Ankara En iyi tüp Bebek merkezi neresi

Öngörüşme ücretsiz oluyor . Ama doktor ücreti 1500 . Diğer ücretleri bilmiyorum . Görüştüğümde yazarım

Öngörüşme ücretsiz oluyor . Ama doktor ücreti 1500 . Diğer ücretleri bilmiyorum . Görüştüğümde yazarım
Öngörüşmeyi doktor ile değil. Kordinatör ile oluyormus sanırım böyle birşeyden bahsettirler mi . Az önce aradım tüp bebeğe 31400₺ muayene ücreti 1400₺. Taksit vs yapıyorlar mı bilmiyorum. Arıyorum mesgule atıyorlar

Önceki gittiğim merkezde 6 yumurtadan 4 tanesi 5 güne gelip donduruldu.transfer aşamasında cozdurdukten sonra 2 tanesi çöp oldu kalan 2 tanesini transfer oldum ve negatif. son tedavide 4 yumurta çıktı hiç biri 5. güne gelemedi .
İki sene sonra Memorial a başladığımda artık 1 yumurtam vardı yaş itibari ile fazla çıkmıyordu kaliteside düşmüştür tabi. Yumurtam çoğalmadi ama tek yumurta 5 güne gelip donduruldu. Veeeeee sonuç 42 yaşında 4 günlük anneyim 😊😊😊☺️☺️☺️
Merhaba 🍀 memorialda ilgi alaka nasıl acaba istediğimiz zaman sorularımıza cevap alabiliyor muyuz. Bahceci berfu da randevu oluşturdum ama aygül hoca aklımda kaldı

Merhaba kızlar hesabı yeni açtım takip ediyordum bir süredir çok araştırma yaptım ama yine kararsızım Ankara çubukta oturuyorum ilk tüp Bebek tedavisine başlıcaz açıkçası süreç nasıl ilerleyecek bilemiyorum birazcık tedirginlik var bu konuyu herkeslede konuşamıyorum benimle aynı durumda olan varsa yazsın lütfen aydınlatın beni polikistik over sendromu var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum sorum şu Ankara da centrum klinik var Çankaya da prof. Recai papubçu isinde iyiye benziyor görünürde öyle birde bahçeci tüp Bebek merkezi var sizce hangisine gitmeliyim hangisi isinde daha iyi bu kliniğe tüp Bebek yaptıranlar varmı sadece bi sefer yaptırabilirim herşey çok pahalı ilaçlar vs. İlk seferde tutması için dua ediyorum bu hafta başlıcam inşallah nasıl devam edecek görücez ama onun öncesinde bütçeyide göz önünde bulundurarak bir klinik seçmem lazım lütfen yazar mısınız
Hiç tartışmasız bahçeci derim

Merhaba 🍀 memorialda ilgi alaka nasıl acaba istediğimiz zaman sorularımıza cevap alabiliyor muyuz. Bahceci berfu da randevu oluşturdum ama aygül hoca aklımda kaldı
Merhaba, Ben yılbaşından beri Aygül hocaya gidiyorum ve sonunda ilk denemede bugün keseyi gördük:KK28:

Tüm muayeneleri Aygül hoca yapıyor, ancak sorular vs için hemşiresi ile iletişim kuruluyor, onlar da hemen cevap veriyorlar. Aygül hoca durumunuza göre bilgilendirme yapıyor, sorularım hiç açıkta kalmadı.

Ben daha önce farklı merkezlere de gittim, genel olarak ilgi benzer seviyelerde, yoğunluklar dolayısıyla muayene süreleri çok uzun olmuyor. Berfu hoca'da aynı şekilde, o da çok iyidir ama yoğundur. Randevunuza gidin elektriğiniz tutmazsa başkalarını da denersiniz bence... Bol şans :KK200:

Merhaba, Ben yılbaşından beri Aygül hocaya gidiyorum ve sonunda ilk denemede bugün keseyi gördük:KK28:

Tüm muayeneleri Aygül hoca yapıyor, ancak sorular vs için hemşiresi ile iletişim kuruluyor, onlar da hemen cevap veriyorlar. Aygül hoca durumunuza göre bilgilendirme yapıyor, sorularım hiç açıkta kalmadı.

