Amacı Farklı Olan Erkek Nasıl Anlaşılır ??

Konu kuzenim aslında bizimde sizin yardımlarınıza ihtiyacımız oldu..
Kuzenim bir arkadaş vasıtasıyla birisi ile tanıştırılmış Kuzenim 25 konuştuğu kişi 29 yaşında.
İkisininde beklentisi ciddi evlilik yolunda bir ilişki bu yönde karar alınmış ve cıkılmış
Bir kaç kez görüşmüşler Karşı tarafı bilemem ama kuzenim tarafından ateş bacayı sarmış gbi Yalnız içine sinmeyen birşey olmuş bunuda benimle paylaşmak istemiş..
Daha çok yeniler hani öyle aman aman uzun bir zaman olmadı benim kuzenim çok utangaçtır, çekingendir,
Hemen hemen herşeyi yanlış anlayan birisidir. Karşı taraf hemen canımm tatlım balım gibi sözler kullanmaya başlamış.. Kuzenmde utangaç olduğu için birşey belli etmemiiş ama az çok rahatsız olmuş.
Evlilikle ilgilide baya konuşuyorlar Bana bir kaç konuşma gösterdi.. Yorumlamamı istedi bende size o konuşmaları yazmak istedim .. Ben sadece bu konuşmalara dayanarak bir yorum yapamadım.. ama Tedirgin de oldum açıkcası. Aralarnda konu konu acan konuşmalardan birisi.

X: Eve geldiğimde beni nasıl karşılarsın..
Kuzenim: Senin için hazırlanmış seni özleyen en sevdiğin yemekler yapılmış birisi olarak.
X: Bende seni kucağıma alırım hop diye öpe koklaya yemeklerini yemeye götürüm üstüne tatlı diye seni yerim'
Kuzenim: hmm :)
Konuyu değiştirmiş. Kuzenim.. : Ben dizi izlemeyi çok severimmm kumanda bende durur ..
X: ben hiç sevmem al senin olsun
Kuzenim:teşekkür ederimmm .
X:birşey söyleyeceğim ama şimdi utangaç hatunum utanacak..
Kuzenim: Söyle bakalım ama çok utanacagım birşey olursa söyleme.
X: Yatakda hakimiyet bende olur ona göre
Kuzenim: O konulara hiç girmeyelim.. bunların konuşulması uygun olmazs
X: sen benim özelimsin bende senini..
Kuzenim: henüz değil sen beni ne zaman ailemden istersen helalin olursam o zaman özelin olurum.
X: ben o yönde isteklerinide duymak bilmek isterim elbetteki
Kuzenim: Özür dilerim ama ben bunları konuşamam seninle
X: peki
Kuzeni: Teşekkür ederim anlayışın için
X: rica ederim Müsadenle bir duş alıp geliyim
KUzenim : tabiki ne demek.
X: Evlenince sen aldırırsn artık hıı
Kuzenim :O zamanlar gelince bakalım..
X: bakacağız artık hatuna marifetlerine felan..
BEnim okuduğum kısımlar buraydı kızlar.. sizlerdende yardım almak için yazdım..
Kuzenim asla üzülsün kırılsın istemem o benim herşeyim çok değerlim
Çok saf ve temiz bir kalbi vardır siz bu konuşmalardan ne çıkardınız.
Böyle ve buna benzer şeyler konuşmak ne derece doğru ? Bu konuşmalardan yola cıkarak amacı farklı afedersizin sadece cinsellik evliliğe felan niyeti yok diyebilirmiyiz..
Yoksa karşımızda kuzenime göre rahat biri olan onunda düşüncelerini merak eden birimi..
Sizler ne dersiniz
Şimdiden değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim..
Şunuda eklemek isteyimm kuzenimin ailesi biraz fazla baskıcı özellikle babası
kuzenm tek başına biryere cıkamaz gidemez kolay kolay
Yani o kişiyle rahat bir şekilde asla görüşemez
O kişide bunu biliyor ve cevabı seven insana 5 dakika bile yeterli
Alana kadar idare edeceğiz olmuş. belkide yaşayarak ögrenemeyeceğini anladığı için de soruyor olabilir bunları dersiniz kızlar :KK14:
ş
Kuzenim bir arkadaş vasıtasıyla birisi ile tanıştırılmış Kuzenim 25 konuştuğu kişi 29 yaşında.
İkisininde beklentisi ciddi evlilik yolunda bir ilişki bu yönde karar alınmış ve cıkılmış
Bir kaç kez görüşmüşler Karşı tarafı bilemem ama kuzenim tarafından ateş bacayı sarmış gbi Yalnız içine sinmeyen birşey olmuş bunuda benimle paylaşmak istemiş..
Daha çok yeniler hani öyle aman aman uzun bir zaman olmadı benim kuzenim çok utangaçtır, çekingendir,
Hemen hemen herşeyi yanlış anlayan birisidir. Karşı taraf hemen canımm tatlım balım gibi sözler kullanmaya başlamış.. Kuzenmde utangaç olduğu için birşey belli etmemiiş ama az çok rahatsız olmuş.
Evlilikle ilgilide baya konuşuyorlar Bana bir kaç konuşma gösterdi.. Yorumlamamı istedi bende size o konuşmaları yazmak istedim .. Ben sadece bu konuşmalara dayanarak bir yorum yapamadım.. ama Tedirgin de oldum açıkcası. Aralarnda konu konu acan konuşmalardan birisi.

