Ameliyat olanların göğüs altı, göğüs çevresi ölçüsü ve protez büyüklükleri hakkında

Tamam canım,sanada gönderirim :KK66: Ama artık kimse istemesin önceki fotomu..Müsait olduğumda ameliyat öncesi çekilmiş bikinili bir fotomu albüme eklerim ....:KK34:

arzumcum ben yeni ameliyat oldum 16.günüm 375cc high profile kas altı oldu bazen küçük geliyo bazende büyük yani istediğim gibi sanki ya bilemiyorum işte ama seninle konuşmayı çok istiyorum sanırsam yalovalısın bende yalova da yaşıyorum.400 cc istiyordum bende ama senden de fikir almak isterim en azından canlı canlı görmeni istiyorum bunlar küçükmü ideal mi 400 nasıl olurdu bana bu arada göğüs altı ölçüm 70 cm.ben özelden msj yazamıyorum bana ulaşırsan çok mutlu olurum..öpüyorum kocaman canım

arzumcum ben yeni ameliyat oldum 16.günüm 375cc high profile kas altı oldu bazen küçük geliyo bazende büyük yani istediğim gibi sanki ya bilemiyorum işte ama seninle konuşmayı çok istiyorum sanırsam yalovalısın bende yalova da yaşıyorum.400 cc istiyordum bende ama senden de fikir almak isterim en azından canlı canlı görmeni istiyorum bunlar küçükmü ideal mi 400 nasıl olurdu bana bu arada göğüs altı ölçüm 70 cm.ben özelden msj yazamıyorum bana ulaşırsan çok mutlu olurum..öpüyorum kocaman canım

burcuberrak merhabalar.. öncelikle geçmiş olsun.. ben 19 martta ameliyat oldum yani 1,5 ay olacak nerdeyse. seninle göğüs altı ölçülerimiz aynı. benim göğüs altı ölçüm de 70 cm. göğüs çevrem ise 90 cm görünüyor ve bana da 375 cc high profile takıldı. ama 375 cc takılan birine göre küçük buluyorum ben göğüslerimi. sende durumlar nasıl?

Yasemen 26 senin boyun kilon kac acaba ogrenebilir miyim, bende silikon dusunuyorum fikir edinmeye calisiyorum. tesekkurler :)

boy:1.70
kilo:50-52 arasında dğeişiyor
protez:375cc

bak canım sana şunu söyleyeyim eğer ameliyat olacaksan kesinlikle 350ccden aşağı düşünme... inan 375 cc bile büyük durmuyor. benden söylemesi sonra çok pişman olursun. en az 350 cc taktır.

Ozelden cevap yazamadim 100 mesajimin olmasi lazimmis.

cok tesekkur ederim mesajin icin :-)
Biraz once resimlerimi cekip Hasan Bey e gonderdim Allahin izniyle
Biraz cekindim ama bakalim artik..

Son düzenleme:

Mesajını tesadüfen gördüm..Yazalı olmuş ama cevap yaziyim :KK34:
Canım ben Yalovada oturmuyorum.Istanbuldayım... Özelden sana msn adresimi yaziyim oradan konuşabiliriz istersen :KK34:

göğüs altı 73, göğüs çevresi 89
320 cc, modarate plus ,dual plan tekniği uygulandı
ameliyatımın 12. günü . buraya yazmak için erken biliyorum, ödemlerim geçmedi çünkü. :KK17: ama yazmak istedim :KK17:
bu arada, her defasında , özellikle göğüs alt tarafımı yanlış ölçüyorum. 69-73 arası ölçüyorum. beceremiyorum sanırım ölçü alma işini.
ama dün satıcı kızlar ölçtü ve 32 C kullanıyorum artık :KK52:
Yaprak merhaba,
Bugun sargilarim acildi ve benim 325 ccler gozume acayippp buyuk gorundu, eve gelir gelmez eski forumlara bakmaya basladim, hani olculeri bana benzer olanlara :) Sana da moderate plus uygulanmis, ve olculerimiz de benziyor. Benim gogus alti olcum 77 cm idi, bugunku olcude de oyle cikti, ama bana bu 325 cc kas zari alti cok buyuk gorundu nedense :KK43:
Sargilarin ilk acildiginda sana da oyle olmus muydu?

ameliyat olalı yaklaşık 15 gün oldu,bilmiyorum ölçüler belki değişir...göğüs altı ölçüm 75cm,göğüs çevrem 90cm.315cc damla protez kas zarı altından konuldu.ilk sargılar açıldığında bunlar ne biraz küçülsün demiştim,şimdide daha büyük bile olurmuş diyorum inş küçülme olmaz artık...benim şişlikler indi gibi ama yumuşama yok henüz...burdan ameliyat olcak arkadaşlara tavsiyem sakın küçük düşünmesinler ben bile bunu diyosam:)neyseki benim doktorum ameliyat esnasında 270 diil 315i takmış benn 270 de ısrar ediyodum...çünkü insan çok çabuk alışıyo seçim yaparken doktora güvensinler ideal büyüklüğü yaptırsınlar çünkü bir kere yapılan bi işlem....
Şu yazdigini okuyunca resmen yuregime su serpildi :) Benim olculerim de ayni, 325 cc koyuldu ve cok buyuk gorundugu icin bunalimdayim 5 gundur.

