Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

canım dene ve sende gör insanın başına gelmeden magdur olmadan anlayamıyo çünkü, isterimkı magdur olmadan paran boşa gitmeden farkına var ama nafile galıba ama bi alexsandır dıyot yaptırsan sonuç istediğin gibi olur. ıpl lazer değildir istersen burada lazer epilasyon yapan doktorlar var istersen onlarada sor aynı şeyı söyleyeceklerdir. gittiğin yer mübeccel güzellik salonu ise onlarınkıde ıpl lazer sordum çünkü
önerileriniz için teşekkürler...simdilik sonucu bekleyceğim sonuç alamazsam önerilerinizi değerlendireceğim tabi ki...
sevgiler...

arkadaşlar bende sizin gibi ıpl konusunda tereddütteydim.. tamam ıpl özellikle cilt sorunları,dövme silme işlemleri için kullanılan bir sistem ama kılları bitirmede de gayet başarılı deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim..ayrıca ıpl makinalarının da çeşitleri var ıpl foss diyip kestirip atmayın cihazı araştırın bence.. bu arada özellikle ince kıllarda çok etkili ben bunu gördüm..mesela ben diode lazerle başlamıştım k.altıma ama kıllar inceldikten sonra lazer görmemeye başladı ve tek seans ıpl yaptırıp kalan tüylerin %80inden kurtuldum..bu arada arkadaşlar lazerle tamamen tüysüzlüğe kavuşmak pek mümkün olmuyor kalanlar için iğneliyle devam etmek gerekiyor malesef yeni başlayacaklar bunu gözardı etmesinler lütfen..

arkadaşlar bende sizin gibi ıpl konusunda tereddütteydim.. tamam ıpl özellikle cilt sorunları,dövme silme işlemleri için kullanılan bir sistem ama kılları bitirmede de gayet başarılı deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim..ayrıca ıpl makinalarının da çeşitleri var ıpl foss diyip kestirip atmayın cihazı araştırın bence.. bu arada özellikle ince kıllarda çok etkili ben bunu gördüm..mesela ben diode lazerle başlamıştım k.altıma ama kıllar inceldikten sonra lazer görmemeye başladı ve tek seans ıpl yaptırıp kalan tüylerin %80inden kurtuldum..bu arada arkadaşlar lazerle tamamen tüysüzlüğe kavuşmak pek mümkün olmuyor kalanlar için iğneliyle devam etmek gerekiyor malesef yeni başlayacaklar bunu gözardı etmesinler lütfen..

bunu deneyimlemiş birini görmek doğrusu içimi çok rahatlattı.ben de kesinlikle lazer sonrası iğneli yapılmasıı taraftarıyım.çünkü anlatılanlar çok mantıklı geliypr.lazerle zayıflayan tüyler bir süre sonra lazer tarafından görülmüyor.ve bu görülmeyenler iğneliyle alınınca-ki iğneli epi. un kesin çözüm olduğu konuusnda sanıırm hemfikiriz-sonuç iyi oluyor.zaman ve para olsa en baştan iğneli daha bile sağlıklı ama hem dah açok acı hem daha çok para ve en önemlisi belki de yıllları gerektiriyor die düşünüyorum.ben de inşallah 2-3 aya bitmiş bir şekilde deneyimlerimi paylaşırm.
sevgiler...

bu tüy kıl mevzusu beni hasta ediyor. şimdi alex mi olacak makine? ankarada uygun fiyata alex kullanan merkeze giden memnun kalan bana özelden ulaşabilir mi lütfen

bugün 3 yerle görüşmeye gittim

biri özkaya tıp merkezi diye bir yer,alex in en son çıkan cihazını kullanıyorlarmış ve uygulamaları doktor yapıyormuş..kolaltı=50, bacak=400, genital=150...gibi rakamlar verdiler..