Kuzenim: Senin için hazırlanmış seni özleyen en sevdiğin yemekler yapılmış birisi olarak.
X: Bende seni kucağıma alırım hop diye öpe koklaya yemeklerini yemeye götürüm üstüne tatlı diye seni yerim'
Konuyu değiştirmiş. Kuzenim.. : Ben dizi izlemeyi çok severimmm kumanda bende durur ..
Kuzenim: henüz değil sen beni ne zaman ailemden istersen helalin olursam o zaman özelin olurum.
Böyle ve buna benzer şeyler konuşmak ne derece doğru ? Bu konuşmalardan yola cıkarak amacı farklı afedersizin sadece cinsellik evliliğe felan niyeti yok diyebilirmiyiz..
Yoksa karşımızda kuzenime göre rahat biri olan onunda düşüncelerini merak eden birimi..
Sizler ne dersiniz
Alana kadar idare edeceğiz olmuş. belkide yaşayarak ögrenemeyeceğini anladığı için de soruyor olabilir bunları dersiniz kızlar :KK14:
Bu diyaologda 1.adap 2.saygı 3.görgü yok . Adam ciddi bile olsa , çiğ . Karşı tarafın rahatsızlığını dikkate almıyor , bunlar konuşulmaz , içinden gelir öpebilir , iltifat edebilir ayu gibi sen bana ne muamele etcen .

Sizler ne dersiniz

Aralarında herhangi bir yakınlaşma bu denli bir paylaşım olmadan konuşmak bana pek samimi gelmedi .
Belki farklı bir toplumda yaşasak farklı düşünülebilirdi ama,
bizim toplumumuzda bu tarz konuşmalar tek bir
kapıya çıkıyor,
sanki x kuzeninin ağzını aramış .
Hoş gelmedi bana rahatsız edici ..
Yıllardır tanıdığı bir sürü anı paylaştığı sevgili olsalardı bunlar konuşulabilirdi.
Ama şuan ki konumların da tuhaf .

Eşimle 4 yıldır evliyiz,öncesinde de 8-9 yıllık geçmişimiz var; 1 kere bile bana böyle erotik bir mesaj yazmadı hala da yazmaz. Neymiş biri okurmuş :KK45:Kuzeniniz nasıl izin verdi burda böyle paylaşmanıza,özel bir şey bu sonuçta.

yorumlarınızı tek tek okuduk kızlar bizzat kuzenimde okuttum hepinize çok teşekkür ederiz.
akşam birdaha bunların konusu açılmadı aralarında söz nişan evlilik ev alma mevzları gibi şeyler konuşuldu
su an bizde yeni kalktık
Beyefendi günaydın birtanm diye mesaj atmış:KK53:
dediğinz gibi baya hızlı sanırım.. bende bilemedim ya başıma gelmeiği için hani tek buna dayanarak birşey söylemekte zor olur
Peki kısa zamanda tanıdığı insana atıyorm tatlım canımm balım hayatım gibi kelimeler kullanmasını doğrı buluyormsnz

ş

Bu diyaologda 1.adap 2.saygı 3.görgü yok . Adam ciddi bile olsa , çiğ . Karşı tarafın rahatsızlığını dikkate almıyor , bunlar konuşulmaz , içinden gelir öpebilir , iltifat edebilir ayu gibi sen bana ne muamele etcen .
ayuu gibii ay ilahi ne güldümm valla:KK45::KK45::KK45::KK45:

