Altınlarım çalındııı:((

Canm öncelikle hepinşzden Allah razı olsun, yalan beyan vermiş, her ifadesinde başka türlü konuşmuş, ifadelerinin yalan olduğu ispatlandı ama o güne dair kamera kaydı istendi , biz kameralı bir sitede oturmuyoruz kapıda kamerada takılı değil, maalesef kamera kaydı bulunmadığı için göz göre göre gitti, kısacası çaldığını çeken kamera olmalıymıs hangimizin evinde kamera takılı ? Altınlar başka şehirde bozulmuş duyduğumuza göre Rabbimin adaletine güveniyorum simdi çok kötü durumda ilahi adalet tecelli ediyor
Çok kötü durumda derken ne yaşıyor er ya da geç ilahi adalet yerini buluyor okuyunca çok üzüldüm sizin adınıza bizim de bir kez bu tarz başımıza geldi 2 kişiden şüphelendik durduk polisi falan aramadık neyin ispatını yapacağız ki 1 bilezik 7 8 tane de çeyrek gitti ama bizim de tahmin ettiğimiz kişi çok şeyler yaşadı yuvası dağılma aşamasına geldi

Çok kötü durumda derken ne yaşıyor er ya da geç ilahi adalet yerini buluyor okuyunca çok üzüldüm sizin adınıza bizim de bir kez bu tarz başımıza geldi 2 kişiden şüphelendik durduk polisi falan aramadık neyin ispatını yapacağız ki 1 bilezik 7 8 tane de çeyrek gitti ama bizim de tahmin ettiğimiz kişi çok şeyler yaşadı yuvası dağılma aşamasına geldi
Geri dönüşü olmayan sağlık sorunları var

Canım yaşadıklarin çok üzücü gerçekten Allahım yar ve yardımcin olsun kaybettiklerin kat kat döner inşallah
Ee o yenilen haram para alınan ah bir bir çıkacaktı zaten hiç şaşırmadım

Yaaa gece gece Alıntılarım çalındı diye okudum başlığı bakıyorum öyle ekran anlamaya çalışıyorum gidem de uyuyam ben bari.
Konu sahibi bu arada çok üzüldüm inş bulunur.

Ay çok üzüldüm. Ama siz siz olun üyelere sesleniyorum böyle şeyleri dillendirmeyin nolur. Geçenlerde şehrimde bir kadın oğluyla yaşıyor. Eşi vefaat etmiş.senelerdir zeytin yağı aldığı bir adam varmış ona demişki : oğlumu evlendireceğim 15 bilezik hazırladım iyi bir kız varsa haber verin. Adam bunu duyuyor yanına 2 kişi ayarlıyor,güpegündüz kadın balkonda çamaşır asarken içeri katıyorlar ellerine poşet geçirip döve döve öldürüyorlar. Kadının kırılmadık kemiği kalmamış beyni parçalanmış darbeden o kadar vahim bir ölümdü ki 1 hafta evde yalnız kalamadım. Herkez suriyelilerin üstüne attı polis evi kapattı günlerce inceleme yaptılarda pazardaki adam olduğu çıktı. Para insanları korkunçlaştırıyor
Ay inanmıyorum ya para için neler yapiyolar :KK43:((

Canm öncelikle hepinşzden Allah razı olsun, yalan beyan vermiş, her ifadesinde başka türlü konuşmuş, ifadelerinin yalan olduğu ispatlandı ama o güne dair kamera kaydı istendi , biz kameralı bir sitede oturmuyoruz kapıda kamerada takılı değil, maalesef kamera kaydı bulunmadığı için göz göre göre gitti, kısacası çaldığını çeken kamera olmalıymıs hangimizin evinde kamera takılı ? Altınlar başka şehirde bozulmuş duyduğumuza göre Rabbimin adaletine güveniyorum simdi çok kötü durumda ilahi adalet tecelli ediyor
Çok geçmiş olsun

Başka şehir hangi şehirse o kuyumcunun kamera görüntülerinden bulunur. Bu bilgiyi kim öğrrndi polis se muhakkkak bulur

Başka şehir hangi şehirse o kuyumcunun kamera görüntülerinden bulunur. Bu bilgiyi kim öğrrndi polis se muhakkkak bulur
Canm kuyumcu başkanlığı gibi bir şey varmıştı tek tek gittik dolaştık onların dediği şey satılan altın yarım saat içinde hamur haline getirilir gibi birşey söyledi imkansız bulunamadı dedi çok uyanık biri olduğu için o ara başka yere gitmiş komşuları demişti

