Ameliyat eldiveni ile tüy alma

Büyük ihtimal hormonal yapınla alakalıdır o durum..
Ben 15-20 gündür rahatım :)

Deli oluyorum ya bir de benim takıntım çok fazla tüylerle ilgili mümkün değil bırakamam ucu gözükse bile. Sürekli uğraşıyorum o yüzden.
Hormonlarım da bence tabi görünürde bi problem yok adetim düzenlidir, hatta günü bile pek şaşmaz ama tüyler çabuk çıkıyor 1 ay rahat geziyorum diyenlere şaşıp kalıyorum bülee:1shok::1shok:

Benim de bir ay sürmez bacaklarımda falan ama bu konuda maşallah rahat ettim.. Senin gibi takıntılıyım,uzatana kadar deliriyorum :/ Kontrol ettim ufak ufak çıkıyorlar şimdi artık normal bu saatten sonra..

arkadaşlar bende kesinlikle tavsiye ederim hem hesaplı hem acısız a.s bizim burda şımarıktan aldım ben eldivenleri kutuyla satılıyo 1 milyon 10 tane falan var bana baya gidiyo ya ben ağdaya flan dayanamıyodum.kuzen kuaför elletemezdim kaç kere yarıda bıraktığımı biliyorum:roflol: ama bi başladım eldivene bırakmam herhalde ciddi anlamdada azalma var ilk kullanamdan sonrada farkediceksiniz zaten :teytey:

bende hep agdayla yapiyodum ama cok üseniyordum canim hic yapmak istemiyordu ama mecburdum tabiki, sonra gecenlerde dedim bide eldiveni denim gittim aldim ve bikini bölgesinde uyguladim, sonuc mükemmel
azicik aci oldu e oda normal sonucta tüyleri cekiyosun, ama agdadan bin kat daha iyi
tertemiz isini hallediyosun ne yapis yapis oluyor nebise bende yaklasik bir saat sürdü ama gercekten degdi
artik koltuk altimi ve bikini bölgemi eldivenle almayi düsünüyorum asla agda kullanmam artik
ama kizlar size bi sorum olacak
acaba eldiveni bacaklarda ve kollardada rahat kullanabilirmiyim yoksa agda dahami iyi olur

ben bikini bölgemi alabiliyorum koltuk altımı alamıyorum bikini bölgesini almam 5 dakika mı almıyo ama gerçekten çıkarken batık çıkıyo

ben dün banyoda çıplak elle aldım canım yanmadıı 7-8 tane koparrken canım yandıı bıraz o kadar buda denenebılır

ben de çıplak elle alıyordum bazen, normalde de sire gidiyordum. ama 3aydır ellemiyorum. çok arttı kuaföre gitmeye de utanıyorum şimdi yarın da 29 ekim eczaneler kapalı eldiveni nerden bulcam ben gece gece eldiven merakı içindeyim :KK70:

bi de koltuk altıma küçük ağda bandını yapıştırıyordum gelmeyenler olunca da hafif ağdalı kalıyor onlar onları da direk elle rahatça alıyorum pakete de hafif bir ağda bandı yapsam sonra yarı ağdalı tüyleri çeksem nasıl olur acaba? denemeli...

ben de çıplak elle alıyordum bazen, normalde de sire gidiyordum. ama 3aydır ellemiyorum. çok arttı kuaföre gitmeye de utanıyorum şimdi yarın da 29 ekim eczaneler kapalı eldiveni nerden bulcam ben gece gece eldiven merakı içindeyim :KK70:

bi de koltuk altıma küçük ağda bandını yapıştırıyordum gelmeyenler olunca da hafif ağdalı kalıyor onlar onları da direk elle rahatça alıyorum pakete de hafif bir ağda bandı yapsam sonra yarı ağdalı tüyleri çeksem nasıl olur acaba? denemeli...[/QUOTE:eek:kalk kız bana gel:KK70:ben de var ameliyat eldivenikaydirigubbakcemile3

benim cildim hassas olduğu için ameliyat eldiveniyle koltuk altımı alırken kanıo kökleri buda tahrişe neden oluo koltuk altımı zar zor alıstırdım agdaya şimdi alt bölgeye denemeye korkuyorum oda kanarsa yara olursa filan die ameliyat eldivenine hele hiç değdirmedim yani bu kimsede oldumu alırken diplerinin kanaması filan?