Ben daha önce farklı merkezlere de gittim, genel olarak ilgi benzer seviyelerde, yoğunluklar dolayısıyla muayene süreleri çok uzun olmuyor. Berfu hoca'da aynı şekilde, o da çok iyidir ama yoğundur. Randevunuza gidin elektriğiniz tutmazsa başkalarını da denersiniz bence... Bol şans :KK200:
Tesekkür ederim 🍀

Öngörüşmeyi doktor ile değil. Kordinatör ile oluyormus sanırım böyle birşeyden bahsettirler mi . Az önce aradım tüp bebeğe 31400₺ muayene ücreti 1400₺. Taksit vs yapıyorlar mı bilmiyorum. Arıyorum mesgule atıyorlar
Bende aradığımda doktorun öngörüşmesi yok dediler . Fakat daha sonra İstanbul numarasından biri aradı beni ücretsiz Öngörüşme doktorumuzla istermisiniz dediler . Bende kordinatörle ön görüşme yapıldığı söylendi dedim . Yok şimdi kampanya var diyerek doktordan Öngörüşme oluşturalım dediler kabul ettim. Bakalım ne olacak . Aslında benimde şüphelerim var doktorla görüşebileceğime dair . Bilemiyorum :KK43:en azından ortamı tavırları görürüm.
Sizde sanırım kararsızsınız benim gibi. Berfu hocayla Öngörüşme yaptınız mı ?

Bende aradığımda doktorun öngörüşmesi yok dediler . Fakat daha sonra İstanbul numarasından biri aradı beni ücretsiz Öngörüşme doktorumuzla istermisiniz dediler . Bende kordinatörle ön görüşme yapıldığı söylendi dedim . Yok şimdi kampanya var diyerek doktordan Öngörüşme oluşturalım dediler kabul ettim. Bakalım ne olacak . Aslında benimde şüphelerim var doktorla görüşebileceğime dair . Bilemiyorum :KK43:en azından ortamı tavırları görürüm.
Sizde sanırım kararsızsınız benim gibi. Berfu hocayla Öngörüşme yaptınız mı

merhaba çok sevindim güzel haberler almanıza 💐
Ben de Aygül hoca ile ilgili güzel yorumlar duydum. Bişey sormak istiyorum. Memorial hastanesinde her doktorla görüşmede ücret alınıyor mu? Taksit oluyor mu ? Yaşayan biri olarak biraz bilgi verebilir misiniz

Ben de Aygül hoca ile ilgili güzel yorumlar duydum. Bişey sormak istiyorum. Memorial hastanesinde her doktorla görüşmede ücret alınıyor mu? Taksit oluyor mu ? Yaşayan biri olarak biraz bilgi verebilir misiniz
Merhaba, bence de ön görüşme koordinatör iledir. Benden ilk görüşmede ücret almışlardı ve doktor muayene edip tüm hikayemi dinlemiş ve yapılabilecekleri anlatmıştı.

Sonra tedaviye başlarsanız aradaki tüm kontroller, kan tahlilleri, yumurta toplama ve transfer paket halinde oluyor...Eğer yumurta dondurursanız ekstra bir para... Taksit yok diye biliyorum, ama kartla öderseniz kendiniz bankanızla taksit yaptırabilirsiniz. Ben öyle yaptım, yine başka sorunuz olursa cevaplarım tabi... selamlar

Ben ankara tüp bebek merkezinde negatif deneyim yaşadıktan sonra tolga ecemişle devam ediyorum. Şu an transfer aşamasına geçemedik henüz adet bekliyorum ama şimdiye kadarki süreç umduğumdan daha güzel geçti her şeyle çok ilgili ve işini titizlikle yapan bir doktor tolga hoca. Ancak ücreti diğer kliniklerden yüksek maalesef

Merhaba, bence de ön görüşme koordinatör iledir. Benden ilk görüşmede ücret almışlardı ve doktor muayene edip tüm hikayemi dinlemiş ve yapılabilecekleri anlatmıştı.

Sonra tedaviye başlarsanız aradaki tüm kontroller, kan tahlilleri, yumurta toplama ve transfer paket halinde oluyor...Eğer yumurta dondurursanız ekstra bir para... Taksit yok diye biliyorum, ama kartla öderseniz kendiniz bankanızla taksit yaptırabilirsiniz. Ben öyle yaptım, yine başka sorunuz olursa cevaplarım tabi... selamlar
ilk görüşmeden sonra beş defa aradım sürekli açıp kapattılar konusmadan en son hastanenin genel randevu sistemini aradım açmadıklarını söyledim o sekilde ulastılar. Taksit oluyor mu diye sormak için aramıstım. Taksit olmuyormus tedaviye baslandıgı anda tamamı alınıyormus.