Göğüs altı ölçüm 65 cm , Göğüs çevresi 78-80 cm arası ve protezimin ölçücü 225 cm. Göğüs altı ölçüm normalin altında olduğu için doktorumun max. kullanılabildiği protez ölçüsü 225 oldu. Keşke göğüs altı ölçüm 70+ olsaydı... O zmn biraz dha büyük bir protez kullanılabilirdi.

burcuberrak merhabalar.. öncelikle geçmiş olsun.. ben 19 martta ameliyat oldum yani 1,5 ay olacak nerdeyse. seninle göğüs altı ölçülerimiz aynı. benim göğüs altı ölçüm de 70 cm. göğüs çevrem ise 90 cm görünüyor ve bana da 375 cc high profile takıldı. ama 375 cc takılan birine göre küçük buluyorum ben göğüslerimi. sende durumlar nasıl?

cnm geçmiş olsun sana da..şu an iyi hissetmeye başladım .gögüs çevrem 92 cm altı zaten aynı.bende 29 martta oldun cnm..zmanla daha iyi olacagına inanıyorum

Kızlar ben de 10 mayısta izmirde cemk tokata ameliyat oldum. Benım gogus altı olcum 66 cm. Ameliyat öncesi hiç göğsüm yoktu.Su an sıkı bı sporcu sutyenıyle gezıyorumve okuduklarımdan sonra gogdumun simdiki olçüsünü aldım. Göğüs ölçüsü 81 cıktı. Kullanılan protez yuvarlak mentor high profile 250cc. Hacim bakımından kküçük gibi geliyor kulağa ancak aynaya baktığımda cok doğal ve diri gögüsler goruyorum :)

Kızlar ben de 10 mayısta izmirde cemk tokata ameliyat oldum. Benım gogus altı olcum 66 cm. Ameliyat öncesi hiç göğsüm yoktu.Su an sıkı bı sporcu sutyenıyle gezıyorumve okuduklarımdan sonra gogdumun simdiki olçüsünü aldım. Göğüs ölçüsü 81 cıktı. Kullanılan protez yuvarlak mentor high profile 250cc. Hacim bakımından kküçük gibi geliyor kulağa ancak aynaya baktığımda cok doğal ve diri gögüsler goruyorum :)
Jass sen ne marka sporcu sutyeni aldin? Benimki triumph ama gogusleri ayiriyor sanki, ortada birlestirmesini istiyorum ben. Bu arada senin gogus cevren gercekten darmis, ben de diyordum Cenk bey nasil 250 kullandi. Senin 250ler benim 325 gibi durmustur zaten :)) Benim gogus alti 76, bugun gogus cevremi olctum tam 90 su anda. Sisliklerin indi mi? Benim halen acayip sis, umarim son goruntu bu degildir, bana bu memeler bir beden buyuk gibi! Ben de minyon sayilirim, 1.65 boy, 52 kg. Cok kocaman kalmazlar insallah.

Jass sen ne marka sporcu sutyeni aldin? Benimki triumph ama gogusleri ayiriyor sanki, ortada birlestirmesini istiyorum ben. Bu arada senin gogus cevren gercekten darmis, ben de diyordum Cenk bey nasil 250 kullandi. Senin 250ler benim 325 gibi durmustur zaten :)) Benim gogus alti 76, bugun gogus cevremi olctum tam 90 su anda. Sisliklerin indi mi? Benim halen acayip sis, umarim son goruntu bu degildir, bana bu memeler bir beden buyuk gibi! Ben de minyon sayilirim, 1.65 boy, 52 kg. Cok kocaman kalmazlar insallah.

