Ankara' da estetik cerrah tavsiyeleri

iseka msn adresını nasıl alıcam:S ayrıca resımlerını gormem mumkun mu??

Tuğbacım resim eklemyi öğreneym sana hemen yollarm.ben de sitenin yeni kullanıcılarındanm. Msn nasıl verilyr onu da öğrenp en kısa zamanda sana ulaşacağım.Bir de bir şey öğrenmek istiyorum.Burnunda nefes alamama gibi problemin var mı? yoksa burun şeklini beğenmedğin için mi böyle bir ameliyat olmak istiyorsun? Ben de nefes alamama sorunu vardı. düşük burunluydum.kEMİK VARDI, et vardı.Vardıda vardı anlıyacagın.şimdi çok şükür hem görüntü düzeldi ayrıcada çok doğal oldu.

Tuğbacım ben estetik ameliyatı olalı bugün 26 gün oldu.Reha Yavuzer hakkında hep olumlu şeyler duydum;ancak kendim Nebil Bozdoğana oldum.Doktrumdan memnun kaldım.Daha fazla bilgi istersen yaz bana.

iseka ameliyat olali fazla olmamis canim gecmis olsun eger mumkunse bend egorebilirmiyim resmini

iseka ameliyat olali fazla olmamis canim gecmis olsun eger mumkunse bend egorebilirmiyim resmini

Tabi Selincim: sen de ve ihtiyacı olan herkes görebilir.Bu hafta sonu doktora kontrole gideceğim.Kendisinde daha net resimler mevcut. Doktordan alıp buraya yerleştireceğim.Yeni resimerimide gittiğimde çekece zaten.Ameliyat hakkında da bilgi istersenz yardımcı olmaya çalışırım.

tuğbacım bende asya gibi ferruh bingüle ameliyat oldum çok memnunum güvenebilirsin.xxxxxxxxxxxxxxxxxdan ulaşabilirsin kendisine

arkadaşlar merhaba bende burun estetiği yaptırmak istiyorum burdan gördüğüm nazın ve asya 642nin burnunun harika olduğudunu gördüm bende araştırma içerisindeyim sanırım arkadaşların drlarının araştırıp onların drlarına yaptıracağım tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler

bende burun ameliyatı ve daga sonrasında kaş dudak göğüs istiyorum.burun öncelikde şimdilik burun ameliyatı konusunda ferruh beye gideceğim yarın ertesi günde nebil beye bakalım ne olcak hangisine kara vereceğim haber veririm sana

acaba sen ne ameliyatı oldunda memnun kaldın ben burun ameliyatı olacağımda yakın zamanda inş :)

Merhabalar,
Ben 20 gün önce burnumdan ameliyat oldum ve inanılmaz mutluyum.
Size doktorumu şiddetle tavsiye ediyorum gerçekten çok memnun kaldım.Çok doğal ve yüz anatomime çok uygun bir burun şekline sahip oldum.Olaya çok bilimsel yaklaşan ,ticari düşünmeyen kesinlikle sonuna kadar güvenebileceğiniz mükemmel bir hekim.Ayrıca burnumdaki kırıklardan dolayı sağlıklı bir şekilde nefes alamıyordum ameliyattan sonra sanki bi oda oksijeni içime çekiyorum şimdi; inanılmaz rahatladım.
Doktorum hacettepede doçent.

teyzem oldu.ama estetık ıcın deıl kemık vardı nefes alamıyordu.olmusken bıraz duzelttırmıs.cok bır sıkıntı cekmemıs.

geçmiş olsun benimde kemik sorunum var kırılması gerekiyormuş dedi dr ilerde bir sorunla karşılaşılıyormu ve çok zor bir ameliyatmış. ameliyatı kbb dr mu yapması veya plastik cerrahınmı yapması daha iyi sizce bilgi verirseniz sevinirim.

Merhaba,
Ben de gecen temmuzda hacettepedeki bir profesore ameliyat oldum.Benim burnum estetik açıdan bariz bir görüntüde değildi ama benim hoşuma gitmeyen yerleri vardı bir de nefes alma problemim vardı.Ameliyat geçeli 6 ay olmak üzere ama ben burnumdan yine memnun değilim.Ameliyatıma da 7 milyara yakın para verdim.Büyük ihtimalle revizyon ameliyatı olacağım.Ama şimdi de doktora güven mesele benim için.Çünkü benim ameliyat olduğum doktor da beğenilen bir doktordu.Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.Reha Yavuzer'e ameliyat olan arkadaşlar var mı? Onun adınına sıkça telefuz ediyorlar.

