ankara da kadın doğum uzmanı ve kapsamlı bir hastane tavsiyesi lütfeen

arkadaşlar merhaba ben doktor şükran çakmak ona gidiyorum çok güleryüzlü arkadaş gibi bir doktor mutlu ediyor insanı motive ediyor ben seviyorum yeni gitmeye başladım inşallah hemen sonuç alırım şükran hocayı tavsiye ederim
Methini çok duyuyorum ama Muayane ucreti cok fazla... :KK43:

Methini çok duyuyorum ama Muayane ucreti cok fazla... :KK43:
canım evet biraz fazla ama iyi bir doktor bulmak çok zor ben 5 aydır çok doktor değiştirdim artık şükran hocada karar kıldım çok pozitif bir doktor kan tahlillerini falan canım dışardan kabul ediyor sadece muayene ücreti veriyorum ben

canım evet biraz fazla ama iyi bir doktor bulmak çok zor ben 5 aydır çok doktor değiştirdim artık şükran hocada karar kıldım çok pozitif bir doktor kan tahlillerini falan canım dışardan kabul ediyor sadece muayene ücreti veriyorum ben
hımm güzelmiş zaten biraz daha deneyeceğim olmazsa ilk adresim o doktor olacak.

canım hamile değilim şuan inşallah istiyorum bebek Rabbim büyük bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum bekliyorum şuan

canım ben de gebelik için doktora gitmeyi planlıyorum. internette araştırdım biraz şükran çakmak ismiyle bayağı bir karşılaştım. aradım sordum fiyatını biraz pahalı gibi geldi. bir de tahlillere ayrıca para verilecekmiş. dışarıda da yaptırabilirsiniz dediler tahlilleri ama oyle de zor olur gibi geldi. sen kime gidiyorsun. devlet hastanesine mi gitsem acaba memnun kalırmıyım

Arkadaşlar ben de pazar günü düşük yaptim çok hastane ve doktor gezdim, en son memorial hastanesinde nesrin Fenerci yi buldum su ana kadar iki kere gittim ama çok pozitif ve iyi bir insan ve hastanenin imkanları sizi karsilamalari cihazları filan çok çok iyi inş bu hastaneye devam etmeyi düşü uyorum ama muayene ücreti 200 lira ama saglik herşeyden degerli

Lina kadin sagligi Meral Budunoglu ilgilenio benimle.. Muayene ve tahlil ucretleri bazi özel hastanelere göre daha makul... Ayrica devlet hast den farki istedigin zaman randevu alabiliyosun islemler tahliller daha hizli sonuçlaniyor. Doktorum 2/3 aydir takip ediyor ve olumlu sorun gozukmuyor diyor. Ama biz yaş itibariyle gec kalmamak icin hsg yapti ve ardindan asilama yapmaya karar verdi. Kismetse bu ay icinde asilama var. Allah'in izniyle umarim tutar insallah...

canım ben de gebelik için doktora gitmeyi planlıyorum. internette araştırdım biraz şükran çakmak ismiyle bayağı bir karşılaştım. aradım sordum fiyatını biraz pahalı gibi geldi. bir de tahlillere ayrıca para verilecekmiş. dışarıda da yaptırabilirsiniz dediler tahlilleri ama oyle de zor olur gibi geldi. sen kime gidiyorsun. devlet hastanesine mi gitsem acaba memnun kalırmıyım
canım evet tahlilleri dışardan kabul ediyor ben şükran hocayı seviyorum canım iyi bir doktor bulmak çok zor inan ki devlete de çok gittim canım ben gazi Atatürk etlik yok yani bir çözüm alamadım

Hanımlar ben mamak da oturuyorum. 19 haftalik hamileyim ve hala güvene bileceğimiz bir hastahane ve doktor bulamadik. Önerebileceginiz hastane ve doktor var,?

Konuyu guncel tutabilsek keske :KK43: 35.haftamdayim acil olarak doktor degistirmem lazim devlette ya da uygun fiyatli doktor onerilerine ihtiyacim var yardimci olur musunuz ??

Gata kadın dogumda cok ıyı tavsıye ederım bırde medıcana Yusuf ÜSTÜN ..

etlik lokman hekim hastanesi Elif Terzi diye bir doktor önerdileer ama randevu bulmak zor biraz ben aralık 22 ye bulabildim ama çok memnun olan duydum.

Kızlar merhaba bende Ankara'dayim doktor hastane arıyorum ayrıca 6 haftalık hamileyim bana da yardım edebilirmişsiniz

Zekai Tahir daha kapsamli bir hastane die duydum ablam ve gelin orda dogum yapti az bir garkla ozel oda tutulmustu. Yeni dogan uniteside oldugu icin daha guvenli diye dusunuyorum

Ankarada özel muayenehanesi olan bi dr önerdi arkadaşım kendiside o bayan dr gidiyomuş ve çok memnun olduğunu söyledi aylık muayene ücreti 140 tl imiş bende randevu aldım birçok özel ve ismi duyulmuş hastane ile anlaşması varmış doğuma kendisi giriyomuş

Ankarada özel muayenehanesi olan bi dr önerdi arkadaşım kendiside o bayan dr gidiyomuş ve çok memnun olduğunu söyledi aylık muayene ücreti 140 tl imiş bende randevu aldım birçok özel ve ismi duyulmuş hastane ile anlaşması varmış doğuma kendisi giriyomuş
Adi neymiş dogum ücretleri nasilmis ogrenebildin mi?

Konuyu guncel tutabilsek keske :KK43: 35.haftamdayim acil olarak doktor degistirmem lazim devlette ya da uygun fiyatli doktor onerilerine ihtiyacim var yardimci olur musunuz ??
Ben ilk doğumumu Erol bayraktar ile yaptım çok çok memnunum ikinci gebeliğindeyim Ankara dışından ona geliyorum sezaryen oldum halde aynı gün ayağa kalktım hiç acı hissetmedim işinde çokiyi bir Dr

X