Alkali Diyeti Deneyimlerimiz

sevgili donuk pudra
ben alkalı suyu içemiyorum diye bir kerede 1 çay kaşığı içeyim de kurtulayım diye sabah içiyordum. gün içinde de sade su içiyordum.

bu gün itibari ile yediklerime dikkat edip spor da yapacağım. öğle paydosunda 5 lt suyumu alıp alkali yapacağım. işte içmek için.
şu an 63 kıloyum bakalım bu işin devamında ne gibi güzellikler yaşayacağız :)

hedef ilk etapta 55 sonra 52 inşallah. ideal kılom 52 idi.

sabah aç karnına 1 çay kaşığı karbonatlı su

1 saat sonra yarım simit
domates salatalık
1 çatal ucu peynir ama keçi değil!

ara yarım avuç kuru üzüm. 3 bardak su ara ile tabi

öğle ne yiyeceğimi henüz bilmiyorum.

merhaba :KK16::KK16::KK16:
senin günde 3,5 litre su tüketmen kafi aslında. fazla icersen tabii ki sakıncası yok.

1 çay kasıgı karbonatta atsan vücut ihtiyacı olanını aldıktan sonra geri kalanını yine atacaktır. o yüzden yok yere hem tat bozuklugu cekmezsin:KK34:
kahvaltına yeşillik de eklemeni öneririm.
sağlıklı günlere :KK16::KK16:

ingiliz karbonatı almamı söylediğiniz için teşekkür ederim kızlar :KK16::KK16::KK16:
bu ara kilo vermem yavaş bende karbonatlı suyu deneyeceğim
başlayıpta kilolarında fark eden var mı

ingiliz karbonatı almamı söylediğiniz için teşekkür ederim kızlar :KK16::KK16::KK16:
bu ara kilo vermem yavaş bende karbonatlı suyu deneyeceğim
başlayıpta kilolarında fark eden var mı

tabii ki fark eden var.

bünyeye göre değişiyor. tamamiyle uygulayıp 1 ayda 10 kg veren arkadasımız da var. 5 kg veren de var. :KK34: sadece su cözüm değil yediklerimiz de önemli kriter.

ben arada yaptıgım kacamaklarla 3 verdim. 1 ayda..:KK1:

tabii ki fark eden var.

bünyeye göre değişiyor. tamamiyle uygulayıp 1 ayda 10 kg veren arkadasımız da var. 5 kg veren de var. :KK34: sadece su cözüm değil yediklerimiz de önemli kriter.

ben arada yaptıgım kacamaklarla 3 verdim. 1 ayda..:KK1:

10 kasımdan itibaren yediklerime dikkat ediyorum tabi kaçamaklarımda oldu
ben 72 gibi başladım şu 68.8 kgyim
proteinli beslenemiyorum çalışıyorum olmuyor ama karbonatı deneyecegim

sporla daha bi hoş görünüm elde edebiliriz:KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba canım bu diyeti daha doğrusu yaşam şeklini seçtiğin için pişman olmayacaksın hoşgeldin aramıza canım ben bu diyete başlayalı 1,5 ay oluyo ilk 1 ay 6 kilo verdim çok iyi ve hiç zorlanmadan sonrakı hafta 1 kilo verdim ama sınava hazırlanırken diyeti aksattım az su içtim ve 1,5-2 kilosunu aldım malesef şimdi tekrar başladım bu yolda hep beraberizzz :KK16::KK16::KK16:

evet kesinlikle.. ben callanetics egzersizi yapıyorum. bayagı fark etti. sanki 3 değil de 6 kg vermişim gibi :KK34::KK16::KK16:

evet kesinlikle.. ben callanetics egzersizi yapıyorum. bayagı fark etti. sanki 3 değil de 6 kg vermişim gibi :KK34::KK16::KK16:

çok harika canım bende bugün eczaneden alacagım karbonatı
hemen başlayacagım mantıklı geldi
bu ara vermemde durdu bünyemi sarsarım diye düşünüyorum
senin farklı yaptıgın başka bişey var mı canım

merhaba canım bu diyeti daha doğrusu yaşam şeklini seçtiğin için pişman olmayacaksın hoşgeldin aramıza canım ben bu diyete başlayalı 1,5 ay oluyo ilk 1 ay 6 kilo verdim çok iyi ve hiç zorlanmadan sonrakı hafta 1 kilo verdim ama sınava hazırlanırken diyeti aksattım az su içtim ve 1,5-2 kilosunu aldım malesef şimdi tekrar başladım bu yolda hep beraberizzz :KK16::KK16::KK16:

çok tebrik ediyorum harika bi duygu 1 ayda 6 kg vermek muhteşemm:nazar::nazar::nazar:
sizleri takip edeceğim
çok harika ocak başına kadar 65 olmak istiyorum inş işe yarar

çok harika canım bende bugün eczaneden alacagım karbonatı
hemen başlayacagım mantıklı geldi
bu ara vermemde durdu bünyemi sarsarım diye düşünüyorum
senin farklı yaptıgın başka bişey var mı canım

farklı yaptıgım birsey yok canım. yedigimi buraya yazıyorum :KK34:

onun dısında spor yapıyorum her gün. onun etkisinin de oldugunu düsünüyorum. sıkılasmak istersen callanetics egzersizleri yapanlar buraya sayfasına bakmanı öneririm.:KK31::KK31: gercekten iese yarıyor.:KK34:

sabahtan beri 3 bardak karbonatlı su içtim. :KK34::KK34: unuttum 0,5 Lt almayı şişe .

Öğle yemeğimi de yedim. fakat bu su beni öyle aman aman çok tuvalete çıkartmıyor :KK16:

sabahtan beri 3 bardak karbonatlı su içtim. :KK34::KK34: unuttum 0,5 Lt almayı şişe .

Öğle yemeğimi de yedim. fakat bu su beni öyle aman aman çok tuvalete çıkartmıyor :KK16:

:KK9::KK9: her ögünden 2 saat sonra su tüketimine baslıyoruz.

yemeklerden 20 dk .önce ve yemek sonrasında 2 saat sonra.

öğle yemeginden 1 saat sonra yesil cay:KK34:

çıkarsın çıkarsın :KK53::KK53: ben iş yerinde geçenlerde zor yetiştim :KK60:

:KK9::KK9: her ögünden 2 saat sonra su tüketimine baslıyoruz.

yemeklerden 20 dk .önce ve yemek sonrasında 2 saat sonra.

öğle yemeginden 1 saat sonra yesil cay:KK34:

çıkarsın çıkarsın :KK53::KK53: ben iş yerinde geçenlerde zor yetiştim :KK60:

hımm buna hiç dikkat etmiyorum ben belki de ondan.

yemekten önce de sonrada sık sık içiyorum. yeşil çayı seviyorum ama artık ikindine :KK34:

evde bide spor yapabilirsem kondisyon bisikletimiz var daha da güzel olacak :KK16::KK16:

akşam menümüzde de Balık var :125:

hımm buna hiç dikkat etmiyorum ben belki de ondan.

yemekten önce de sonrada sık sık içiyorum. yeşil çayı seviyorum ama artık ikindine :KK34:

evde bide spor yapabilirsem kondisyon bisikletimiz var daha da güzel olacak :KK16::KK16:

akşam menümüzde de Balık var :125:

evet spor da etkiler.:KK34:

ohhh balık gibisi var mı :KK39::KK39::KK39:

X