Ankara' da estetik cerrah tavsiyeleri

burun ameliyatı olan arkadaşlar ameliyattan sonra ağrısız iş yapabilir hale gelme ne kadar süre alıyo örneğin ders çalışma gibi

merhaba
arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum

bende septum deviasyonu sorunu var kbb doktorum hacettepe hastanesinde ameliyat olmamı önerdi hem olmuşken estetik te olursun iyi olur dedi. sizlerden ricam hacettepe de hem estetik hem de kbb uzmanı olan bir doktor önerebilir misiniz ? son olarak benim sağlık güvencem var sevkli gidersem hastane masraflarını ben mi devlet mi ödeyecek ? ayrıca bıçak parası olarak oraya ne kadar ücretle gideyim ? ayrıca takside bağlama olayı olur mu bu taksit olayını doktorla konuşursam ayıp etmiş olur muyum ? cevaplarınız için şimdiden çok tşk ederim saygılar...

kızlar ben burun ameliyatı oldum ve reha yavuzer yaptı 7 yıl oldu çok memnunum şiddetle tavsiye ederim
ayrıca ameliyathane hemşiresi olarakda 9 yıldrı çalışıyorum reha bey bu konuda çok iyi cerrahisi mükemmel bir çok cerrahı gördüğüm için biliyorum ayrıca ağrı falanda olmuyor felden flash kullandım ben ağrı kesici olarak
şükür hiç sorun yaşamadım fıstık gibi burnum oldu tabi :))

merhaba
arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum

bende septum deviasyonu sorunu var kbb doktorum hacettepe hastanesinde ameliyat olmamı önerdi hem olmuşken estetik te olursun iyi olur dedi. sizlerden ricam hacettepe de hem estetik hem de kbb uzmanı olan bir doktor önerebilir misiniz ? son olarak benim sağlık güvencem var sevkli gidersem hastane masraflarını ben mi devlet mi ödeyecek ? ayrıca bıçak parası olarak oraya ne kadar ücretle gideyim ? ayrıca takside bağlama olayı olur mu bu taksit olayını doktorla konuşursam ayıp etmiş olur muyum ? cevaplarınız için şimdiden çok tşk ederim saygılar...

arkadaşım eğer estetikde olmayı düşünüyorsan kbb değil plastik cerrahisini seç hacettepeyi bilmiyorum ama gazide reha yavuzer var tavsiye edebileceğim
genel olarak bir çok hastanede kbb uzmanları burun estetiği konusunda iyi değil diye biliyorum ama sen bilirsin tabiki

bu arada sen bıçak parası demişsin ya ! ne kadar çirkin bir durum değilmi bıçak parası vermek zorunda kalmak halbuki doktor hasta ilişkisinde para muhabbeti olmamalı malesefki buda bir türkiye gerçeği :eek:

arkadaşım eğer estetikde olmayı düşünüyorsan kbb değil plastik cerrahisini seç hacettepeyi bilmiyorum ama gazide reha yavuzer var tavsiye edebileceğim
genel olarak bir çok hastanede kbb uzmanları burun estetiği konusunda iyi değil diye biliyorum ama sen bilirsin tabiki

bu arada sen bıçak parası demişsin ya ! ne kadar çirkin bir durum değilmi bıçak parası vermek zorunda kalmak halbuki doktor hasta ilişkisinde para muhabbeti olmamalı malesefki buda bir türkiye gerçeği :eek:

haklısın zeynep bu para işi olmamalı ben ilk defa burun ameliyatı olacağım için tam bilemiyorum hep doktor araştırması yapıyorum ama reha yavuzer i de ekleyeceğim önerilerin için çok tşk ederim

pıosinous angel ben ferruh beye pazar günü amleiyat oluyorum karar verdim kesin yani şimdi iple çekiyorum günü bakalım:

Ben yeni üye oldum uzun zamandır İyi bir plastik cerrah arıyorum.Bir kaç isim Duydum Nebil Bozdoğan,Reha yavuzer ,Ufuk bilkay(arkadasım oldu çok iyiydi ama izmirde),Ferruh bey gib...Tabi Bazı proflarda var Kenan Atabay gibi....
nebil bey ile dün görüştüm bilemiyorum çok kararsızım çünkü bende kemik eğriliğide var en iyi doktor olmasını istiyorum bana tavsiyelerinizle yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
Asya642 burun resimlerini görebilirmiyim.Ve diğer arkadaslar estetik olan arkadaslar bana resimlerini gönderirlerse çok mutlu olurum!
:enbuyukkk:

pıosinous angel ben ferruh beye pazar günü amleiyat oluyorum karar verdim kesin yani şimdi iple çekiyorum günü bakalım:
Sanırım Ferruh beye ameliyat oldun .Nasıldı!Ameliyat fiyatları nasıl!
Deviasyon ve Rinoplastiyi birlikte olan arkadaslar varmı?Bilgi verirmisiniz!a.s

epruh slm ...senın yerıne ben heycanlandım umarım guzel olur.sonuctan benı haberdar eder mısın?28 ocak az kaldı..reha bey gecenlerde de fransaday mıs!'maıl atmıstım:)cok yonlu bır doktor olsa gerek.umarım super olursun ve bende gaza gelır ona yaptırırm:)))