canım küçülüyolar biraz ödemler inince hiç meraklanma. benim görüntülerimi gördün bak öyle kocaman değiller, hatta ben biraz küçük olduklarını düşünüyorum :KK50: ameliyattan ilk çıktığım hafta ölçmüştüm. göğüs altım 74 cm. üst 92 cm di. şuan üst 88 cm olmuş. 4 cm bir azalma var. umarım artık daha fazla küçülmezler

canım ruh halim sürekli değişiyor benim bu ara.. bi bakıyorum güzel görüyorum bi bakıyorum küçük buluyorum. ben daha önce istanbulda bir doktorla daha görüşmüştüm ve o da aynı şekilde bana 250 cc den fazlasını uygulayamayacağını söylemişti ben pek güvenememiştim. ama cenk beyin cc konusunda cüretkar olduğunu duyduğumdan ona güvenip sesimi çıkarmadım...ama küçülmezler inşallah :) sen de tasalanma eminim güzel duruyorlardır :) şişliğim çok olmadı benim canım.. vücudumda şişlik hissetmiyorum artık, bir tek protezlerin biraz daha aşağı inmesi gerek onu bekliyorum. sen de minyonmuşsun benim gibi ben nbb nin sporcu sutyenini aldım memnunum gayet sıkı tavsiye ederim :) :KK16:

canım ruh halim sürekli değişiyor benim bu ara.. bi bakıyorum güzel görüyorum bi bakıyorum küçük buluyorum. ben daha önce istanbulda bir doktorla daha görüşmüştüm ve o da aynı şekilde bana 250 cc den fazlasını uygulayamayacağını söylemişti ben pek güvenememiştim. ama cenk beyin cc konusunda cüretkar olduğunu duyduğumdan ona güvenip sesimi çıkarmadım...ama küçülmezler inşallah :) sen de tasalanma eminim güzel duruyorlardır :) şişliğim çok olmadı benim canım.. vücudumda şişlik hissetmiyorum artık, bir tek protezlerin biraz daha aşağı inmesi gerek onu bekliyorum. sen de minyonmuşsun benim gibi ben nbb nin sporcu sutyenini aldım memnunum gayet sıkı tavsiye ederim :) :KK16:
Tamam canim sagol, bir de ona bakayim

z£yn€p;12679476 .!.:
Ameliyat olanlar göğüs altı, göğüs çevresi ve protez büyüklüğümüzü yazalım
Ameliyatı düşünen arkadaşlarımıza yardımcı olalım
Protez büyüklükleri hakkında fikir sahibi olurlar
Tabiki protezlerin duruşu ve büyüklükleri kişiden kişiye farklılık gösterir amacımız yaklaşık olarak bilgi vermek

merhaba.gögüs altı 74cm ,gögüs çevresi 94cm şuan 80 C cup sütyen kullanıyorum.ameliyat olalı henüz bir ay geçti.sonuç mükemmel.protezim kas altı 275cc yuvarlak.

Cyberrella'cığım, bende sitede okuduklarımdan senin gibi meme dokusuna bağlı sanıyordum kas altı yada kas üstü ameliyatlarını, geçen c.tesi 3.ay kontrolüme gittiğimde daha doğrusu kontrol demeyeyim de resim çekilmeye gittiğimde Barış Bey'e sordum bunu, bana resimlerle de gösterdi, bu doktorun uygulamasına bağlı ben bütün ameliyatlarımı kas üstü yapıyorum ve bunu öneriyor savunuyorum dedi. Yani meme dokusuyla ilgisi yok, doktorun elinin hamaratlığına biraz da uygulama yöntemine bağlı, eli diğerine alışıksa bu iyidir diyecek çünkü onu daha iyi yapıyordur. Bir de protezin kenar kısımları bende belli değil, belli olmayı geçtim silikonu hissetmiyorum içinde bulamıyorum. Belli bir süre sonra bağ doku oluşuyormuş (bunu da nette okumuştum) artık bünye kabulleniyor :KK70: ondan olsa gerek.

merhaba canım..ben barıs beye ameliyat olmayı dusunuordum..sadece kasüstümü yapıyor..sen nedenını sormussun burda anlattıgına bakılırsa ben kasaltı ıstesem yapmazmı ? eli buna alışkın değilmi

boy:1.70
kilo:50-52 arasında dğeişiyor
protez:375cc

bak canım sana şunu söyleyeyim eğer ameliyat olacaksan kesinlikle 350ccden aşağı düşünme... inan 375 cc bile büyük durmuyor. benden söylemesi sonra çok pişman olursun. en az 350 cc taktır.

yasemen benım boy 1.62 kilo 50 göğüs altı 70 göğüs cevresı 80...şimdi olculerımız yakın..ben 300cc ıstıyordum..az mı olur ? 75 c olmak istiyorum...senın ameliyattan once göğsü varmıydı..benım portakal büyüklugunde var..

Sanirim ayni kaderi paylasiyoruz :) benim 2.5 hafta oldu ameliyat olali.gogusalti olcum 80.gogus cevrem 90.375 cc high profil silikon konuldu.suan cok sertler ve hic yumusamayacagini dusunuyorum.minyon bir tip oldugum icin cok buyuk geliyorlar.doktorum eylule kadar istedigin boyuta inecek dedi.ancak inmezse ben kucultme ameliyati olucam :KK43:(

X