Alt komsu sorunsali

Essek kadar ergen niye vurur niye uğraşır anlamadım. Bizimde üst kattan sesler geliyordu akşam saati kızımı yatirmistim , ama sesler baya devam etti kızım sinirlenmis odasına bı geldim çıkmış ranzasinin üstüne eline sopa almış tavana vuruyordu. Dedim kızım neden sen vurdun belki onların hastası vardır bı iş yapıyorlardı, kızımda anne susmak bilmediler ,onlar bizi düşündümu ? Gürültü yapmasınlar diye vurdum dedi. Baktım sesler kesildi. Kızım 9 yaşında bu arada
Sizin kızınızın yaptığı uyarı amaçlı normal, eskiden hatırlıyorum kalorifer peteklerine vurulurdu uyarı için hafifçe, gürültü yapan ay rahatsız oldular sessiz olalım derdi. Konu sahibinin komşusu psikopat gece yarısı vuruyor, bebeği uyandırıyor. İşte topluma zarar bir birey. Konu sahibi Nane surubu Nane surubu biran önce çıkın bence, yazı falan beklemeyin. Başınız ağrımasın.

Bende alt komşudan çekiyorum. Gündüz uyuyup gece yaşıyorlar resmen. Bazen hiç sesleri cikmazken bazen resmen coşuyorlar. Kadin çoğu gece surekli elde bulaşık yıkıyor. Anne oğulun birbirine bağırmasindan kac kere gece uyandik. Tabi sonrası kapılari hızlı kapatmalar, duvarları yumruklamalar.

Bende yine coştukları bir zamanda haftasonu erken kalkip (gece uyumayip gündüz uyuduklari icin) halıları kaldırıp terligimle temizlik yaptim. Telefonuda yere parke üzerine koydum bassli müzik açıp dinlettim. Kisa süre sesleri kesildi ama yine aynılar maalesef.

En son dün gece saat 4te blender çalıştırdılar. Yere vurduk, o saatte bina grubundan yazdik hatta her rahatsiz olduğumuzda yazıyoruz, yöneticide yazdı ama bakın yazmamiza rağmen şu saatte ya üst komsu ya da alt komşu çamaşır makinesi açmış.

Bazi insanlar toplum icinde yaşamayı bilmiyorlar maalesef.

Sizin kızınızın yaptığı uyarı amaçlı normal, eskiden hatırlıyorum kalorifer peteklerine vurulurdu uyarı için hafifçe, gürültü yapan ay rahatsız oldular sessiz olalım derdi. Konu sahibinin komşusu psikopat gece yarısı vuruyor, bebeği uyandırıyor. İşte topluma zarar bir birey. Konu sahibi Nane surubu Nane surubu biran önce çıkın bence, yazı falan beklemeyin. Başınız ağrımasın.
Aynen katılıyorum size fakat soyle birsey var annesi ve ablasi da bu sitede kalıyorlar ve hastalar. Uzakta olmak istemiyoruz. Sitede bos bir daire bulsak hemen tasinacaz yoksa yaza kadar burdayiz malesef.

Bende alt komşudan çekiyorum. Gündüz uyuyup gece yaşıyorlar resmen. Bazen hiç sesleri cikmazken bazen resmen coşuyorlar. Kadin çoğu gece surekli elde bulaşık yıkıyor. Anne oğulun birbirine bağırmasindan kac kere gece uyandik. Tabi sonrası kapılari hızlı kapatmalar, duvarları yumruklamalar.

Bende yine coştukları bir zamanda haftasonu erken kalkip (gece uyumayip gündüz uyuduklari icin) halıları kaldırıp terligimle temizlik yaptim. Telefonuda yere parke üzerine koydum bassli müzik açıp dinlettim. Kisa süre sesleri kesildi ama yine aynılar maalesef.

En son dün gece saat 4te blender çalıştırdılar. Yere vurduk, o saatte bina grubundan yazdik hatta her rahatsiz olduğumuzda yazıyoruz, yöneticide yazdı ama bakın yazmamiza rağmen şu saatte ya üst komsu ya da alt komşu çamaşır makinesi açmış.

Bazi insanlar toplum icinde yaşamayı bilmiyorlar maalesef.
Ayni bizimde oyle gerçekten. Kapıları pencereleri dis kapiyi hızlı kapatmaları. Ben banyoya girerken alttan vurmaları. Ve ailecek te evdeler hepside yapiyor.
Rabbim dilerim tez zamanda belalarını verirler.
Elimizden birsey gelmiyor malesef ama ettiğini bulurlar.

Siz inatlaşmayın . 18 yaş erkek ergen belli sorunlu bir tip başınıza iş almayın. Bende komşu yüzünden ev taşıdım. Paranız varsa yazı beklemeden taşının .

Siz inatlaşmayın . 18 yaş erkek ergen belli sorunlu bir tip başınıza iş almayın. Bende komşu yüzünden ev taşıdım. Paranız varsa yazı beklemeden taşının .
Dogru soyluyorsunuz. Bu sitede bos bir daire bulabilirsek hemen tasinacaz yoksa yaza kadar beklememiz gerek.

İhtar çekilmeden çıkmayın. İhtiyaç sebepli tahliye talebi ihtarda yazarsa ve sizden sonra başkasına kiraya verilirse dava açıp yanlış bilmiyorsam bir yıllık kira bedeli alabiliyorsunuz.
İhtarın hükmü yok. Cebri icra ile çıkarılmadan tazminat yükümlülüğü doğmaz

X