Ankara En iyi tüp Bebek merkezi neresi

benim yaş 38 aynı zamanda Amh 0,01 . Çok düşük maalesef .
Gata da herşeyden bihaber tüp bebeğe başladım. Ama yumurta gelişimi olmadı . Doktor tedaviyi bırakıyoruz dedi . Sonraki ay devam ederiz dedi. Bunun üzerine durumumun çok zor olduğunu ve yakın takiple tedavi edilmesi gerektiğini öğrendim. Hatta bazı doktorlar tedavimin yanlış yapıldığını söyledi . Bu yüzden klinik tercih etmek çok çok zor :KK43: Aygül hocanın paylaşımlarında Amh düşüklüğü var . Bunyüzden oraya yöneldim bakalım ne olacak
Sizin sorun neydi? Daha önce yaptırdınız sanırım tüp bebek ?
Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır moralinizi yüksek tutun🍀 aygül hoca ile randevunuz ne zaman olacak
Daha önce tüp bebek yaptırmadık. İlk defa yaptıracağız. Ben 26 yasındayım. Esim 31 yasında . Esimin ileri hareket hızında düşüklük var. Bendede pcos var ama tüp bebekte bu durum bir tık avantaj oluyormus sanırım ohss yi saymazsak eğer 😂

Çok teşekkürler 💐. Telefondan bilgi aldığımda doktora her Muane olduğumda ücret alınacak denilmişti. Şaşırdım açıkçası . Çünkü diğer kliniklere ilk Muane oluyorsunuz tüp bebeğe başlanırsa bir daha ücret alınmıyor. Siz doktor muanesinde sürekli ücret ödediniz mi
Yok ilk muayene ücretli sonrası tüp bebek paketine dahil, sürekli ücret ödenmiyor.

Merhaba kızlar hesabı yeni açtım takip ediyordum bir süredir çok araştırma yaptım ama yine kararsızım Ankara çubukta oturuyorum ilk tüp Bebek tedavisine başlıcaz açıkçası süreç nasıl ilerleyecek bilemiyorum birazcık tedirginlik var bu konuyu herkeslede konuşamıyorum benimle aynı durumda olan varsa yazsın lütfen aydınlatın beni polikistik over sendromu var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum sorum şu Ankara da centrum klinik var Çankaya da prof. Recai papubçu isinde iyiye benziyor görünürde öyle birde bahçeci tüp Bebek merkezi var sizce hangisine gitmeliyim hangisi isinde daha iyi bu kliniğe tüp Bebek yaptıranlar varmı sadece bi sefer yaptırabilirim herşey çok pahalı ilaçlar vs. İlk seferde tutması için dua ediyorum bu hafta başlıcam inşallah nasıl devam edecek görücez ama onun öncesinde bütçeyide göz önünde bulundurarak bir klinik seçmem lazım lütfen yazar mısınız
Ben bahçeci tüp bebek merkezine gidiyorum,Yusuf Aytaç TOHMA hocaya,hem doktordan hemşire ve çalışanlardan gayet memnunum tavsiye ederim

merhaba benim öngörüşmeydi biliyorsunuz. Kendisiyle görüştüm . Biraz yoğun sanırım. Ama genel olarak beğendim. Fakat net karar veremedim :KK43: . Sizin öngörülmeyle Muane arasında hocanın yaklaşımı farklımıydı. Nasıl buldunuz ?

merhaba benim öngörüşmeydi biliyorsunuz. Kendisiyle görüştüm . Biraz yoğun sanırım. Ama genel olarak beğendim. Fakat net karar veremedim :KK43: . Sizin öngörülmeyle Muane arasında hocanın yaklaşımı farklımıydı. Nasıl buldunuz ?
Evet ilk gittiğim gün yüzeyseldi birde rahatsızdı ilk gittiğimde kendisi bugün daha güler yüzlü daha olumluydu, bugün içim rahat güven içinde hissettim. Çıktığımda moralim yüksekti . Yoğunluğun nedeni haftasonu kaynaklı olabilir. Hafta içine göre daha yogundu bahcecide ama max 10 dk bekledim.

Merhaba 🍀 memorialda ilgi alaka nasıl acaba istediğimiz zaman sorularımıza cevap alabiliyor muyuz. Bahceci berfu da randevu oluşturdum ama aygül hoca aklımda kaldı
Berfu hocayı aradığım zaman direk ulasabiliyordum.
Aygül hocada hemşireler cevaplıyor her sorunuzu yanitliyorlar hocaya danisip.

Ankara baskentte Prof dr göğşen mehmet önalani tavsiye ederim. Paranızı sağda solda çarçur etmeyin. Zaten ozellikle hanımlar için cok yıpratıcı bir süreç doktorun mizacı bilgisi titiz çalışması kesinlikle görüşmeden karar vermeyin. Ankara piyasasasina gore fiyatları cook uygun

Merhaba kızlar hesabı yeni açtım takip ediyordum bir süredir çok araştırma yaptım ama yine kararsızım Ankara çubukta oturuyorum ilk tüp Bebek tedavisine başlıcaz açıkçası süreç nasıl ilerleyecek bilemiyorum birazcık tedirginlik var bu konuyu herkeslede konuşamıyorum benimle aynı durumda olan varsa yazsın lütfen aydınlatın beni polikistik over sendromu var hemen hemen belirtilerini yaşıyorum sorum şu Ankara da centrum klinik var Çankaya da prof. Recai papubçu isinde iyiye benziyor görünürde öyle birde bahçeci tüp Bebek merkezi var sizce hangisine gitmeliyim hangisi isinde daha iyi bu kliniğe tüp Bebek yaptıranlar varmı sadece bi sefer yaptırabilirim herşey çok pahalı ilaçlar vs. İlk seferde tutması için dua ediyorum bu hafta başlıcam inşallah nasıl devam edecek görücez ama onun öncesinde bütçeyide göz önünde bulundurarak bir klinik seçmem lazım lütfen yazar mısınız
Ankara baskentte Prof dr göğşen mehmet önalani tavsiye ederim. Paranızı sağda solda çarçur etmeyin. Zaten ozellikle hanımlar için cok yıpratıcı bir süreç doktorun mizacı bilgisi titiz çalışması kesinlikle görüşmeden karar vermeyin. Ankara piyasasasina gore fiyatları cook uygun. Ozellikle buyuk hastanelerde yaptırmak daha iyi herhangi bir sorun çıktığında hastaneye yatis baska bolum tedavisi gerektiğinde ortada kalmak oradan oraya gitmek zor ve riskli oluyor

Biz bahçeci Berfu demiri düşünüyoruz
Prof dr göğşen mehmet önalani tavsiye ederim. Paranızı sağda solda çarçur etmeyin. Zaten ozellikle hanımlar için cok yıpratıcı bir süreç doktorun mizacı bilgisi titiz çalışması kesinlikle görüşmeden karar vermeyin. Ankara piyasasasina gore fiyatları cook uygun. Ozellikle buyuk hastanelerde yaptırmak daha iyi herhangi bir sorun çıktığında hastaneye yatis baska bolum tedavisi gerektiğinde ortada kalmak oradan oraya gitmek zor ve riskli oluyor

X