Arkadasımın nişanlısı kuzeninin etkisinde mi kalıyor?

kedikiz1728

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
91
12
29
Cok yakın, Arkadasimin nisanina katildim.Nisanda herkes çok heyecanlıydı. Gerginlikler oldu. doğal olarak. Arkadasim ve nişanlısı bisey bilmiyordu haliyle. takilan takılar paralar kızda kalıyormuş, arkadasim unutmus bu durumu. O anda kimse yokmuş yanlarinda paralari sayarken. damata düşeni vermiş.damatta kalır sanmış.cocukta bilmiyormus. cocuk gittikten sonra hepimiz oturduk.arkadaşım geldi yanimiza,damata takılan paraları ona verdiğini bahsetti..kızın aileside, yanlis yaptın kızda kalır hepsi dediler.buda nisanlısına söylemis.. cocukta,tamam hayatım yollarim haklısın demiş. gündüz olmus,konuşmuslar damatla, annesiyle de. hepsi memnun kaldıklarını söylemişler herseyden. Cocuk akşama kuzenine gitmiş. Eve dönerken kızı arayıp, başlamıs para muhabbeti bohça muhabbeti yapmaya. yok Nisan Bohcasi damat ailesi evdeyken, acilmazmis yanlış yaptınız demis.. kızda, Evet haklısın ama ailenin erkekleri diğer odadayken açtık bohcayi demis... Nisan parasında gözüm yoktu benim, bilmeden aldım demis damat... kızda, haklisin bizde gözün var demedik, sadece adet böyleymis diye söyledim demis. Damat, Yok yeğenin söz tepsisi tutarken yanlış tutmuş demis. orada bayağı sinirlenmis kız. Eleştirdiğin kişi 12 yaşında çocuk demiş. bunudami Eleştirdiniz sabah bunlardan, annende sende bahsetmediniz. Şu an diyosun demis.saatler sonra ne değişti demis. Damadın kuzeni yeni evli. ona gitti, döndükten sonra kızı arayıp bunları arka arkaya söylemis.sizce napmali? benimde kafama takıldı üzüldüm. arkadasim sonuçta yanlis yonlendirmemek icin bisiy demedim. arkadaşlar?

X