2.si estia dye bi yer..onlar diod kullanıyorlarmış,uygulamayı yine doktor yapıyormuş ama onların fiyatları biraz daha pahalıydı,kolatı=65 ti mesela

3.sü de missi lazerdi..ı2pl kullanıyolarmş,tüm vücut bitime kampanyası vardı 1000 lira..burda uygulamayı doktor yapmıyomuş ve parayı da peşin alıyolarmış..buray iç gözüm tutmadı zaten..

sizce ilk 2 sinden hangidini tercih edyim kzılar?daha önce özkaya ya da estia ya gidip memnun kalan var mı?

izmir1.caddesi sümer1 sokakta moda çarşısının yanında birinci katta.lzr epilasyon tüy tedavi birimi.telefonunuu veriyim ben sana 2304000.henüz iki seans gittim .ama çok ilgili ve steril bir yer.fiyatlardanda çok memnunum. b ende emin ol burayı bulana kadar çok araştıdım.:lepi:
f

canım bu yerin adı nedir?uygulamayı doktor mu yapıyor ve hangi cihazı kullanıyorlar:eek:

bir de fiyalar hakkında bilgi verebilir misin?

mrb. arkadaslar bende bahçelide epilazer'e gittim 5 seans tüm vücuda ama bende güven eksikliği oluşturdular hatta bu yüzden şikayettede bulundum. bunlar bilerek seansı uzatıyorlarki çok para alsınlar bana basta 6 seansta bıtebılır dedıler 8 seans düşük ihtımal dedıler ama görünümden anladıgım kadarıyla 8 de ancak biter belkıde bıtmez.. çünkü düşük çalısıyorlar seans uzasın diye. temiz bır yerdı ama benı cok sinir ettıler bende bıraktım gitmiyorum. böyle yarım yamalak kaldım bende acilen yeni bir yer arıyorum. o kadar para verdım morelim cok bozuk resmen mağdur oldum:KK43::KK43::KK43:

tunalıda gidiyordum yüz bölgesi ve koltuk altı için koltuk altından memmunum ama yüzden çok degil.ama artık istanbul da gidiyorum ,tunalıdaki resmen para tuzagıymış burda araştırdım.ist daha memmun kaldım daha bilğili ve biliçli yapılıyor

eskomed güzellik merkezine gidiyorum alexle yapıyorlar her seans sonrası kontrol seansı var.kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor

iki haftadır internetten ve çevremden lazer merkezi araştırıyorum. fiyatlar ortalama olarak aynı.

estia- doktor hanım çok şirin. oldukça ilgililer. hijyenik.alex kullanıyorlar. k. altı 65, yüz-100 peşinde %10 indirim var.

epilazer- 4 şubesi var. hijyenik.alex kullanıyor. uzman doktor var. fiyatlar daha uygun. yüz-80.

linya- alex ve ipl kullanıyor. uzman doktor var. yüz-80. ben burayı tercih ettim. k. altı ile başlayacağım

tunalıda gidiyordum yüz bölgesi ve koltuk altı için koltuk altından memmunum ama yüzden çok degil.ama artık istanbul da gidiyorum ,tunalıdaki resmen para tuzagıymış burda araştırdım.ist daha memmun kaldım daha bilğili ve biliçli yapılıyor

istanbulda gittiğiniz merkezin ismi ne?

arkadaslar bende tunalıdaki bi merkezde yaptırıyordum yuz bolgemi azalma oldu ama boyuna dogru cıkmaya basladı yeri değiştirdim buda arjantin cd sinin orda bi yer ama sonuc gostermiyo . 2 merkeze yaklasık 15 seanstırda gidiyorum kendime baska bi estetik merkezi arıyorum yardım lutfennnn

kızlar bence yüzünüze yaptırmayın pek sonuç alabileceğinizi sanmıyorum

Ben Kızılay'da tüm vücut gidiyorum ama yüzümde sorun olmadığı için orası yok..Daha 4 seans oldu koltuk altı ve genitalden kurtuldum nerdeyse zayıf zayıf bir iki tel anca çıkıyor..Bacaklar ve kollarda son kalan iki seansta da biter eminim..Çok memnun kaldım yani..Kızlar bir de bu sınırsız seans diyenlere inanmayın benim arkadaşım öyle bi yere gitti pişman oldu..Benim ki lazerlife diye biryer..Google aratın çıkar

X