıştı sizce de öylemi. diodamı çevireyim yoksa alexden devammı edeyim.

ara verdiğin için o şekilde olmuş tüylerin,devam etseydin muhtemelen daha etkili olurdu bence alex,e devam et makinayı değiştirme...

İlk seansımı yaptırdım alexle.12 gün oldu hala dökülme yok normalmi:KK43: koltuk altlarım ve bikini bölgem tek tük döküldü bacaklarım duruooo

Merhaba.ben gecen hafta basladim epilasyon yaptirmaya.bacak ve kol altina gittim.yalniz hic dokulme olmadi .:KK43: sizinkiler duzeldi mi sonradan .

canım ankarada oturuyorum ve bende alex lazere gidiyorum genital bölge 120 tl eryamanda asg tıp merkezi diye bi yer çok memnunum herkese tavsiye ediyorum:nazar:[/QU

kaç seans gittiniz birde ne derecede azalma oldu öğrenebilirmiyim.bende oraya gitmek istiyorumda çok kafam karışık.tüylerin bitmesine garanti vermiyorlar.bide uygulama yapılırken çok acıyormu.

canım bende asg tıp merkezine gittim ve ilk kez yaptırmaya başladım lazeri.genital bölge ve kol altıyla başladım.5 seans olarak anlaştık ücreti 2280 tl.kolaltı genital tüm bacak ve yarım kol şeklinde ücreti 5seans ücreti 2280 olur dedi.fakat benim korkularım var kadın hiç garanti vererek konuşmuyor 5 seansta yüzde 80 biter diyor ama bende hadi bitmedi diyelim nolucak diyorum sessiz kalıyor kem küm yani.muhtemelende 5 seansta bitmicek acaba garanti istesemiydim.napıcam bilmiyorum ya kafam çok karışık.bi yardımcı olun bana ya nediyim ben ne konuşayım kadınla anlamadım

kızlar ben alexandr cihazıyla yaptıyıorum ama bronz olduğum için bazı yerlerim yandı ve soyuldu beyaz beyaz oldum leke gibi güneş sonrası soyulmuş gibi nasıl bu durum düzelir bilen var mı çok çirkin duruyor :KK43:(((

düzelsede biraz zaman alır cnm,bacakta falanmı.
aslında bronz tene yapmamaları gerekiyordu bu tür sorunların ortaya çıkmaması için...

arkadaşlar geçen yıl lazere başladım ve başlarda bende çok memnun kalmıştım alexle çeneme ve dudak üstüne lazer yaptırıyodum ama sonradan gördüm ki lazer yapılmayan yerlerdeki ayva tüyleri de kalınlaştı ve yayıldı. artık mecburen tüm yüzün yapılması gerekiyo.yüze alex lazeri kimseye önermiyorum bu yüzden.

Evet ben de duydum onu, alex yüz bölgesinde tüyleri artırabiliyormuş, yüzde diod lazeri öneriyorlar.

merhaba benim de ilk başta çok kaygılarım vardı diode lazer yaptırmıştım. seans süreleri çok uzuyordu ve ince tüylerde etkiliydi. sonra arkadaşlarımın tavsiyesi ile alexandrite lazer özel çağıner hastanesinde domino lazerle yaptırdım. bana son jenarasyon olduğunu söylediler 3 seansdır gidiyorum diode lazere göre çok acısız ve etkili. çok memnunum arkadaşlar tavsiye ederim.

merhaba ben kadıköy hasanpaşa daki özel çağıner hastanesinde 3 seans domino alexandrite yaptırdım. valla çok etkiliydi mesela orayı önerebilirim.

ya benim bir sorum olacak lazere gidiyorm 2 seans gittim yaklaşık 2 aydır gidemiyorum belli nedenler ve en son bayağı yandı korktum açıkcası ve bayağıda uzadı
gitmek istiyorum ama seans araları ne kadar olmalı tüyleri nasıl kısaltabilirim uzun ve çok olmasının bir sakıncası var mı?
çok utanıyorum çünkü ya:KK43:

ya benim bir sorum olacak lazere gidiyorm 2 seans gittim yaklaşık 2 aydır gidemiyorum belli nedenler ve en son bayağı yandı korktum açıkcası ve bayağıda uzadı
gitmek istiyorum ama seans araları ne kadar olmalı tüyleri nasıl kısaltabilirim uzun ve çok olmasının bir sakıncası var mı?
çok utanıyorum çünkü ya:KK43:

mrb hangi lazer kullanıldın bilmiyorum ama vücud bölgesinde seanslar en az 45 günle 2 ay arasında değişklik olabilyor bu değişebilir özel günlerde işlem yapılmamılıdır kesinlikle yüz bölgesi içim alex.. tercih edilmemelidir yüz bölgesi tüyleirnde mekanik bir uygulama yapılmamlıdır jiletle alım vs... tüyler makas yluyla kısaltılmalıdır 10 gün ile 14 gün arasında tüyler dökülmeye başlar yalnız tamamen değil köklerde zayıflama olur yüz bölgesi seanslraı vucuda göre çok farklıdır 3 haftada bir olmalıdır seanslar tüyün bitmesi die bir şey yk bu yöntemler bi nevi modern ağda die adlandırabilrsiniz ayrıca seanslar biter türler siz istediğiniz snucu elde etitğinizdeki bu tamamen kişinin tüy yapısıyla alkalıdır seanslar ama alex... şöle bi durum söz knusu tüyler inceldiğinde cihaz gçrmez kalır nun içinde tekrar başka cihaza yönelme yapman gerkecektir. zaten uygulamayı yapan yer işini dğru yapıorsa sizi uyaracaktır seanslar boşa olur çünkü ve son olarak işlem sona erer siz istediğin snucu elde ettiniz dielim ama şöyle bi durum söz knusu siz her sene hangi bölgeye işlem yaptırdıysanız senede bir o bölgelerin taranması gerektir yksa tüylenmeler oluşur

X