Ama ben ii hissetmiyorum :(

:) ay cnm bnm sen de ben gibisin.dr bana da erken dogum dio ama bence ben 40 ları gececem.inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda lırsın bebeğini kucagına.bu kadar dua ettik ben bunları yazarken doğuma gitmiş olma bakalım :):)

merhaba canım ben 35. haftamdayım 30. haftaya kadar o kadar rahattımki 9 ay boyunca çalışabileceğimi düşünüyordum 30. haftadan sonra hiç bir sorunum olmadığı halde bunalıma girdim evden dışarı çıkmak istemiyorum sürekli yatmak ağlamak birilerine sataşmak kavga etmek için yer arıyorum ikizlerim olacağı için biraz daha ağarım oturmak kalkmak yatmak hak getire uyku denen bişey kalmadı sabaha kadar wc sanırım bi sorun olmasada bu sıcaklarda hamilelik insanı olumsuz etkiliyor allaha şükür ne ağrım ne kasılmam ne açılmam yok güzel devam ediyoruz ama ben bittim artık bi an önce allah kurtarsın hepimizi eminim meleklerimiz gelince onlarla uğraşmaktan bu tür sorunlara fırsat bulamıcaz yada inşallah öyle olur

cnm senın işin daha zor valla ne diyim Allah yardım etsin.bebeklerimizi alınca kucagımıza herseyı unuturuz inşallah.bn bi kaç gündür paşamın kıyafetlerini yıkıyorum ütülüyorum falan dogum çantamı hazırlıcam inş biraz vakit gecırdım.yoksa hiç çekilmio dediğin gibi

cnm senın işin daha zor valla ne diyim Allah yardım etsin.bebeklerimizi alınca kucagımıza herseyı unuturuz inşallah.bn bi kaç gündür paşamın kıyafetlerini yıkıyorum ütülüyorum falan dogum çantamı hazırlıcam inş biraz vakit gecırdım.yoksa hiç çekilmio dediğin gibi

amin canım sağolasın rabbim hepimizin yardımcısı olsun bak ne güzel oyalanıcak bişiler bulmuşsun bizim erken doğum riskimiz olduğundan dolayı kıyafetlerimiz çantamız neredeyse 1.5 ay önce hazırlandı yapacak bişeyde kalmıyo son 3 haftaya giriyoruz kısmetse bi an önce geçse zaman hem bebeklerime kavuşsam hemde sıkıntılarım bitse diyorum artık okadar asabi oldumki herşeye köpüren kocam bile sesini çıkarmıyor artık doğumdan sonra acısını çıkarmaz inşallah çok üstüne gidiyorum bu aralar amaaan napim iki tane bebek bekliyorum herkes sabırlı olsun biraz diilmi canım inşallah hayırlısı ile kurtuluruz sanada sağlıklı doğumlar hayırlı evlatlar dilerim arkadaşım

teşekkür ederm cnm.eşim de ben den bıktı valla adam dogsa da bı kurtulsam die gün sayıyor ama her gün sen bi dogur görüşücez o zaman diyor :KK70: ben de diyorum dur daha bunun lohusalık psikolojisi var depresyonu var die.yazık valla ben bıle acıyorum ona ama napim elimde deil.bu arada senın dogum sezeryan olmayacak mı cnm?

büyük ihtimal sezeryan olucak canım ama dr sonuna kadar durmasında fayda görüyor malum ikizler biraz ufak oluyor normallere göre normal doğum istemiyorum ama istemediğim herşey başıma geliyor istemediğim bi hastaneye gidiyorum istemediğim drlara gitmek zorunda kaldım şimdi istemediğim şekilde doğum yapmaktan korkuyorum benim veletlerin keyfide yerinde heralde gelmeye niyetleride yok pek..adamlar hep doğurda görcez diyolarda sanki kendileri görmeyecek bişey aynı evin içinde bi çok sıkıntıyı ve güzelliği onlarda yaşayacak haberleri yok kolay zannediyolar bedavadan baba olmayı doğsunlarda ben onları görücem esas

bence de baba olunca görücem ben onu ağlayınca falan hayatta dayanamaz o hemen gelir.şimdi bile biraz göbeğimin üzerine yatayım uyandırıo bebek rahat edemez die:KK70: hiç kıyamaz olusuna

X