Amacı ne sizce

Bacım ne yapalım sen akrabası olduğun halde, yaşadığı cinsel deneyimi anlatacak kadar yakını olduğun halde umursamamış. Biz ne diyelim koskoca kadına?
Herkes hayatını istediği gibi mahvetmekte özgür. Siz de halk kahramanı değilsiniz.
Tutuculuk demişsiniz ama tutucu olsaydı, evlenene kadar bir şey yaşamak istemezdi. Çocuk bile kanmaz böyle bir şeye bu çağda. Objektif bakamıyorsunuz.
Ayrıca o pislik dediğiniz kişiyle yaşadığı her şeyde kuzeninizin rızası var. Kadın onu sürekli yapmak istemediği bir şeye zorluyor. Bu da karşısındaki kişiyi darlamak değil mi?
Biraz onurlu davranıp yoluna devam edebilirdi. O nedenle karşılıklı birbirlerine zarar veriyorlar diyorum. Ve sizin de bizim de yapabileceğimiz bir şey de yok.
Ben birine yalanlar söyleyip sevgisini kazanana kadar oyunlar oynayıp sonra istediği şeyi yaşadıktam sonra bırakan adamla birşeyler yaşayan kıza kendi rızası ile yaşadı diyemem.nasılki dolandırılan insanlara kendi rızanla verdin denmediği gibi burda bir nevi aldatmaca dolandırcılıl gibi bir şey. Çünkü en başta amacını bilseydi sevmez ve o şeyleri yaşamazdı

24 yaşında biri ne çocuk, ne saf, ne de bunları bilemeyecek kadar küçüktür. Gayet olgun bir yaş. Tecrübesiz olabilir bu yüzden zaten daha dikkatli davranıp, kendisine ilgi göstermeyen birine kapıyı gösterebilirdi. Ben bu tarz durumlarda kızların acı çekmekten hoşlandığını düşünüyorum. 18 19 yaşlarımızda üniversiteye başlıyoruz ergenlik bitiyor. Bırakın kuzeniniz kendi karar versin. Ben de kuzenime '' iyi düşün '' demiştim bi kez. Çünkü evlenmeden önce bile sevgilisi herkesin içinde kızı aşağılıyor, bağırıyordu ama o bunu önemsemedi her erkek böyle düşüncesiyle evlendi e tabi beterini yaşadı. Bunu o istedi. İyi ya da kötü kararlarına karışmamız da yanlış bence.

Çol
24 yaşında biri ne çocuk, ne saf, ne de bunları bilemeyecek kadar küçüktür. Gayet olgun bir yaş. Tecrübesiz olabilir bu yüzden zaten daha dikkatli davranıp, kendisine ilgi göstermeyen birine kapıyı gösterebilirdi. Ben bu tarz durumlarda kızların acı çekmekten hoşlandığını düşünüyorum. 18 19 yaşlarımızda üniversiteye başlıyoruz ergenlik bitiyor. Bırakın kuzeniniz kendi karar versin. Ben de kuzenime '' iyi düşün '' demiştim bi kez. Çünkü evlenmeden önce bile sevgilisi herkesin içinde kızı aşağılıyor, bağırıyordu ama o bunu önemsemedi her erkek böyle düşüncesiyle evlendi e tabi beterini yaşadı. Bunu o istedi. İyi kötü kararlarına karışmamız da yanlış be
Çok uyardım dediğiniz gibi artık karışmam kemdi karar versin.