Dün denedim çok rahat artık kuaföre ağda yaptırmaya gitmemeyi düşünüyorum. ilk denemem olmasına rağmen tüy bırakmadım.

Bende yıllardır eldivenle alıyorum hemde aldıktan sonra cildde de bir yumuşaklık oluyor.

cok uzamasi mi lazim!Ben Turkiyedeyken kuaforde sirle aldiriyordum ama burda bulamadim...Eldiveni bulurum ama cekmesi 10 tane bile gelse uzun surmuyor mu?Insan boyun fITIGI olurkaydirigubbakcemile3
offf kokleri kuruyasica killar yaa

evet kesinlikle özel bölge ve koltuk altı için çok rahat bi yöntem. ağdayla alındığında işiniz daha çabuk bitse bile acısı bi süre kalabiliyo. ama eldivenle alırken hem acıya yavaş yavaş alışmaya başlıyorsunuz ve daha kolay geliyo.. ağdanın daha çok acıttığını düşünüyorum.. ama eğer kısa yoldan halletmek istiyosanız ağda en iyisi tabi.. ben ilk denememde özel bölgemi yaklaşık bi saatte bitirebildim eldivenle.. ama şimdi çok daha kısa sürede btiriyorum.. yaptıkça alışıyor insan.. :dance:

Eldiveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :KK70: Hiç bi fikrim yok ağdayla ilgili yaa tüm arkadaşlarım acıttgnı söylüyo hiç denemek istemedm bu yüzden :KK43: Sanırım eldiven iyi olucak almalıyım.. :)

iyide kılları tutabilmek için uzatmanız lazım hatta baya bi uzaması lazım uzattıktan sonra ne anlamı kaldı temziliğin ayrıca bıktırıcı ergenlik çağlarımda denediğim bi yöntemdi.benim açımdan sınıfta kalmış bir yöntemdi ama bu şekilde tüylerinden kurtulan arkadaşları sabırları için tebrik ediyorum.

benim cildim hassas olduğu için ameliyat eldiveniyle koltuk altımı alırken kanıo kökleri buda tahrişe neden oluo koltuk altımı zar zor alıstırdım agdaya şimdi alt bölgeye denemeye korkuyorum oda kanarsa yara olursa filan die ameliyat eldivenine hele hiç değdirmedim yani bu kimsede oldumu alırken diplerinin kanaması filan?

benimde kıl köklerim sağlam olduğu için kanama olabiliyor bazı yerlerinde koltuk altında değilde özel bölegede oluyo ama bu hassasiyetten değil kıl kökünün güçlü olmasından kaynaklanıyo ben jilet kullanmıştım baya bi süre kıllar çok güçlenmişti ama ama daha sonra ağdayla yapa yapa zayıfladı artık kanama falan olmuyo acısı da eskisi kadar değil her türlü alıştı yani:)))))

yıllardır eldiven kullandım
tamam acısı ağdaya nazaran daha az
ama asla ağda kadar temiz ve kalıcı değil
bu zamana kadar iyiki bel fıtığı olmamışım malum bölgeyi alana kadar 1 saat geçiyordu
öle bir ay filan da gitmiyordu
e onları alabilmek için tutulacak kadar uzamalarını beklemekte cabası
bu da geçici bir çözüm işte
şimdi sire başladım
çok daha rahat ettim hem daha kısa sürede alınıyor daha uzun sürede çıkıyor.

X