Ameliyat eldiveni ile tüy alma

nihayet aldım eldiveni bir milyoncudan , 1.5 milyona 8 tane aldım...

şimdi söyleyin bakalım tüyler ne kadar uzunlukta olacak. eldivenle kısa tüyleri alabilirmiyiz.

ya kızlar eldivenle tüy almak için tüylerin baya bi uzaması gerekio nasıl bırakıosunuz okadar,kafamçokkarıştı ben şahsen uzatmam okadar

ben yıllardır bu yöntemle alıyorum.ilk başta çok başarılı olamadım ama el alıştıkça süper sonuç aldım.tut çek istediğin kadar ilk başta acıyo ama bir kaç yapışta zaten uyuşuyo yapılan yer.süper benceeee temiz işşş:teytey:

ablalarım.ben 16 yaşındayım.hemen acıyo diyipte bırakmayın.koltukaltımı agdayla alınca morarıyodu eldivenle çözüm buldum. bikini bölgesi içinde iyi.tereddüt etmeyin bu konuda derim ben :)

bende eldivenle alanlardanım sdc genital bölgeyi o seklde temizliyorum tüyler incecik ve aralıklı falan ben hiç jilet sürmedim :KK70:

eldiven ile iyi hos, pratik ucuz, ama tam dudak yerini nsl aliyrsunuz ya kizlar, ust taraf neyse ben alistim (agda ile aliyr ve cok rahatim) aci bana vizzz geliyr ama dudak bolgesi imkansiz!!!!
eldiven ile aldiktan sonra batik batik oluyr yaa ne gicik sonra tuy batik sekilde buyunce onu almasi daha cok aci oluyr, nsl ugrasiyrsunuz anlamiyrm. her tualete giriste hangisi cikmis cikmamis diye alacak da dglz dimiii :-))

eldiven ile iyi hos, pratik ucuz, ama tam dudak yerini nsl aliyrsunuz ya kizlar, ust taraf neyse ben alistim (agda ile aliyr ve cok rahatim) aci bana vizzz geliyr ama dudak bolgesi imkansiz!!!!
eldiven ile aldiktan sonra batik batik oluyr yaa ne gicik sonra tuy batik sekilde buyunce onu almasi daha cok aci oluyr, nsl ugrasiyrsunuz anlamiyrm. her tualete giriste hangisi cikmis cikmamis diye alacak da dglz dimiii :-))

valla ben agdayla almaya calsıyrm ama cabuk eriyor o yüzden elidvenle alıyorum özellkle alt kısmları =)

eldiveni koltuk altına öneriyorum özellikle çünkü benmkini bayağı azaltı çok seyrek şu an vee çok geç çıkıyo acıyı hissetmemek için ise nereyi alıyosanız orayı çok gergin tutun ozaman fazla acımıyo

evettt bende eldiven kullanıyorummmmmm .. çok rahattt oluyorrr :KK16: önceden jiletle alırdımmmm kabus gibiydi ama şimdii cok rahatımmmm :KK66:

uygulaması kolay, pratik yöntem.

nasıl diyenler için anlatıyorum;
eldiveni elinize takın :)
tutup tutup çekin.
bu kadar basit.

yalnız tabi teker teker değil, her hamlede bir tutam çekeceksiniz. eldiven de sadece naylon olmayacak. plastik gibi, tututnca kaydırmadan çekilebilir olacak. ameliyat eldiveni olması ve sonucun bu kadar kaliteli olması bu yüzden. :KK66:

burada "çok amaçlı eldiven" adı altında satılıyor. hatta dedim yakında ambalajda "ağda eldiveni" diye yazılırsa hiç şaşırmayın :KK70:

su ısıt, yapış yapış ol, yan, kızar gibi sorunlar yok.
sadece tut-çek :)

ben aynı zamanda karınca yum yağı kullandığım için hem çok geç, hem de seyrek çıkıyor.
tutulabilecek kadar uzadığı halde hiç yokmuş gibi görünüyor, o kadar seyreldi (maşallah deyin) :)

uygulaması kolay, pratik yöntem.

nasıl diyenler için anlatıyorum;
eldiveni elinize takın :)
tutup tutup çekin.
bu kadar basit.

yalnız tabi teker teker değil, her hamlede bir tutam çekeceksiniz. eldiven de sadece naylon olmayacak. plastik gibi, tututnca kaydırmadan çekilebilir olacak. ameliyat eldiveni olması ve sonucun bu kadar kaliteli olması bu yüzden. :KK66:

burada "çok amaçlı eldiven" adı altında satılıyor. hatta dedim yakında ambalajda "ağda eldiveni" diye yazılırsa hiç şaşırmayın :KK70:

su ısıt, yapış yapış ol, yan, kızar gibi sorunlar yok.
sadece tut-çek :)

ben aynı zamanda karınca yum yağı kullandığım için hem çok geç, hem de seyrek çıkıyor.
tutulabilecek kadar uzadığı halde hiç yokmuş gibi görünüyor, o kadar seyreldi (maşallah deyin) :)

agdayı cekerken acıyo ama eldıvenle tutup cekmek de acıtmıyo mu ben bunda avantajlı tarafı göremedım :26:

ağdada geniş bir yüzeyden aynı anda tüm tüyleri çekiyosun, derin de yapışacak gibi oluyor bazı esnek bölgelerde.
ama eldivende tutam tutam çekiyosun, dolayısıyla acı oranı azalıyo. az acıyınca da daha seri oluyosun. hızlı hızlı. ben en fazla 15 dakikada özel bölgeleri bitiriyorum. detaylı bi temizlik için saatlerce uğraşmayıp, yaklaşık yarım saat yetiyor.

ağdada geniş bir yüzeyden aynı anda tüm tüyleri çekiyosun, derin de yapışacak gibi oluyor bazı esnek bölgelerde.
ama eldivende tutam tutam çekiyosun, dolayısıyla acı oranı azalıyo. az acıyınca da daha seri oluyosun. hızlı hızlı. ben en fazla 15 dakikada özel bölgeleri bitiriyorum. detaylı bi temizlik için saatlerce uğraşmayıp, yaklaşık yarım saat yetiyor.

peki bikini bölgesinimi alıyosunuz sadece yoksa özel bölge derken aşagısı genıtal bolgede dahilmi

X