İyi geceler hanımlar
Kuzenimin yaşadığı olayı anlatmak istiyorum. Kötüöşeyler yaşadı hala da aynı hataları yapıyor yada ben mi hata olarak görüyorum bilmiyorum o yüzden düşüncelerinizi almak istiyorum. Bu arada gerçekten kuzenim için yazıyorum olayı yaşayan ben olsam benim derim sonuçta bana dair hiç bir bilgi yok profilde. Konuya geçeyim şimdi.
Kuzenim 3 yıl önce biriyle tanıştı çalıştığı yerde. Çocuk 29 kuzenim 24 yaşındaydı. Kuzenimin şimdiye kadar hiçbir ilişkisi flörtü olmamıştı. Çok yabancıydı bu konulara. O çocuk buna ilgi göstermiş. Hoşlantısını belli etmiş. Hatta gelen müşterilerle çok muhatap olma kıskanıyorum gibisinden bile bir söz etmiş ama açık bir şekilde senden hoşlanıyorum dememiş kız buna gidip senin amacın nedir hoşlanıyor musun falan diye sorunca söylemiş. Neyse bu pislik sevdiğini evleneceğini söyleyerek aklını çelmiş ve kızı eve atmış çok ileriye gitmeden sevişmiş. bir süre sürmüş bu. Kız işi bırakınca bu soğuk davrandı sonra ayrıldı. Kızın psikolojisi bozuldu. Çünkü tutucu bir aileden geliyor ve kızda o düşünce yapısına sahip evleneceğim diye güvenmiş.Bu pislikten hesap sormuş bu aşağılıkta sen kendin istedin vs diyerek kızı suçlamış. Sonra aylar sonra yine konuştular bu pislik yine söz nişan yapacağını ama ailesiyle arasının bozuk olduğunu söylemiş ama ilgisiz davranıyormuş. Arayıp sormuyormuş doğtu düzgün. Yine ayrılıyorlar. Bubarada kız peşini bırakmıyor hep kız iletişime geöiypr onunla tekrar konuşmak için. Bu olay bu şekilde bir kaç kez sürmüş. Ve en son yine bu pislik söz takarız deyip ilgisizleşmiş hiç arayıp sormamış ve en son ayrıldılar diye biliyordum.
Bugün öğrendim ki kız yine buna yazmış ve çocuk maddi durumum iyi değil o yüzden nişan vs yapamıyorum demiş kıza ve yine konuşmaya başlamışlar. Bende bu pisliğin amacının kızla oynamak olduğunu anlatmaya çalışıyorum kıza. Kız üzülüyor. Ben mi yanlış düşünüyorum bu pislik ne yapmaya çalışıyor siz tecrübeli kadınların düşüncelerinü merak ediyorum.
Teşekkürler şimdiden
Gidip gidip, göz göre göre pisliğe yapışan kızın kendisi, herife ne diyelim şimdi? Kendini gizlemiyor ki?

Çünkü oda ne olacağını biliyor, farkında. Sadece mantıksız hareket ediyor ve maalesef kendisine çok değer vermeyen insanlar yapıyor bunu.
Farkında mı bilmiyorum. Sanırım ilk hisler ilk ilişki çok etkilemiş onu. Yıllarca kilit vurduğu duygular bunda açığa çıkmış. O yüzden kopamıyor

İyi geceler hanımlar
Kuzenimin yaşadığı olayı anlatmak istiyorum. Kötüöşeyler yaşadı hala da aynı hataları yapıyor yada ben mi hata olarak görüyorum bilmiyorum o yüzden düşüncelerinizi almak istiyorum. Bu arada gerçekten kuzenim için yazıyorum olayı yaşayan ben olsam benim derim sonuçta bana dair hiç bir bilgi yok profilde. Konuya geçeyim şimdi.
Kuzenim 3 yıl önce biriyle tanıştı çalıştığı yerde. Çocuk 29 kuzenim 24 yaşındaydı. Kuzenimin şimdiye kadar hiçbir ilişkisi flörtü olmamıştı. Çok yabancıydı bu konulara. O çocuk buna ilgi göstermiş. Hoşlantısını belli etmiş. Hatta gelen müşterilerle çok muhatap olma kıskanıyorum gibisinden bile bir söz etmiş ama açık bir şekilde senden hoşlanıyorum dememiş kız buna gidip senin amacın nedir hoşlanıyor musun falan diye sorunca söylemiş. Neyse bu pislik sevdiğini evleneceğini söyleyerek aklını çelmiş ve kızı eve atmış çok ileriye gitmeden sevişmiş. bir süre sürmüş bu. Kız işi bırakınca bu soğuk davrandı sonra ayrıldı. Kızın psikolojisi bozuldu. Çünkü tutucu bir aileden geliyor ve kızda o düşünce yapısına sahip evleneceğim diye güvenmiş.Bu pislikten hesap sormuş bu aşağılıkta sen kendin istedin vs diyerek kızı suçlamış. Sonra aylar sonra yine konuştular bu pislik yine söz nişan yapacağını ama ailesiyle arasının bozuk olduğunu söylemiş ama ilgisiz davranıyormuş. Arayıp sormuyormuş doğtu düzgün. Yine ayrılıyorlar. Bubarada kız peşini bırakmıyor hep kız iletişime geöiypr onunla tekrar konuşmak için. Bu olay bu şekilde bir kaç kez sürmüş. Ve en son yine bu pislik söz takarız deyip ilgisizleşmiş hiç arayıp sormamış ve en son ayrıldılar diye biliyordum.
Bugün öğrendim ki kız yine buna yazmış ve çocuk maddi durumum iyi değil o yüzden nişan vs yapamıyorum demiş kıza ve yine konuşmaya başlamışlar. Bende bu pisliğin amacının kızla oynamak olduğunu anlatmaya çalışıyorum kıza. Kız üzülüyor. Ben mi yanlış düşünüyorum bu pislik ne yapmaya çalışıyor siz tecrübeli kadınların düşüncelerinü merak ediyorum.
Teşekkürler şimdiden
Kızın amacı ne?

