Ameliyat eldiveni ile tüy alma

Bazı epilasyon aletlerinin ek parçası var zaten(markasını unuttum en yakın arkadaşımda var oradan biliyorum) içine su koyup buzluğa atıyosun sonra da makineye monte edip öyle alıyosun bacağındaki tüyleri falan gayet mantıklı bikini bölgesini de buz ile uyuşturmak.

Arkadaşlar ben bugun bikini bölgemde denedim ilk defa ve çok memnun kaldım.Baslarken pek umutlu değildim ama sonuçtan memnunum.Gayette acısızdı:)) :lepi: Bu konuyla ilgili bilgi veren arkadaşlara tesekkürler. opuyorumnanaktan

Bende burada okuduktan sonra bu yöntemi uygulamaya başladım.Herkese tavsiye ediyorum.Tut ve çek hepsi bu kadar.:1closedeyes:

evet yolmakla aynı şey ama temiz oluyor yapışma yok bişey yok...
geçen sefer biraz aldım ben bikini bölgesini,canım acımadı; ama aşağı kısımlara gelince yapamadım canım acıdı bir de beceremedim herhalde düzgün çekemedim. bir dahakine buzla uyuşturmayı deniycem gelişmelerden haberdar ederim sizleri.şakkıdı

ben yıllarca eldivenle aldım ne azalma ne incelme bişi olmadı. üstelik tek tek ugrasıodum saatlerce. altlara gelincede acıdan kıvranıodum. simdi agdaların roll-on seklinde olanları var onlardan aldım hem 5 dk da bitio hemde inanın daha az acıyo. tavsiye ederim.

ben aldım
çok rahatmış
çok az acıdı inanamadım
bunu burda paylaşana çok teşekkür ederim
ben bugüne kadar hep ağda ile aldırdığım için pek acı çekmedim sanırım
ama aşağı kısımları şu şekilde aldım
mesela ağda ile alırken sadece aşağıdan tutup gereriz ya;
eldivenle şöyle yapıyorum:tuttuğum tutamın hem altından hem üstünden geriyorum(gerebildiğim kadar çok geriyorum) ve birden çekiyorum daha az acıyor
belki siz de böyle yapıyorsunuzdur ama yine de paylaşayım dedim bilmeyenler için..

sadece bir kere ağda denedim aman Allah'ım oda neydi öyle sonra eldivenle almak için can atıyorum altlarımda hiç acımıyor ama ağda çok acıtmıştı beni :gitme: makinede denemiştim bir kere ondan sonra eldivene şükretmeye başladım gık dahi etmedim :sinifsinif: hangi yöntem olursa olsun illaki acıyor nedir çektiğimiz :umursamaz:

kizlar ilk kez bugün eldivenle denedim ne rahat birseyimis cok azda aio vallah artik öle alcammm harika birsey ya niye daha önceden denemedim ah kafamm:eek:

eldiven?ilk kez duyuyorum ve nasil yaparim ki,her halde eldivenle tuyleri cekicem :)) gercekten kopuyorlarmi?hmmm CADIARZU

eldiven?ilk kez duyuyorum ve nasil yaparim ki,her halde eldivenle tuyleri cekicem :)) gercekten kopuyorlarmi?hmmm CADIARZU

evet eldiveni takıyorsun tutam tutam koparıyorsun canım yerimseniben kopuyorlar tabiki çokta rahat ayrıca ağda gibi yapış yapış ve acılı değil makine gibide acılı değil çok rahat dene istersen ama parmak kısımlarını kesip parmaklarına tak öyle daha rahat canım opuyorumnanaktan

ayrıca kökten de geliyor canım güzel tutup çekersen yani kopuyor mu demişsin de ağdayla aldığın gibi kökten geliyor

bende bıkını bolgemı eldıvenle alıyodum fakat kıldonmesı cok oluyo son ıkı defadır sesu ılık agdayla alıyorum sımdı yok kıl donmesı eldıvenı koltukaltımda kullanıyorum cok rahat hem azaltıyo hem ınceltıyo eldıvenı tavsıye ederım :lepi:

kızlar iyi güzelde,nasıl çekiyosunuz yaa =( ağdaya alışmak istiyorum bir an evvel..çoğu arkadaşım eldiven kullanıyo.hadi tuttun,bide onu çekecek cesaret nerde :S pöff

kızlar ben bikini bölgemi 1 senedir başka bişi kullanmaksızın eldivenle alıyorum. çok büyük rahatlık. hem çok daha geç çıkıyor, hem de benim tüylerim çooooook azaldı. kesinlikle tavsiye ederim. :lepi:

kızlar ben bikini bölgemi 1 senedir başka bişi kullanmaksızın eldivenle alıyorum. çok büyük rahatlık. hem çok daha geç çıkıyor, hem de benim tüylerim çooooook azaldı. kesinlikle tavsiye ederim. :lepi:

Ya ben de eldivenle alıyorum ama 1 hafta içinde çıkıyorlar çok sinir bir durum neden böyle oluyor:bbo:

X