Canm kuyumcu başkanlığı gibi bir şey varmıştı tek tek gittik dolaştık onların dediği şey satılan altın yarım saat içinde hamur haline getirilir gibi birşey söyledi imkansız bulunamadı dedi çok uyanık biri olduğu için o ara başka yere gitmiş komşuları demişti
Altınları hemen elinden çıkardıysa evet hemen eritiyorlar. Altınların hemen eritilmesini geçtim kuyumcu kameralarına baksınlar. O anda başka şehre gidebilecek durumda mı teyzeniz peki

Ah ah sizi en iyi ben anlarım sanırım benimde çok yakın bir akrabam çalmıştı altinlarimi insan bir yandan gidene üzülüyor bir yandan canından kanından birinin bunu yapmasına içi yaniyor.gerci bizde çalan suçu kabullendi para olarak geri verdi ama şimdi iki yabancı gibi olduk o baska.eger kabul etmeseydi yaptığını polise gitmekten başka çare yok Allah yardımcınız olsun...

Ah ah sizi en iyi ben anlarım sanırım benimde çok yakın bir akrabam çalmıştı altinlarimi insan bir yandan gidene üzülüyor bir yandan canından kanından birinin bunu yapmasına içi yaniyor.gerci bizde çalan suçu kabullendi para olarak geri verdi ama şimdi iki yabancı gibi olduk o baska.eger kabul etmeseydi yaptığını polise gitmekten başka çare yok Allah yardımcınız olsun...
Nasıl kabullendi pekı, sonuna kadar inkar etmek hırsızlığın şanındandır cunku.
Elinizde kanıt var mıydı?

Nasıl kabullendi pekı, sonuna kadar inkar etmek hırsızlığın şanındandır cunku.
Elinizde kanıt var mıydı?
Daha önce de böyle huyları vardı çünkü herkes bilir söylemezdi kleptoman (umarım yanlış yazmamisimdir)rahatsızlığı var.birde eşi duysun bilsin istemedi korktu bende direk ona soylemekle tehdit ettim açıkçası hemen itiraf etti zaten

Söyle bir şey diyim bu teyzem nefret ederim Asırı cirkef, öyle anlaşılacak biri değil bi kaç kez cantaödan para calmıslıgı var, hemen iftira atıyor insanlara, poliste tanıyomus teyzemi bıktırmıs artık pisliğin teki kısacası, ne yaptım der nede ödeyim , gözleriyle görse bile inkar eder kuranı kerimi ayaklarının altıa aşıp temin eden bi yaratık işte teyze demkten nefret ettim
Çok geçmiş olsun, ama yani zaten bir yaşanmışlık varmış çantandan para çalmış neden güveniyosunuz anlamam ki kendi ağzınla diyosun yaratık güvenilmezin teki diye. Bile bile neden almadınız tedbiirinizi ah ne desek boş bu saatten sonra inşallah polis birşeyler yapabilir

Daha önce de böyle huyları vardı çünkü herkes bilir söylemezdi kleptoman (umarım yanlış yazmamisimdir)rahatsızlığı var.birde eşi duysun bilsin istemedi korktu bende direk ona soylemekle tehdit ettim açıkçası hemen itiraf etti zaten
Sızın adınıza sevındım, umarım bu korku ona ders olmusturbır daha yapmaz kimseye diyecegım ama hastalıktan yapıyorsa tedavi olmalı.

Sızın adınıza sevındım, umarım bu korku ona ders olmusturbır daha yapmaz kimseye diyecegım ama hastalıktan yapıyorsa tedavi olmalı.
Katılıyorum size kesinlikle böyle bir rahatsizligi olan kişi durumunu kabullenip tedavi olmalı çünkü üstü kapatildikca çalan kişi arsizlasip daha da ileri gidiyor ve resmen bir aile dağıldı bağlar koptu onun yüzünden çünkü peşine zincirleme başka olaylar da yaşanıyor ister istemez.ama konu sahibi şunu iyi bilsin ki kötülük yapanın da burnundan fitil fitil getiriyor rabbim kimsenin yediği hak yanına yar kalmıyor ben birebir şahit oldum buna

X