Almor'un Mutfak Gereçleri :))

cnm güle güle mutlu mutlu kullanmak nasip olur inşallah

Eki Görüntüle 262144 $Bernardo- mutfak önlüğü seti-2.jpg

$İkea- Mutfak Makası.jpg $İkea-silikon uçlu maşa.jpg

Bunlar da bugün aldıklarım.

almorcum yeni cicilerin çok güsel güle güle kullan.bi de bişey soracağım bu önlükler bernardodan değil mi? bende yeşil puantiyeli olan önlük takımını beğendim netten ama capacity deki bernardoya baktım yoktu,sen nerden aldın acaba önlüklerini bir de yeşil puantiyeli olandan gördün mü aldığın yerde?

almorcum yeni cicilerin çok güsel güle güle kullan.bi de bişey soracağım bu önlükler bernardodan değil mi? bende yeşil puantiyeli olan önlük takımını beğendim netten ama capacity deki bernardoya baktım yoktu,sen nerden aldın acaba önlüklerini bir de yeşil puantiyeli olandan gördün mü aldığın yerde?

Evet canım Bernardo onlar. Fiyatları düşmüştü iki takım aldım biri kirli olunca yıkarım diğerini kullanırım diye. Ben Forum İstanbul'daki Bernardo'dan aldım bu arada. :KK34: Teşekkürler bu arada tatlım.

Son düzenleme:
aman da aman önlüklerimiz aynı kuzum bi örnek giyeriz artkk:KK1:
kirlenirse die bitenda almıs bide ne garantici oldk biz yahu:KK1:
foruma gitmişkende ikeaya uğramadan geçilmemiş, güle güle kullan:nazar:

Son düzenleme:
aman da aman önlüklerimiz aynı kuzum bi örnek giyeriz artkk:KK1:
kirlenirse die bitenda almıs bide ne garantici oldk biz yahu:KK1:
foruma gitmişkende ikeaya uğramadan geçilmemiş, güle güle kullan:nazar:

İvet canım önlükler aynı takım olduk. :KK9: Sonuçta yemek filan sıçratırım ben o yüzden yedeğini de aldım önceden baktığımda fyatı 17.50 tl idi geçen baktım netten 9.90'a düşmüş o yüzden alayım dedim ben de. Zaten Forum İstanbul'a gidipte İkea'ya uğramadan olmaz. Bir kere daha gidicem gerçi bir kaç almam gereken şey var ondan sonra İkea faslını kapatıyorum.:KK9: Güle güle mutlu günlerde kullanırız inşallah ikimizde tatlım. :KK69:

canım ben senin çeyizlerini nasıl görmemişim ki çok güzeller hepsini çok beğendim önlükleri özellikle bende gidip krem puantiyelisini alıcam yarın

bende görmemişim balımmm güle güle kullan inş. Bende topic açarım bi gün :KK31:
Çok güzel hepsi tatlım :KK16:

canım ben senin çeyizlerini nasıl görmemişim ki çok güzeller hepsini çok beğendim önlükleri özellikle bende gidip krem puantiyelisini alıcam yarın

Arka sayfalarda kalmıştır canım ondan görmemişsindir. :KK9: Önlükler çok güzel cidden tavsiye ederim fiyatı da çok uygun. Teşekkürler bu arada canım:KK34:

bende görmemişim balımmm güle güle kullan inş. Bende topic açarım bi gün :KK31:
Çok güzel hepsi tatlım :KK16:

Teşekkürler tatlım. Bekliyoruz seninkileri de. :KK64:

Son düzenleme:
Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin, Güle güle kullan. Çok güzeller. :81:

Allah'im guzel gunlerde kullanmayi nasip eylesin, hepside cok guzel ve gerekli.
Hisar cay takimlarimiz ayni :-) ben 2 sene once almistim, ben biraz pisman oldum, umarim siz memnun kalirsiniz.

Arka sayfalarda kalmıştır canım ondan görmemişsindir. :KK9: Önlükler çok güzel cidden tavsiye ederim fiyatı da çok uygun. Teşekkürler bu arada canım:KK34:

Teşekkürler tatlım. Bekliyoruz seninkileri de. :KK64:

başlıycam tatlım yavaş yavaş düzenlemeye bi iki bişey daha alayım açıcam inş. :KK16:

Allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin, Güle güle kullan. Çok güzeller. :81:

Teşekkürler canım amin. :KK71:

Allah'im guzel gunlerde kullanmayi nasip eylesin, hepside cok guzel ve gerekli.
Hisar cay takimlarimiz ayni :-) ben 2 sene once almistim, ben biraz pisman oldum, umarim siz memnun kalirsiniz.

Teşekkürler tatlım. Neden memnun kalmadın canım? Bir sorun filan mı çıktı? Ben çeyiz seti aldım hisardan bütün çelik ürünlerini o da içinde vardı aldım ben de toptan hepsini.:KK9:

başlıycam tatlım yavaş yavaş düzenlemeye bi iki bişey daha alayım açıcam inş. :KK16:

Ben de yle bekliyordum hep tamamlayıp öyle açayım diyordum ama baktım bu çeyiz daha bitmez açtım gitti. :KK9:

bütün mutfak eşyalarını almışsın çok güzeller güle güle kullan hepsini canım ama hiç nevresim ev tekstili falan almamışın sanıyorum:)
ben de geçenlerde kendime rendeyle kesme tahtası aldım diye dalga geçtiler evde benle :KK70:

X