ankara da kadın doğum uzmanı ve kapsamlı bir hastane tavsiyesi lütfeen

M matmazellaa Canım merhaba. Ben de Erol Bey'in eski hastasıyım. Çok güleryüzlü ve işinin ehli bir doktordur. Natomed Hastanesi'nde ona gidiyordum, kış döneminde ayrılmıştı, ulaşamamıştım. Şimdi muayenehane açmış. Sen oraya mı gidiyorsun? Numarasını paylaşabilir misin, internette bulamadım adresi dışında.

M matmazellaa Canım merhaba. Ben de Erol Bey'in eski hastasıyım. Çok güleryüzlü ve işinin ehli bir doktordur. Natomed Hastanesi'nde ona gidiyordum, kış döneminde ayrılmıştı, ulaşamamıştım. Şimdi muayenehane açmış. Sen oraya mı gidiyorsun? Numarasını paylaşabilir misin, internette bulamadım adresi dışında.
Evet Can'ım ona gidiyorum Kızılay'da çağ hastanesi vardı meşrutiyette onun karşısında Çankaya apt altıncı katta muayenehanesi ilk fırsatta numarasınıda yazarım tabi valla o kadar dr gezdim yok ve hizmetine göre fiyatlarıda cok uygun

Can'ım cep no var ben sitede yeniyim msjla atılabilirmi atmaya calısırım muayenesi 150 tl birçok hastane ile anlaşmış ama ben hrs de yapacağım 3750 fiyatı diğerleri çok pahalı, hoşuma gitmeyen şey bi tek muayenenin aylık olmaması muayeneye gidip iki hafta sonra acil bir durum için gittiğimdede 150 tl ödedim önceden bir ay dolmadan tekrar ödemiyorduk ama Erol hoca işinde çok iyi onun için başka yere gıtmiyorum

kızlar şuan ankarada önerebileceğiniz doktor varmı? ben medicana- türkan örnek var ona gidiyordum iyi bir doktor falan ama hem uzak bana hemde muayene 10 gün geçerli 240 tl. yani sincanda oturuyorum gidişi rahat olan bir doktor tavsiyeniz var mıdır?

Bir arkadasim için güncellemek istiyorum konuyu.
Yeni tecrübelerinizi paylaşır mısınız lütfen ?

X