Cinselliğe tarafların bakış açısı illaki konuşulur ama hem çok erken olmuş hemde bu ne kıroluk? Ergenlikte beyinle cinsel organ yer değiştirmişte bidaha geri dönememiş gibi olmuş, tiksinç! Tatlım kuzenin iyi analiz etsin, elbette konuşulur bu konular ama utangaç birininde bu kadar üstüne gitmedi hoş değil
haklısın canmm ya bende oraya takldm elbette konuşulması lazım..
sonuçta cinsellik ayıp birşey deil öyle değil mi?
ama kuzenm cok utangaç ve gerçekten baya baya üzerine gtmiş..
daha sonra bu konular hiç açılmadı sözdü nişandı bunlar kullanıldı
birde ben birşeye daha takıldım.. hanı cocugun buna canım balım hayatım gibi sözcükler kullanması cümle arasındaa ne derece uygun

İkide bir konuyu oraya getirmesi normal değil.Tiksindirici hatta.Adamın niyet belli .evlilik galan değil cok net bunu söylerim.cinselliğin de zamanı var kaldı ki her sözün sonu oraya gidiyorsa aklı s...inde demektir.
Bu adamdan kac deyim bak sana.yarın kuzeninden coplak poz falan isteyecek.yakınlaşma isteyecek.adım gibi eminim.
Tipik kro,cahil...
ama söylede birşey var mangollina.. eğer amacı sex olsa neden bu kadar kuralcı birini seçsin. asla öyle birşey olmaz olamaz
kuzenm zaten görüşemeyeceğini bile dile getird..
ama cok acele olmuş..

yani adamın yazdıkları iki sevgili arasında normal aslında ufak tefek cinsellik dokundurmalı sıcak bir konuşma. ama kuzeniniz farklı bir kız. nasıl diyim çekingen kuralcı o yüzden bu tür konuşmalar yanlış diye şartlamış beyninde. sanırım szi adamın niyeti seks mi acaba diye soruyorsunuz. bence hayır. seks bulmak o kadar zor değil kalkıpta bu kadar utangaç kurallı bir kızı hedef seçmez en azından yada evlenicem diye ciddi bir niyetle yaklaşmaz. istemeye geliceklermiş evlenmek istiyor ama ister istemez kızı beğenmiş ve beyninde bu evliliği kurguluyor.
haklısınz canmm bende artık böyle yorumluyorum...
ama hani bu durumu bile bile de dediğin gibi üzerine cook gitmiş.. ya kuzenm bu konuları biraz alltan alacak yada sert bir şekille cok ciddice uyandıracak o zamanda yanlış anlaşılmasından korkuyor
adamın niyeti uckuru olsa afedersin milyonlarca kız var bu işi yapan.. dedin gibi.
birde söz nişan evlilik bu konuları hiç dile getirmez..
bana garip gelen birde hani balım ttatlımmm hayatım gibi kelimeleri kullanması oldu :KK14:
ama şöyle bi düişünüyom aşık olsam bende şıp diye kullanırdm herhalde :KK53:

Eşimle 4 yıldır evliyiz,öncesinde de 8-9 yıllık geçmişimiz var; 1 kere bile bana böyle erotik bir mesaj yazmadı hala da yazmaz. Neymiş biri okurmuş :KK45:Kuzeniniz nasıl izin verdi burda böyle paylaşmanıza,özel bir şey bu sonuçta.
işin içinden cıkamadık fazla canm evet çok özel birşey ama hani burda insanlar birbirilerini fazla tanımıyor birazda ondan oldu

acele olmuş
hadi nişanlı olurlar bişey olur yavaş yavaş konuşulur benim bildiğim
adamın tavrı beni de korkuttu
şimdi ben baştada dediğim gibi soslu makarna kuzenm bu cocukla en fazla görüşşe görüşşe iki kere görüşürüz hadi bilemedin 3 kere kısa kısa cok nadir açık ortamlarda.. hani cinsellik bakımından paylaşmda bulunmaları cok cok cok cok ama cok zor.
afedersin onu öpmesi dahi zor. ve bu adam bunlarıı biliyor.. bunları bilerek zaten demiş ki bana 5 dakika bile yeter o güzel yüzünü görsem'.. bu davranışıda cok olumlu geldi ama ama dediğin gibi
cok aceleci bir yaklaşım olmuş
peki sız bu işinin canım tatlım balım.. birtanem gibi cümleler kullanmasını size göre nasıl yorumlarsınız acaba diyorum bunlarda erken gibi mi ?

