Tüp Bebek Merkezleri ANKARA BAŞKENT hastanesi PROF.dr.HULUSİ Bülent Zeyneloğlu

evet göbekten yaptım, 2 tane, ikacın adı ovitrelle
Merhaba Merserayy , bi bakayım neler olmuş Hulusi Hocanın başlığında derken senin hamilelik takvimini gördüm sevindim :) Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin bebeğine ..İnşallah her anne adayına nasip olur ..Benim de az kaldı artık ,hamilelik farklı duygular yaşatıyor insana ,sen de gebeliğin ilerledikçe yaşayacaksın inşallah ...Kendine bebişine dikkat et ,selamlar sevgiler

Merhaba arkadaşlar bende hulusi hocaya gidiyorum vitamin(polivit c) ve coenzyme q10 verdi. Bide 15 gunde bir d vitamini aldm ilkini. Gunde 4 tane co q 10 uc tane de polivit cok mu geliyor anlamadm. Bi kac gundur mide bulantisi var ve bugun sabah uyandigimda midem cok bulandi. size de bu vitaminleri verdi mi sizde de mide bulantisi yapti mi ya. Tamam vom aşırı bir mide bulantisi degil ama surekli midem agxima gelio ve yanio.

Merhaba Merserayy , bi bakayım neler olmuş Hulusi Hocanın başlığında derken senin hamilelik takvimini gördüm sevindim :) Allah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin bebeğine ..İnşallah her anne adayına nasip olur ..Benim de az kaldı artık ,hamilelik farklı duygular yaşatıyor insana ,sen de gebeliğin ilerledikçe yaşayacaksın inşallah ...Kendine bebişine dikkat et ,selamlar sevgiler
Çok teşekkür ederim sağolun
Allah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize, bir avazda kurtulun inşallah :))

Selam canım, nerelerdesin? Epeydir bizim topikte yoksun?
Merhaba canım nasılsın? Yaa evet, valla eskisi kadar sık giremiyorum buralara, tüp bebek yaptırmaya karar verdiğimde takılmaya başladığım bi topic vardı, orda baya samimi olmuştuk kızlarla, arada bir oraya uğruyorum o kadar.

daha önce anatolia tüp bebek merkezi ve hacettepe üni. has. de tüp bebek tedavisi gördüm. ikisinden de kesinlikle memnun değilim. özeliklede hakan yaralı'nın tedavisinden ve iletişiminden. hastaya hasta gözüyle bakmayan sadece para gözüyle bakan bi şahıstır. tedavimde de onun hatası yüzünden başarısız oldu. 3. denenmde hulusi bey'e gitim. gitmeden önce iyi araştırdım ve kendisi hakkında cok olumlu şeyler duydum ayrıca arkadaslarımdan da ilk denemelerinde hamile kalanlar oldu. allahıma şükürler olsun ki. hulusi hoca da ilk denemem de hamile kaldım. tedavisi, hastaya olan yaklaşımı ile on numara doktor ve insandır. cevremdeki herkese tavsiye ediyorum. eğer tedavim başarısız olsaydı hiç düşünmeden yine ona giderdim.

hlusi beyi tavsiye edermisiniz arkadaşlar 26yasındayım ılk denemem samsunda oldu malesef olumsuz. ıkıncıyı ya istanbulda yada ankarada araştırıyorum neyi önerirsiniz :KK43:

hlusi beyi tavsiye edermisiniz arkadaşlar 26yasındayım ılk denemem samsunda oldu malesef olumsuz. ıkıncıyı ya istanbulda yada ankarada araştırıyorum neyi önerirsiniz :KK43:
Ankara'da tek geçerim.gitmediğim dr kalmamıştı.şimdi ikinci çocuk için kapısını çalıcam..Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah..

X