Ameliyat eldiveni ile tüy alma

kızlar bende tavsiye ederim kesinlikle hiç acımıyor sadece sesini duyuyorsunuz ama sadece üst taraftaki birleşen kısım çok acıyor geçende zorla yaptım orayı ama 1 ay falan sefasını sürdüm:) kesinlikle tavsiyemdir

bu yöntemi daha önce duymuştum ama cok acı verir düsüncesiyle denemedm.sonra burdakı yorumların etkısyle karar verdim dnemeye.gercekten mucize.agdaya göre cok acısız üstelik tüyler gec çıkıyor biraz zaman alsada bence deger.ben daha ilk denememde neredyse yarım saate hallettim.acısız temiz bi yöntem deneyin derim.

arkadaslar yalnız bi sorum var.bu yöntemi koltuk altımda denedim ama genital bölge icin sorun olur mu.sanırım bu sitedeydi bi arkadasn kızlık zarının agda yaptrırken zarar gördüğùnü okumustum.elle alırken cektıgmz icinde böyle bisey olur mu?:KK69:

arkadaslar yalnız bi sorum var.bu yöntemi koltuk altımda denedim ama genital bölge icin sorun olur mu.sanırım bu sitedeydi bi arkadasn kızlık zarının agda yaptrırken zarar gördüğùnü okumustum.elle alırken cektıgmz icinde böyle bisey olur mu?:KK69:

yok canm birşey olmaz ama biraz uzun sürüyor o kadr

kızlar ya inanın bu mucize gibi bi şey..ben bikini bölgemi hep jiletle alıyodum bu gün eldiveni denedim..1 tane bile kalmadı..sıfır acı diyemem ama çok çok az hissediyosun..denemek isteyip korkan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum..

kızlar ya inanın bu mucize gibi bi şey..ben bikini bölgemi hep jiletle alıyodum bu gün eldiveni denedim..1 tane bile kalmadı..sıfır acı diyemem ama çok çok az hissediyosun..denemek isteyip korkan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum..

tebrik ederim canım valla jiletten sonra kendi kendie almak kolay iş değil:)

kızlar bu ameliyat eldivenini çok duydum forumlarda yazılanlarada baktım baya.. gerçi yeni agda yaptrmıştım ama kalan 1-2 tüy vardı meraktan aldım onları eldivenle,evet gercektende düşündüğüm gibi acımadı,kökleriyle geldi.. aslında agda yerine buna başlayabilirim(evet agda büyük rahatlıkk,acısada 5dk da bitiyo zaten,katlanıyosun okadarcık... sonrada bayaa bi gidiyo misler gibi oluyo nede olsa:KK1: ama agdayı kuaförde yaptrdıgım için masrafıda çok oluyo,bu eldiven işi nerdeyse bedava,bide kendin aldıgın için çıktıkça alabilirsin. kuaföre gttgm için ne kadar az gitsem kar diye mecburen daha uzun aralıklarla gitmeye çalışıyordum.. o nedenle bu işe aklım yatarsa bayagı avantajlı gibi:KK9:

yanlız aklıma takılan bişey var kızlar.. yıllar önce babam can sıkıntısından öle boşta bulunup mu artık bilmiyorum,koltuk altındaki 1-2 kılı eliyle koparmış. daha sonra mikrop kapmış o kopardıgı yer ve hala çekiyo yıllardır koltugunun altı zaman zaman durduk yere şişer yara olur,iltihap akıtır. taa ozaman 20-25yaşındaymış,şimdi 45yaşında ama hala çeker acısını pişmanlıgını :26:şimdi bende oyüzden korkuyorum ya böle çekince ya mikrop kapar,köküne zarar verirsek die..:26:

siz yaptıktan sonra bişey sürüyormusunuz yada suyla falan mı yıkıyosunuz başlamadan önce ve bitirdikten sonra?:44:

kızlar bu ameliyat eldivenini çok duydum forumlarda yazılanlarada baktım baya.. gerçi yeni agda yaptrmıştım ama kalan 1-2 tüy vardı meraktan aldım onları eldivenle,evet gercektende düşündüğüm gibi acımadı,kökleriyle geldi.. aslında agda yerine buna başlayabilirim(evet agda büyük rahatlıkk,acısada 5dk da bitiyo zaten,katlanıyosun okadarcık... sonrada bayaa bi gidiyo misler gibi oluyo nede olsa:KK1: ama agdayı kuaförde yaptrdıgım için masrafıda çok oluyo,bu eldiven işi nerdeyse bedava,bide kendin aldıgın için çıktıkça alabilirsin. kuaföre gttgm için ne kadar az gitsem kar diye mecburen daha uzun aralıklarla gitmeye çalışıyordum.. o nedenle bu işe aklım yatarsa bayagı avantajlı gibi:KK9:

yanlız aklıma takılan bişey var kızlar.. yıllar önce babam can sıkıntısından öle boşta bulunup mu artık bilmiyorum,koltuk altındaki 1-2 kılı eliyle koparmış. daha sonra mikrop kapmış o kopardıgı yer ve hala çekiyo yıllardır koltugunun altı zaman zaman durduk yere şişer yara olur,iltihap akıtır. taa ozaman 20-25yaşındaymış,şimdi 45yaşında ama hala çeker acısını pişmanlıgını :26:şimdi bende oyüzden korkuyorum ya böle çekince ya mikrop kapar,köküne zarar verirsek die..:26:

siz yaptıktan sonra bişey sürüyormusunuz yada suyla falan mı yıkıyosunuz başlamadan önce ve bitirdikten sonra?:44:

kuaförlerde ağda yaptırmak daha sağlıksız aslında canım.spatulaları değiştiriyorlar ama bize sürerken de başkasına sürerken de o ağda kutusuna sokuyorlar.eldivenle almak daha sağlıklı.antibakteriyel sabunla yıka mis.bide ağda sarkma yapıyormuş :18:

benim annem hep eldivenle almış. koltuk altında hiç tüy yok artık. Ben de kullanıyorum; ama acıtıyor biraz. Zamanla alışıcaz artık :)

ameliyat eldıvenını bende denıycem .ama aklımda soru ısaretlerı var sonucta buda cımbız gibi bişey degilmi nasıl azalltıyo anlamıyorum :44:.denemek istiyorum da kotu bi sonucla karsılasmaktan korkuyorum.:26:

bısey daha sormak istiyorum.kılın boyu ne kadar olmalı sonucta koltukaltı o kadar uzatılmaz.yanı kısa tuylerıde rahat alıyomu bu eldıven

bugun bende elldıven olayını denedim ve hakıkaten memnun kaldım agdayla almaya cesaret edemycem bolgeleri bile temzledm uzun suruyo ama degiyo gercekten.off bitsin artık bu ıskence:KK14:

Bikini bölgemi şimdiye kadar eldiven dışında birşeyle almadım. Koltuk altımı da eldivenle alırdım o zamanlar sorunum yoktu. Bu yaz sürekli dışarıya çıkarken çıkan tek tükleri almak için hep makineyle aldım ve o kadar pişmanım ki. Özellikle sağ koltuk altım mahvoldu matık ve yaralarla dolu. Bi daha epilasyon aleti asla kullanmam. Eldivenden vazgeçmeyiinn

10 yaşındaki kızımın koltuk altını eldivenle alıyorum

o dayandığına göre herkes dayanır

kıyamam şansız kıllı kızım benim annesi gibi...

X