epruh slm ...senın yerıne ben heycanlandım umarım guzel olur.sonuctan benı haberdar eder mısın?28 ocak az kaldı..reha bey gecenlerde de fransaday mıs!'maıl atmıstım:)cok yonlu bır doktor olsa gerek.umarım super olursun ve bende gaza gelır ona yaptırırm:)))

tili slm ben pazar günü ameliyat oldum bugün 2günüm benimde burnumda hafif kmik vardı sonucu bilmiyorum bu arada dudak ameliyatıda oldum ben kalıcı tabiki ikisi herşey dahil 3.5 milyara mal oldu alçım ve şişlikler çıkınca foto koyacağım bu arada deviasyon ne bilmiyorum:çok üzgünüm:

tili slm ben pazar günü ameliyat oldum bugün 2günüm benimde burnumda hafif kmik vardı sonucu bilmiyorum bu arada dudak ameliyatıda oldum ben kalıcı tabiki ikisi herşey dahil 3.5 milyara mal oldu alçım ve şişlikler çıkınca foto koyacağım bu arada deviasyon ne bilmiyorum:çok üzgünüm:
sEN DE BENİM GİBİ aSLAN BURCUSUN , 28 YASINDASIN VE EVLİSİN VE BURNUNDA KEMİK VARMIS:))ÇOK ORTAK YÖN BULDUM:)))KAFAM KARISTI SİMDİ SEN REHA Beye MI OLMUSTUN?FERRUH BEYE Mİ? Fotonu koyarsan çok sevinirim..umarım güzel olur morluk durumun ne alemde?Birde özel hastanede mi yaptı?anezteziyi Genel mi ,lokal mi yaptı? Tesekkurler canım....a.s

asinem hoşgeldiiinnn Şeniz
seni cok merak ettik...umarım ameliyatın çok iyi geçmiştir..!!
gelişmeleri yaz bizee...Şeniz
demoty teşekkür ederim cnm yaa ameliyat ii geçti hem burun hemde dudak oldum şuan şişlikler var burnumda dudaklarım acayip şiş bekleyeceğim bakalım iyileşeyim iice foto koycam senin gibi:)Şeniz

sEN DE BENİM GİBİ aSLAN BURCUSUN , 28 YASINDASIN VE EVLİSİN VE BURNUNDA KEMİK VARMIS:))ÇOK ORTAK YÖN BULDUM:)))KAFAM KARISTI SİMDİ SEN REHA Beye MI OLMUSTUN?FERRUH BEYE Mİ? Fotonu koyarsan çok sevinirim..umarım güzel olur morluk durumun ne alemde?Birde özel hastanede mi yaptı?anezteziyi Genel mi ,lokal mi yaptı? Tesekkurler canım....a.s
tilicim merhaba evet ortak yönlerimiz varmış:)
ferruh beye oldum evet özel hastanede (çağ hastanesi) tabiki genel anestesi oldum genel olmak daha ii hiçbirşey hissetmiyorsun dudak ile burunu berbar oldum ben ikisi birden 3.5 lira ama tek dudk olsaydı sanırım daha pahalı olcaktı ama neredeyse dudak ameliyatı olduğuma pişmanım desem yeri çünkü burnumdan çok dudaklarım acıyor hiçbirşey yiyemiyorum acayip şiş ilk başta çok mordu şimdi daha dudak rengini aldı sormak istedeğim bşi olursa yaz sölerim cnm :

asinemcim nasilsin?tekrar gecmiş olsun canim çok merak ettik seni ameliyatin nasil gecti?morluk yada sislik var mi?inş. hemen iyileşirsin:)fotolarini bi an once koy hepimiz cok merak ediyoruz:)
posinous angwel teşekkürler tabiki şişlikler ve morluklar var ama burudan çok dudaklarım şişdi desem yeridir yani daha foto koyamam 10 gün sonra anca çünkü dudaklarım ancak o zaman incekmiş:)

tilicim merhaba evet ortak yönlerimiz varmış:)
ferruh beye oldum evet özel hastanede (çağ hastanesi) tabiki genel anestesi oldum genel olmak daha ii hiçbirşey hissetmiyorsun dudak ile burunu berbar oldum ben ikisi birden 3.5 lira ama tek dudk olsaydı sanırım daha pahalı olcaktı ama neredeyse dudak ameliyatı olduğuma pişmanım desem yeri çünkü burnumdan çok dudaklarım acıyor hiçbirşey yiyemiyorum acayip şiş ilk başta çok mordu şimdi daha dudak rengini aldı sormak istedeğim bşi olursa yaz sölerim cnm :
Umarım gecer ağrısı...Ben bu cumartesi saat 4 de ferruh bey ile görüsmeye gidicegim.Senin burnun iyice otursun mailimi atarım bana fotonu gönderir misin?
Birde merak ettigim su hani bilgisayarla çalışma yapıyorlarya bana nebil bozdoğan yapmıştı!!Bu çalısmayla acaba gercekte ortaya çıkan ne ölçüde benziyor çok merak ettim!!!
birde bir gece hastanede kaldın mı??
Sagol canım ya vallahı burun delisi oldum yok hangi doktor iyi yok hangi resim derken işime konsantre olamıyorum:)))sırnaşık şeya.s:roflol::sm_cool:

X