Ankara En iyi tüp Bebek merkezi neresi

Bssrakrtts

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
45
7
Merhaba kızlar hesabı yeni açtım takip ediyordum bir süredir çok araştırma yaptım ama yine kararsızım Ankara çubukta oturuyorum ilk tüp Bebek tedavisine başlıcaz açıkçası süreç nasıl ilerleyecek bilemiyorum birazcık tedirginlik var bu konuyu herkeslede konuşamıyorum benimle aynı durumda olan varsa yazsın lütfen aydınlatın beni polikistik over sendromu var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum sorum şu Ankara da centrum klinik var Çankaya da prof. Recai papubçu isinde iyiye benziyor görünürde öyle birde bahçeci tüp Bebek merkezi var sizce hangisine gitmeliyim hangisi isinde daha iyi bu kliniğe tüp Bebek yaptıranlar varmı sadece bi sefer yaptırabilirim herşey çok pahalı ilaçlar vs. İlk seferde tutması için dua ediyorum bu hafta başlıcam inşallah nasıl devam edecek görücez ama onun öncesinde bütçeyide göz önünde bulundurarak bir klinik seçmem lazım lütfen yazar mısınız

Merhaba kızlar hesabı yeni açtım takip ediyordum bir süredir çok araştırma yaptım ama yine kararsızım Ankara çubukta oturuyorum ilk tüp Bebek tedavisine başlıcaz açıkçası süreç nasıl ilerleyecek bilemiyorum birazcık tedirginlik var bu konuyu herkeslede konuşamıyorum benimle aynı durumda olan varsa yazsın lütfen aydınlatın beni polikistik over sendromu var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum sorum şu Ankara da centrum klinik var Çankaya da prof. Recai papubçu isinde iyiye benziyor görünürde öyle birde bahçeci tüp Bebek merkezi var sizce hangisine gitmeliyim hangisi isinde daha iyi bu kliniğe tüp Bebek yaptıranlar varmı sadece bi sefer yaptırabilirim herşey çok pahalı ilaçlar vs. İlk seferde tutması için dua ediyorum bu hafta başlıcam inşallah nasıl devam edecek görücez ama onun öncesinde bütçeyide göz önünde bulundurarak bir klinik seçmem lazım lütfen yazar mısınız
Ben aşılma yumurta takibi için özel klinklere hastanelere milyarlar döktüm inanın en sonunda pes ettim devlet Hastanesi'ne tüp bebek yaptırdım Zübeyde hanımda ilk transferim tutmadı ikinci transferim de suan pozitifi gordum polikistik hastasıyım doktorlardan memnunum hepimiz bir umut için yola cıkıyoruz benim nacizane fikrim budur Allah yardımcınız olsun insallah bi an once pozitif gorursunuz 🌺

Prp öncesi kaç yumurtanıZ çıktı kactanesi 5. Gün oldu . Sonrasında kaç yumurta çıktı 5. Güne geldi acaba
Önceki gittiğim merkezde 6 yumurtadan 4 tanesi 5 güne gelip donduruldu.transfer aşamasında cozdurdukten sonra 2 tanesi çöp oldu kalan 2 tanesini transfer oldum ve negatif. son tedavide 4 yumurta çıktı hiç biri 5. güne gelemedi .
İki sene sonra Memorial a başladığımda artık 1 yumurtam vardı yaş itibari ile fazla çıkmıyordu kaliteside düşmüştür tabi. Yumurtam çoğalmadi ama tek yumurta 5 güne gelip donduruldu. Veeeeee sonuç 42 yaşında 4 günlük anneyim 😊😊😊☺️☺️☺️

Önceki gittiğim merkezde 6 yumurtadan 4 tanesi 5 güne gelip donduruldu.transfer aşamasında cozdurdukten sonra 2 tanesi çöp oldu kalan 2 tanesini transfer oldum ve negatif. son tedavide 4 yumurta çıktı hiç biri 5. güne gelemedi .
İki sene sonra Memorial a başladığımda artık 1 yumurtam vardı yaş itibari ile fazla çıkmıyordu kaliteside düşmüştür tabi. Yumurtam çoğalmadi ama tek yumurta 5 güne gelip donduruldu. Veeeeee sonuç 42 yaşında 4 günlük anneyim 😊😊😊☺️☺️☺️
Prp benim yumurtalarını çoğalmadi ama kalitesini arttırdı

Prp yumurta sayımı etkilemedi ama kalitesini arttırdı

Yaa çok sevindim bir ömür sağlıklı yaşasın 🙏 benimde geriye tek embriom kaldı oda 6. Gün embriosu 2. Negatif sonrası ne zaman başlarim bilmiyorum şuan kendimde o casereti bulamıyorum. Yaşım 33 yumurta rezervim azalıyor

Merhaba ben de daha önce muayene için Recai Hocaya gittim. Son tahlillere bakıp tüp bebek gerekip gerekmeyeceğini değerlendirecek. İnternette olumsuz yorumlar gördüm kafam çok karıştı. Siz karar verdiniz mi ?

Ankara'da ben iki ayrı doktor da üç negatif yaşadım. Mehmet Fatih Karslı (MFK) diğe bir doktor var Ankara'da. Takviye vs ile hamile kalan hastaları varmış. Ben biraz takip ettim @docdrmfk hesabı. Yaşınız genç ise onunla görüşmenizi tavsiye ederim. Tüp bebek hem çok zahmetli, hem çok pahalı ve tutamaya biliyor.

Hayırlı olsun 💐 bende araştırma yapıyorumda. Aygül hoca birebir ilgileniyor mu ? Yoksa hemşirelerle asistanlarıylamı muhattap oluyoruz. Bilgi verirseniz çok mutlu olacağım
Her işlemi Aygül hoca kendisi yapıyor, hemşireler sadece odayı hazirliyor ilaç bilgisi veriyor

X