Sapık ve kendısını tatmın etmek ısteyen bır adam ...

kuzen bildiğin masum pıtırcık tarzında ama adam aç kurt gibi cinselliğe programlanmış sanki

yani evlenmeyi düşünen kişiler arazında elbette bu tür muhabbetler olabilir hatta olması da gerekir.misal o msjlaşmayı okurken ben o adamın gayet maçovari,hakimiyet tek kendisinde olsun isteyen ve hatta aşırı kaba biri olduğunu düşündüm.

yatakta hakimiyet bende olur,hatuna bakıcaz falan ne demek ya,yavaş ol derler adama :KK69:

şimdi ben baştada dediğim gibi soslu makarna kuzenm bu cocukla en fazla görüşşe görüşşe iki kere görüşürüz hadi bilemedin 3 kere kısa kısa cok nadir açık ortamlarda.. hani cinsellik bakımından paylaşmda bulunmaları cok cok cok cok ama cok zor.
afedersin onu öpmesi dahi zor. ve bu adam bunlarıı biliyor.. bunları bilerek zaten demiş ki bana 5 dakika bile yeter o güzel yüzünü görsem'.. bu davranışıda cok olumlu geldi ama ama dediğin gibi
cok aceleci bir yaklaşım olmuş
peki sız bu işinin canım tatlım balım.. birtanem gibi cümleler kullanmasını size göre nasıl yorumlarsınız acaba diyorum bunlarda erken gibi mi ?
tatlı hitaplar kişiden kişiye değişkenlik gösterir
kimisi hemen söyler kimisi geç bunda sakınca yok
ama erotik içerik beni korkuturdu mesela
kuzenin kesin net (ama itici olmayan) bir tavır sergilesin
adam da bayağı arzuluyor sanırım kuzeninizi:oops:

Eğer evlilik konuşuluyorsa cinsellik konuşulması normal...

Diyalog da abartılacak bir durum göremedim ben...

Yaşanmamış cinselliğin hakimiyeti olmaz diyorum... Grinin elli tonunu mu izledi erkek arkadaşı :KK53:

kısa zaman dediğiniz birkaç hafta mı ?
bu konuşmalar elbetteki anormal ama knuşulacak herşey konuşulduysa sıra buna gelmiştir belkide deniyordur kuzenini..
yoksa her konuşmada her msjda cinselliğe getiriyorsa işi bişey diyemem yapısıdır.kuzenin buna engel olacak.
eşim beni bu şekilde çok denemişti mesela.hepsindede red cvbı almıştı ve gün geldiğinde bunu bana söyledi..
sadece konuşma olarak değil değişik değişik şekillerde denemişti
en son söylediği eğer bana farklı davransaydın seninle evlenmezdim demişti...
demek istediğim büyük bir ihtimal deniyordur.

Demekki aralarında pek fazla konuşulcak konu olmadığından, laga luga yapmışlar :21:

haklısın canmm ya bende oraya takldm elbette konuşulması lazım..
sonuçta cinsellik ayıp birşey deil öyle değil mi?
ama kuzenm cok utangaç ve gerçekten baya baya üzerine gtmiş..
daha sonra bu konular hiç açılmadı sözdü nişandı bunlar kullanıldı
birde ben birşeye daha takıldım.. hanı cocugun buna canım balım hayatım gibi sözcükler kullanması cümle arasındaa ne derece uygun
Şimdi bu kişiden kişiye değişir. Ben öyle sözlerden hiç hazzetmem ama bir başkası ismiyle hitap etmesinden hiç hoşlanmayabilir. Benim eski nişanlımla tanışmamızın 2. Haftası Aşkım,canım gibi sözler kullanmıştı,benim içimden gelmiyordu.sonra arkası hep boş çıktı :) ama 9 aydır erkek arkadaşım daha bi kere elimi tutmuş değil,Aşkım,Balım demez.arada bir belladonnam der oda daha yeni yeni,bende ona tatlım derim ama benim genelde kullandığım bi kelime bu,içimden gelmesine rağmen ona özel bişey söyleyemem bende cok utangacım:KK23:o Yüzden kuzenini iyi Anlıyorum,pek ona uygun karaktermiş gibi gelmedi bu tip hakkında hayırlısı olsun inşallah

X