İyi geceler hanımlar
Teşekkürler şimdiden

Kendi düşen ağlamaz 🤷

Kızın amacı ne?
Seviyor kopamıyor ve adamda belislizk içinde bırakıyor hani seni sevmiyorum istemiyorum demiyor yok çok yoğunum vs gibi yslanlar söylüyor. Kızda bu belirsizlikle sevgisinin varlığına inandırıypr kendini. Ufakta olsa sevgi kırıntısı vardır diye düşünüyor

Farkında mı bilmiyorum. Sanırım ilk hisler ilk ilişki çok etkilemiş onu. Yıllarca kilit vurduğu duygular bunda açığa çıkmış. O yüzden kopamıyor
Benim de bir ilişkim olmadı olursa ilk olacak ama kimseye anlatamasam da her zaman, her daim mantığımı, aklımı ön planda tutarım. Bana saygısı ve sevgisi olmayan, bunu hissettirmeyen, olgunlaşmamış erkeğe hadi canım git büyü gel derim. O yoğun yaşadığın duyguların da er ya da geç saygısızlıkla sınandığında bir sonu oluyor hatta nefrete dönüşüyor. Bu hayatta önce kendini sevip sayacaksın. Ben sevilmediğimi hissedersem ömür boyu bekar kalmayı tercih ederim.

Seviyor kopamıyor ve adamda belislizk içinde bırakıyor hani seni sevmiyorum istemiyorum demiyor yok çok yoğunum vs gibi yslanlar söylüyor. Kızda bu belirsizlikle sevgisinin varlığına inandırıypr kendini. Ufakta olsa sevgi kırıntısı vardır diye düşünüyor
Tamam düşünüyor da amacı ne?

Benim de bir ilişkim olmadı olursa ilk olacak ama kimseye anlatamasam da her zaman, her daim mantığımı, aklımı ön planda tutarım. Bana saygısı ve sevgisi olmayan, bunu hissettirmeyen, olgunlaşmamış erkeğe hadi canım git büyü gel derim. O yoğun yaşadığın duyguların da er ya da geç saygısızlıkla sınandığında bir sonu oluyor hatta nefrete dönüşüyor. Bu hayatta önce kendini sevip sayacaksın. Ben sevilmediğimi hissedersem ömür boyu bekar kalmayı tercih ederim.
Sorun şu sevgisini ve güvenini kazanana kadar seviyormuş gibi ustaca rol yapıyprlar. Sevgiyi kazandıktan sonra gösteriyorlar yüzlerini o zamanda kopmak zor oluyor

İnanmak kendi tercihi. Ciddi olan insan evlenince nasıl olsa yaşayacağız der cinsellik olayına girmez. Garantici olurdu eğer tutucu olsaydı. Günah evlenmeden önce günah evlenince o günah gitmiyor ki. Kuzenin yanlış bir kafada. Adam onu zorlamamış. Eğer isteseydi adama ben evlendikten sonra yaşama taraftarıyım diyip kestirip atabilirdi. Bunu istemiş, yaşamışlar. Adamla istediği duygusal yakınlığı kuramıyor diye ağlayıp tüm suçu onun üzerine atması gerekmiyor. Kandırılmak diye birşey yoktur kanmak isteyen insan vardır. Sever kör olur kanar. Mantıkla hareket edilebilecek bir yaş aslında 24. Gurursuzca peşine düşmemesini söylemek dışında birşey yapamazsın kendi hayatı

Sorun şu sevgisini ve güvenini kazanana kadar seviyormuş gibi ustaca rol yapıyprlar. Sevgiyi kazandıktan sonra gösteriyorlar yüzlerini o zamanda kopmak zor oluyor
İlk başlarda inanmış olabilir evet erkekler oscarlık oyunculuk sergiliyorlar. Ama artık niyetinin ne olduğunu anladığında, kırıldığında son vermeli. Dediğim gibi buna karar verecek olan kuzeniniz sizin söyleyeceğiniz her şey yanlış anlaşılır ve fayda sağlamaz.

İlk başlarda inanmış olabilir evet erkekler oscarlık oyunculuk sergiliyorlar. Ama artık niyetinin ne olduğunu anladığında, kırıldığında son vermeli. Dediğim gibi buna karar verecek olan kuzeniniz sizin söyleyeceğiniz her şey yanlış anlaşılır ve fayda sağlamaz.
Söyleyeceğimi söyledim artık daha fazla zarar görürse sorumlusu kendisidir. Katılıyorum size

X