En fazla 10 gün sıkıntı çekiyorsunuz.Tamponlar ve alçı çıktıktan sonra, hem sağlığınıza kavuşup hemde güzel bi burun şekline sahip olduğunuzu görünce çekilen tüm acılar unutuluyor sanki.Burun kemiği kırılması olayı korkutmasın sizi.
güvenilir bir cerrah tarafından yapıldıktan sonra hiç problem diil.Benimde burun kemiğim kırılıp yeniden şekillendirildi ve içinde de daha önce kırılmış olması nedeniyle epey problem vardı.Kesinlikle rahat olun.
Ayrıca estetik konusunda kbb uzmanını önermem.Daha öncede bahsetmiştim septoplasti operasyonu plastik cerrahların işi.Çevremde kbb doktoruna ameliyat yaptırıp memnun olmayan sonrada plastik cerraha giden çok kişi var.

Sevgiler

Merhabalar,
Ben hacettepede Doç. Dr. Aycan Kayıkçıoğlu' nu öneriyorum size.Banada doktor bir arkadasım tavsiye etmişti.Sonuç mükemmel.Çok mutluyum gerçekten.

En fazla 10 gün sıkıntı çekiyorsunuz.Tamponlar ve alçı çıktıktan sonra, hem sağlığınıza kavuşup hemde güzel bi burun şekline sahip olduğunuzu görünce çekilen tüm acılar unutuluyor sanki.Burun kemiği kırılması olayı korkutmasın sizi.
güvenilir bir cerrah tarafından yapıldıktan sonra hiç problem diil.Benimde burun kemiğim kırılıp yeniden şekillendirildi ve içinde de daha önce kırılmış olması nedeniyle epey problem vardı.Kesinlikle rahat olun.
Ayrıca estetik konusunda kbb uzmanını önermem.Daha öncede bahsetmiştim septoplasti operasyonu plastik cerrahların işi.Çevremde kbb doktoruna ameliyat yaptırıp memnun olmayan sonrada plastik cerraha giden çok kişi var.

Sevgiler

beni çok rahatlattınız ailem ikna olsa hemen yarın olucam ama kemiğin kırılması çok tehlikeli falan diyorlar.tabi maddi yöndende biraz zorluyor bizi ben de sizin tavsiyeniz üzerine kbb de olmak istemiyorum ve burnumda yüzüme hiç yakışmadığı için estetikte yaptırmak istiyorum tabi ilk önce sağlık nefes alamıyorum belki 4 yıldırda grip olmuyorum burundan hiç bir şekilde atamıyorum okadar sorun yaşıyorum ki ailem anlamıyor offfffffffff umarım en kısa zam
anda ameliyat olurum

Bende ameliyattan önce nefes alma problemi yaşadığım için sizi çok iyi anlıyorum ağızdan nefes alıyordum ve bundan dolayı sürekli hasta oluyordum ; bademciklerim iltihaplanıyordu sürekli.
Sadece bununlada kalmıyor ki beyne yeterince oksijen gitmediği için konsantrasyon eksikliğine bile neden oluyor burundan rahat nefes alamamak.
Umarım sizde biran önce ameliyatınızı olup rahatlarsınız.Ailenizin destek olması gerek size.Sonuçta sağlık bu.Güvenilir bir cerrah tarafından yapıldıktan sonra burun kemiği kırılmasının ne gibi bir tehlikesi olabir ki? Bu arada estetik sorununuzuda gidermiş olursunuz benim gibi.
Septoplasti operasyonu 1,5-2 milyara mal oluyor.

Ben de Reha Yavuzer hakkında bilgi edinmek istiyorum.Ameliyat olan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşsınlar lütfen.Özelden de mesaj atabilirsiniz.Teşekkürler.

Merhaba,
Ben de gecen temmuzda hacettepedeki bir profesore ameliyat oldum.Benim burnum estetik açıdan bariz bir görüntüde değildi ama benim hoşuma gitmeyen yerleri vardı bir de nefes alma problemim vardı.Ameliyat geçeli 6 ay olmak üzere ama ben burnumdan yine memnun değilim.Ameliyatıma da 7 milyara yakın para verdim.Büyük ihtimalle revizyon ameliyatı olacağım.Ama şimdi de doktora güven mesele benim için.Çünkü benim ameliyat olduğum doktor da beğenilen bir doktordu.Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.Reha Yavuzer'e ameliyat olan arkadaşlar var mı? Onun adınına sıkça telefuz ediyorlar.
CNM YAA SENİN ADINA ÜZÜLDÜM BENDE ARŞTIYORUMREHA BEYİ VE FERRUH BİNGÜLÜ KARAR VEREMEDİM SEN KARAR VERDİNMİ :)

Sevgiler
EMEL MERHABA SEN KİME AMELİYAT OLMUŞTUN CNM YAAAfisfisfis

Emel Merhaba Sen Hangi Dr Ve Kaç Liraya Ameliyat Olmuştun Acaba Merek Ettim Bende Olacağimda

X