Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Ampulleri(Bemiks, Evigen, Bepanthene) Badem Ya katmadan kullanan var m?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Arkadaşlar bende 2 gün önce doktora gittim bana badem yağı bemıks bepanthen falan bunların karsıımını verdı hazırlattım eczanede ama yağlı bakım bana iyi gelmıyor. badem yağı katmadan hazırlatsam tekrar yine dökermi acaba ilk defa yaptm dıyemı daha çok döktü acaba . Çok moralm bozuluyo yaa.:KK14:

Benim de doktorum badem yağı,zeytin yağı vs... çok kızdı sonra ben bile kurtaramam seni dedi gerçi geçende aktar dediki doktorlar aktarlara kızar inanmıyo yani bu tür şeylere bende korktum diplere değilde uçlara yapıyım diyorum benim saçlarım kuför bozuntusu yüzünden açıcıyla mafedildi kalın telli çok gür sçalardan olmak çok kötü şimdi inceldi cansızlaştı saç boyum belimde olacakken omuzda valla çok kötüyüm herkes bişey diyor çok dikkatli olmak gerekiyor doktoruna danış bakalım ne dicek dipten saçlarım geldi kendi saçım uçlara yapıyım diyom hatta ben panten almıştım duruyor sadece be pantem sürsemmi diyorum bende saç diplerini tıkamasın birde ben ondan kortum iyi bir sor yani Allah yardımcımız olsun ne diyimki

canim bi suru insan var ampulleri çesitli yaglarla kullanan ozellikle saç uzatma yontemlerinde yaziyo =) herkes memnun =) yaaa ne olcakki bakim yapimca yagli bakimlari herkes yapio ve de bugune kadar bi zararini gormedim ben. ben yaptim bana zarari var yaramadi hiç diyenide gormedim. ama bol kimyasalli içinde ne oldugunu anlamadigimiz sampuan bakim kremleri daha iyi diyebiliyorlarsa benimde diyebilecegim bisey yok ama ben yag bakimini 2 yildan fazladir uyguluyorum ustelik de ne dokulmem kaldi ne bisey ve de az olan saçlarim hem uzadi hem guçlendi. eskiden normal sampuan ve krem kullanirken kimsenin fark etmedigi ve zor uzayan saçlarim simdi belime geliyo nerdeyse ve herkes ne guzel saçlarin var diyo. doktorlarinda iki turu var biri daha dogal yontemleri savunanlar digeri ise direk ilaç verip geçenler malesef :S

canim bi suru insan var ampulleri çesitli yaglarla kullanan ozellikle saç uzatma yontemlerinde yaziyo =) herkes memnun =) yaaa ne olcakki bakim yapimca yagli bakimlari herkes yapio ve de bugune kadar bi zararini gormedim ben. ben yaptim bana zarari var yaramadi hiç diyenide gormedim. ama bol kimyasalli içinde ne oldugunu anlamadigimiz sampuan bakim kremleri daha iyi diyebiliyorlarsa benimde diyebilecegim bisey yok ama ben yag bakimini 2 yildan fazladir uyguluyorum ustelik de ne dokulmem kaldi ne bisey ve de az olan saçlarim hem uzadi hem guçlendi. eskiden normal sampuan ve krem kullanirken kimsenin fark etmedigi ve zor uzayan saçlarim simdi belime geliyo nerdeyse ve herkes ne guzel saçlarin var diyo. doktorlarinda iki turu var biri daha dogal yontemleri savunanlar digeri ise direk ilaç verip geçenler malesef :S

Haklısın dediklerinde öyle bir korkutoyor ki seni ben bile kurtaramam deyince, ben zaten çare arıyan biriyim şimdide uçlarına yapıyım dedim keni kenidme, diplere yapmıyım aslında yapmak gerekirde neyse bakalım ya bana zaman kaybettirecek bu durum dediğin gibi hızla uzaması varken

aynen sana katılıyorum canım...:KK71:

bildiğim kadarıyla bu ampuller e vitamini.e vitamini de yağda çözünen bir vitamin olduğu için koymak gerek badem yağı diye düşünüyorum.:KK34:

arkadaşlar badem yağının ilk defa saç döktüğünü burda duydum. o kadar saç bakımı için bitki yağları vardır bunların nerdeyse başındada badem yağı vardır. ama saçta bekletme süresi önemli çok uzun bekletmemeli bide saçı saç derisi nefes alamayacak şekilde sarmamalı. benim kullandığım kürlerin hepsinde badem yağı vardı ve dökülmeyi arttırmadı. hatta geçen ay kuaförümde kaşlarım için badem yağı kullanmamı söyledi kaşlarımda boşluklar vardı. bu ay boşlukların azaldığını ve kullanmaya devam etmemi söyledi. bu arada bemiks ampul kullanacak arkadaşlar ben bi karışım kullanmıştım saç uzamasına etki etmesi için onun içindede bemiks ampul vardı. kullananlar bilir enteresan ve çirkin bi kokusu var kızlar bence kullanmayın çünkü o bemiksten sonra saçlarımın kokusu değişti bemiksin kokusu işliyo saçlara ve çıkmıyo. saçlarımdan nefret ettim bi ara kokusu yüzünden. ocak ayında bıraktım kürü kullanmayı ama hala duş alırken falan hafifte olsa alıyorum saçlarımdaki o değişik kokuyu. düşünün üstünden 9 ay geçti ki il kaylar hep kokuyo saçım zar zor kutuldum o kokudan ve artık saçımın kokusu bi garip bana ait olmayan kötü bi koku.

kıslarr dr banyo yapmadna önce 1 saat sadece 1 saat bekleticeksin dedi bana..
ben uygulamıcam çünki saçım çok yağlı zaten daha çok yağlandırır felan kalsın şimdilik..
ama 1 saat beklemesi kafiymiş bilginize..
badem yağının içine 3ünden 2şer tane kır çalkala sür demişti..

arkdslar dokulen saclar olu saclarınız..o dokuln saclar yerıne yenıden ckıo canınızı skmayın..yag karısımna ampl kırıp sacınza surun cok etkısını gorrrsunz

X