Sizde sanırım kararsızsınız benim gibi. Berfu hocayla Öngörüşme yaptınız mı ?
Berfu hocayla ön görüşme yaptım. Cumartesi günü muayeneye gideceğim

Çok teşekkürler 💐. Telefondan bilgi aldığımda doktora her Muane olduğumda ücret alınacak denilmişti. Şaşırdım açıkçası . Çünkü diğer kliniklere ilk Muane oluyorsunuz tüp bebeğe başlanırsa bir daha ücret alınmıyor. Siz doktor muanesinde sürekli ücret ödediniz mi

Ön görüşme nasıldı ? Memnun kaldınız sanırım .
Şöyle ki tüp bebek ile alakalı çok fazla şey okuyup araştırdım. Gittiğimde bilmediğim hiç bir şey anlatmadı. Kendinide çok fazla anlatma gayretinde değildi çünkü zaten piyasası olan birisi az çok görmüşsünüzdür. Sen tedaviye başla gerisini bana bırak tavrındaydı. Merkeze Girdiğim zaman ruhsal olarak biraz daha rahat ferah hissettim. Ondan önce özel ankara tüp bebek merkezindeydi randevum. Oradayken yorulmuş hissettim kendimi. Ön görüşme için bile 45 dk bekletildik.

Şöyle ki tüp bebek ile alakalı çok fazla şey okuyup araştırdım. Gittiğimde bilmediğim hiç bir şey anlatmadı. Kendinide çok fazla anlatma gayretinde değildi çünkü zaten piyasası olan birisi az çok görmüşsünüzdür. Sen tedaviye başla gerisini bana bırak tavrındaydı. Merkeze Girdiğim zaman ruhsal olarak biraz daha rahat ferah hissettim. Ondan önce özel ankara tüp bebek merkezindeydi randevum. Oradayken yorulmuş hissettim kendimi. Ön görüşme için bile 45 dk bekletildik.
Kendimizi nerde rahat hissedersek sanırım orayı tercih etmemiz gerekiyor. 😊
Bende gittim Berfu hocaya . Durumum biraz zor benim. Belkide bu yüzden çok gerildim . Olumsuz etkilendim açıkçası . Ama aklımda oranın laboratuvarında kalmadı değil :KK43:
Çok zormuş doğru yeri tercih etmek . İnşallah hakkimızda hayırlı olana gidip güzel sonuçlar elde ederiz ☺️

Kendimizi nerde rahat hissedersek sanırım orayı tercih etmemiz gerekiyor. 😊
Bende gittim Berfu hocaya . Durumum biraz zor benim. Belkide bu yüzden çok gerildim . Olumsuz etkilendim açıkçası . Ama aklımda oranın laboratuvarında kalmadı değil :KK43:
Çok zormuş doğru yeri tercih etmek . İnşallah hakkimızda hayırlı olana gidip güzel sonuçlar elde ederiz ☺️
Kesinlikle bende biraz rahat hissetmek istiyorum. Basladıgımda kafama birşeyler takmak istemiyorum. Birde şunu söylemek istiyorum. İlk doktorum hulusi bülent zeyneloğluydu. Kendisi testlermizi görür görmez tüp bebek dedi. Gerçekten ufak bir şok yaşamıştık ama sonrasında düşününce bize ufakta olsa doğal yolla olur deseydi umut bağlayacaktık ve sonuç hüsran olacaktı. Kendimizi psikolojik olarak bu duruma hazırlamış olduk
Sizde ki problem neydi sizi kırmayacaksam 🍀

benim yaş 38 aynı zamanda Amh 0,01 . Çok düşük maalesef .
Gata da herşeyden bihaber tüp bebeğe başladım. Ama yumurta gelişimi olmadı . Doktor tedaviyi bırakıyoruz dedi . Sonraki ay devam ederiz dedi. Bunun üzerine durumumun çok zor olduğunu ve yakın takiple tedavi edilmesi gerektiğini öğrendim. Hatta bazı doktorlar tedavimin yanlış yapıldığını söyledi . Bu yüzden klinik tercih etmek çok çok zor :KK43: Aygül hocanın paylaşımlarında Amh düşüklüğü var . Bunyüzden oraya yöneldim bakalım ne olacak
Sizin sorun neydi? Daha önce yaptırdınız sanırım tüp bebek ?

X