Alkali Diyeti Deneyimlerimiz

Hımm.O zaman şimdilik sadece karbonatlı su ile başla.Karbonat mideye çok iyi geliyor.Tadı rahatsız ederse içine biraz da limon sık gazoz gibi oluyor rahat içersin

:KK54: teşekkür ederim. öğle arası çıkamadım artık akşama inşallah çıkışta alacağım bugünden başlarım

bide ben günde 2,5 LT fazla su içebiliyorum. zararı olmaz herhalde :KK17:

İlk bir kaç gün tadı seni biraz zorlayabilir ama pes etme.alışıyorsun çabucak.Bir de bol idrara çıkartıyor haberin olsun.Bazen saat başı bile gittiğim oluyor suyu düzgün içebilirsem

İlk bir kaç gün tadı seni biraz zorlayabilir ama pes etme.alışıyorsun çabucak.Bir de bol idrara çıkartıyor haberin olsun.Bazen saat başı bile gittiğim oluyor suyu düzgün içebilirsem

:KK34::KK34: kiraz sapı çayı içiyordum oda idrara çok çıkartıyor. ama hiç kilo falan da vermedim :KK19: inş buda böyle olmaz

canım nasılsın tartıldın mı ne kadar gitmiş bakayımmmmm:KK52::KK52::KK52:

Hayatım ben diyet yapmıyorum kiiiii.Hatta bugünlerde kansızlık yüzünden kendimi besiye çektim de diyebiliriz.Sabahları bal polen arı sütü karışımı mı istersin pekmezmi istersin karaciğermi istersin.Çeşit çeşit şey yiyorum.Ama şu var bunları yememe rağmen en azından kilo almıyorum.bu da alkali beslenmenin faydaları sanırım.Kendimi azcık düzelteyimde ya ocak ya da şubat gibi ben de diyete başlayacağım.Şu an alkali besleniyorum ama kilo verdirecek kadar değil

merhaba,
ben 2004 yılında evlendim, o zaman 57 kg dum ilk çocuğumu kucağıma aldıktan sonra 81 kg idim bu sürç içinde 72 kg kadar düştüm ikinci çocuğumu kucağıma aldığımda73 kiloya kadar düştüm, emzirme döneminde 85 kiloya kadar çıktım bebeğim 1.5 yaşına geldiinde 78 kiloya kadar düşmüştüm şu an tekrar 84 kilodayım, çocuğum iştahsız ve huysuz o yemedikçe ben hırsımdan yiyorum, yemek yemeyide çok seviyorum ama artık zayıflamak istiyorum, gerçi sabah karar verip akşam bozuyorum ama bana yardımcı olurmusunuz 64 kilo olmak istiyorum,sabah 8 akşam beş masa başı çalışıyorum burası küçük yer hareket imkanıda yok ne yapıcam bilmiyorum
:KK43::KK43:

hayatım ben diyet yapmıyorum kiiiii.hatta bugünlerde kansızlık yüzünden kendimi besiye çektim de diyebiliriz.sabahları bal polen arı sütü karışımı mı istersin pekmezmi istersin karaciğermi istersin.çeşit çeşit şey yiyorum.ama şu var bunları yememe rağmen en azından kilo almıyorum.bu da alkali beslenmenin faydaları sanırım.kendimi azcık düzelteyimde ya ocak ya da şubat gibi ben de diyete başlayacağım.şu an alkali besleniyorum ama kilo verdirecek kadar değil

aynı problem bende de var tatlım kansızlık kalıtsal mıs yani taşıyıcı akdeniz anemisiymişim ne oldugunu bilmiyorum dr önemli degil dedi sende dikkat et
bende her sabah nar suyu koca bir bardak işe gitmeden babam hem kendine hem bana sıkıyo sıkıldım dadından valla :KK50:
Akşamları da pekmezli süt
alkali olmaya çalışıyorum tek sıkıntı su benim için en fazla 1,5 -sorlarsam 2 ama benim 3,5 içmem lazım :KK31:

Keçi sütü alacakların dikkatine !

** sağlık Bakanlığı sahtekarlık yapan 25 gıda firmasını açıkladı biliyorsunuz. Bu firmaların içinde Migros mağazalarında da satılan " KAY marka keçi sütü" de çıktı. İçinde keçi sütü yokmuş. İnek sütünü keçi sütü diye satmışlar.

merhaba,
ben 2004 yılında evlendim, o zaman 57 kg dum ilk çocuğumu kucağıma aldıktan sonra 81 kg idim bu sürç içinde 72 kg kadar düştüm ikinci çocuğumu kucağıma aldığımda73 kiloya kadar düştüm, emzirme döneminde 85 kiloya kadar çıktım bebeğim 1.5 yaşına geldiinde 78 kiloya kadar düşmüştüm şu an tekrar 84 kilodayım, çocuğum iştahsız ve huysuz o yemedikçe ben hırsımdan yiyorum, yemek yemeyide çok seviyorum ama artık zayıflamak istiyorum, gerçi sabah karar verip akşam bozuyorum ama bana yardımcı olurmusunuz 64 kilo olmak istiyorum,sabah 8 akşam beş masa başı çalışıyorum burası küçük yer hareket imkanıda yok ne yapıcam bilmiyorum
:KK43::KK43:

merhaba :KK3::KK3: kilo sayılarını görünce ianan kafam karıştı bir ara :KK1::KK1:

pes etmek yok. evde yarım saat de olsa kendine vakit ayırıp spor yapabilirsin. callanetics egzersizleri sayfasına bakmanı öneriyorum. beslenmeye gelince ilk sayfadaki tabloları lütfen incele.:KK34:
veee alkali su tüket.:KK34:
bu suyun tadi çok kötü :120::120::120::120::120::120:

:KK1::KK1::KK1: 1 litreye yarım çay kaşığı :KK34:

zamanla alısırsın.:KK16::KK16:

merhaba bende karbonatlı su içmek istiyorum
eczanelerden mi almam lazım fiyatı nedir yardımcı olursanız sevinirim :KK16::KK16::KK16:

sanırım ben dün çok koydum :KK14:
bugün 05 LT şişe alıcam onunla içsem daha iyi olur :KK16:

evet o etkilemiş olabilir speedy :KK16:

merhaba bende karbonatlı su içmek istiyorum
eczanelerden mi almam lazım fiyatı nedir yardımcı olursanız sevinirim :KK16::KK16::KK16:

merhaba ,eczanelerden saf karbonat alıyoruz 100 gr mı 2 lira civarında.

1 litre suya yarım çay kaşığı ilave ederek tüketiyoruz. :KK16::KK16: sağlıklı günlere

sevgili donuk pudra
ben alkalı suyu içemiyorum diye bir kerede 1 çay kaşığı içeyim de kurtulayım diye sabah içiyordum. gün içinde de sade su içiyordum.

bu gün itibari ile yediklerime dikkat edip spor da yapacağım. öğle paydosunda 5 lt suyumu alıp alkali yapacağım. işte içmek için.
şu an 63 kıloyum bakalım bu işin devamında ne gibi güzellikler yaşayacağız :)

hedef ilk etapta 55 sonra 52 inşallah. ideal kılom 52 idi.

sabah aç karnına 1 çay kaşığı karbonatlı su

1 saat sonra yarım simit
domates salatalık
1 çatal ucu peynir ama keçi değil!

ara yarım avuç kuru üzüm. 3 bardak su ara ile tabi

öğle ne yiyeceğimi henüz bilmiyorum.

X